Zápasy

Příklepy

16. 7. - 14:20

Bývalý pražský Lev Humphriers míří do Dánska

Kanadský obránce Spencer Humphries, který během ročníku 2013-14 hrál KHL za pražského Lva, míří do Dánska. Po dvou sezonách opouští norský tým Stavanger Oilers, nově bude nastupovat za dánského mistra z Aalborgu.

16. 7. - 11:57

Sloboda, Šimun a Baranov se upsali Slovanu

Trojice mladých útočníků podepsala smlouvy se Slovanem, Bratislava. Do kádru slovenského účastníka KHL míří někdejší pardubický útočník Eduard Šimun (naposledy Nové Zámky), příchod hlásí Rus Jegor Baranov. Pokračovat bude také Marek Sloboda, který před časem působil v Českých Budějovicích.

16. 7. - 11:35

Kanaďan Bartley jde ze Švédska do Kunlunu

Kanadský obránce Victor Bartley bude poprvé v kariéře hrát ruskou KHL. Někdejší zadák Nashvillu a Montrealu podepsal smlouvu s čínským Kunlunem. Bartley hrál naposledy švédskou SHL za Örebro, ve 44 utkáních SHL vstřelil dvě branky a přidal 13 nahrávek. Ročník 2016-17 vynechal pro zranění.

16. 7. - 9:14

Platt mění CSKA Moskva za Jokerit Helsinky

Naturalizovaný běloruský reprezentant Geoff Platt mění kluby v ruské Kontinentální lize, po angažmá v CSKA Moskva míří do Jokeritu Helsinky. Finský klub na svých stránkách potvrdil, že hráč se zkušenostmi z NHL uzavřel s vedením roční smlouvu. Účastník letošního MS v Dánsku v minulosti nastupoval i za Minsk nebo Jaroslavl.

16. 7. - 8:09

Danault nepůjde k arbitráži, pokračuje v Montrealu

Phillip Danault se dohodl na nové smlouvě s Montrealem a tudíž nemusí k arbitráži. Kontrakt bude tříletý, pětadvacetiletý kanadský útočník si celkem vydělá 9,25 miliónů dolarů – ročně 3,083 miliónů. Danault u Canadiens působí od ročníku 2015-16, v minulé sezoně NHL sehrál 52 utkání a nasbíral 25 kanadských bodů.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz