Zápasy

Příklepy

24. 6. - 18:09

Sošnikov uzavřel nový kontrakt se St. Louis

Ruský útočník Nikta Sošnikov, který se představil na nedávném MS v Dánsku, bude pokračovat v St. Louis. Někdejší hokejista Toronta se dohodl na nové roční smlouvě se St. Louis, kam přišel výměnou v únoru. Sošnikov za Blues sehrál 12 utkání NHL s bilancí gólu a nahrávky. O uzavření roční jednocestné smlouvy informoval hráčův agent Don Milstein.

24. 6. - 16:40

Obránce Wideman o rok prodloužil s Ottawou

Obránce Chris Wideman bude nadále působit v Ottawě, s vedením klubu se dohodl na nové roční smlouvě, která mu zajistí příjem milión dolarů. Informují o tom stránky Senators. Během minulé sezony sehrál Wideman 16 utkání NHL, vstřelil tři góly a přidal pět nahrávek. Většinu ročníku musel vynechat vzhledem ke zranění nohy, které utrpěl v listopadovém duelu proti Torontu.

24. 6. - 11:28

Zborovskij vyměnil farmu Rangers za Soči

Ruský obránce Sergej Zborovskij ukončil působení v organizaci New York Rangers, jeho novým působištěm bude Soči. Účastník MS dvacetiletých 2017 strávil ročník převážně v nižší zámořské ECHL, deset utkání sehrál za farmu Jezdců v Hartfordu. Nyní se Zborovskij vrací do vlasti, kde hrál naposledy v sezoně 2013-14 za Balašichu.

24. 6. - 10:40

Islanders nabízejí Tavaresovi 88 miliónů

Představitelé New York Islanders uskutečnili kvalifikační nabídku Johnu Tavaresovi. Jak uvedl magazín The Fourth Period, ve hře má být osmiletá smlouva za 88 miliónů dolarů. Útočník, který hrál NHL dosud jen za Ostrovany, nedávno informoval vedení organizace, že bude jednat s jinými pěti kluby. Podle Sportsnet mají největší zájem Toronto, San Jose, Dallas, Tampa Bay a Vegas.

24. 6. - 8:22

Německý brankář Grubauer se upsal Coloradu

Německý brankář Philipp Grubauer se krátce po výměně z Washingtonu dohodl s vedením Colorada na nové smlouvě. Tříletý kontrakt mu zajistí celkový příjem ve výši 10 miliónů dolarů. Během uplynulé sezony chytal Grubareu 35 utkání NHL, u Capitals ale dostával vetší prostor Brayen Holtby. Nyní se spekuluje, že zástupci Avalanche mohou vyměnit dosavadní jedničku Semjona Varlamova.

Video

HOKEJKA

Červen 25
dnešní den v roce 1924

Jack Darragh

Krátce po skončení hokejové kariéry v Ottawě ve věku 33 let zemřel na peritonitidu v důsledku prasklého slepého střeva člen hokejové Síně slávy Jack Darragh. Celou svou kariéru strávil v Ottawě Senators, s níž získal čtyři Stanley Cupy. Ve finále 1921 proti Vancouveru dokonce vstřelil oba góly svého týmu v rozhodujícím utkání. Během kariéry si udržel průměr jedné branky na dva zápasy.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz