Zápasy

Příklepy

20. 8. - 12:47

Liptovský Mikuláš začne sezonu ve Spišské Nové Vsi

Hokejisté Liptovského Mikuláše začnou extraligovou sezonu 2018-19 mimo vlastní stadion. Ten aktuálně prochází rekonstrukcí, kterou nestihnou dokončit do začátku soutěže. Svěřenci trenéra Antona Tomka budou trénovat v Ružomberoku, domácí zápasy pak hrát ve Spišské Nové Vsi. Domů by se měli vrátit 21. října.

20. 8. - 10:04

K národnímu týmu se v Přerově připojil i Karabáček

Na přípravném kempu v Přerově se Miloši Říhovi hlásil i útočník Václav Karabáček, který v uplynulé sezoně hrál AHL za Rochester a ECHL za Cincinnati. Nový lodivod národního týmu má k dispozici celkem 35 hráčů – čtyři brankáře, dvanáct obránců a devatenáct útočníků.

20. 8. - 9:14

Útočník Hrníčko neuspěl na zkoušce ve Zvolenu

Český útočník Dominik Hrníčko neuspěl na zkoušce ve slovenském Zvolenu, trenér Andrej Podkonický se s ním rozloučil po domácím Memoriálu Pavla Zábojníka. Hrníčko naposledy hrál za Benátky nad Jizerou, kromě 173 klání ve druhé nejvyšší soutěži má dvaadvacetiletý liberecký odchovanec na kontě i 12 startů mezi tuzemskou elitou.

19. 8. - 20:54

Edmonton vyzkouší útočníka Upshalla

Scottie Upshall zabojuje o smlouvu u Oilers. Přijal pozvánku na kemp. Čtyřiatřicetiletý Kanaďan strávil minulou sezonu v St. Louis (63 utkání, 7+12).

19. 8. - 20:01

Motor prohrál v Linci 0:1

Až do 59. minuty zůstávalo v přátelském utkání mezi Lincem a Českými Budějovicemi skóre na 0:0. V závěru utkání však domácí tým – účastník EBEL – výborného Jana Strmeně překonal a rozhodl o vítězství. EHC Black Wings Linz – ČEZ Motor České Budějovice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0). Branka a nahrávky: 59. Silva (Schofield, Lebler).

Video

HOKEJKA

Srpen 20
dnešní den v roce 1914

Sven Bergqvist

Ve Stockholmu se narodil člen Síně slávy IIHF Sven Bergqvist. Přestože v bandy a ve fotbale mu patřilo místo v brance, v hokeji se pohyboval na pozici obránce či útočníka. V hokeji se stal pětkrát mistrem Švédska s Hammarby, účastnil se Olympijských her 1936 v Garmisch-Partenkirchenu, kde se radoval z bronzové medaile pro třetí nejlepší evropský celek. Vedle toho posbíral také řadu individuálních ocenění, které si zasloužil hlavně za 41 mezinárodních zápasů a 5 branek v nich.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz