Zápasy

Příklepy

23. 7. - 8:29

Brandon Tanev pokračuje ve Winnipegu

Kanadský útočník Brandon Tanev pokračuje ve Winnipegu. Představitelé Jets na svém webu uvedli, že s šestadvacetiletým rodákem z Toronta uzavřeli novou roční smlouvu, Tanev si vydělá 1,15 miliónu dolarů. Mladší bratr mistra světa 2016 Christophera Taneva hrál ta Winnipeg tři sezony, v té prozatím poslední stihl 61 utkání NHL, 8 gólů a 10 nahrávek.

23. 7. - 8:25

Josey Hishon ukončil v 26 letech kariéru

Kanadský útočník Joey Hishon ukončil ve 26 letech aktivníí kariéru, příčinou jsou následky několika zranění, která v minulosti utrpěl. Bývalý hokejista Colorada hrál v sezoně 2016-17 KHL za Jokerit Helsinky, v uplynulém ročníku absolvval 25 soutěžních utkání v barvách švédského týmu Lulea HF.

23. 7. - 8:21

Stecher o dva roky prodloužil s Vancouverem

Obránce Troy Stecher bude nadále působit ve Vancouveru, s vedením klubu se dohodl na dvouleté jednocestné smlouvě v celkové výši 4,65 miliónů dolarů. Během minulé sezony sehrál Stecher 68 utkání NHL, vstřelil gól a přidal deset nahrávek.

23. 7. - 8:14

Útočník Dávid Bondra bude hrát i nadále za Poprad

Slovenský útočník Dávid Bondra, který se na jaře zúčastnil MS v Dánsku, bude hrát i nadále za Poprad. O syna slovenské legendy Petera Bondru se po minulé sezoně zajímaly jiné luby, hovořilo se i o Slovanu Bratislava, ovšem Dávid Bondra nakonec působiště nezmění. Stejně se rozhodl také jeho spoluhráč a reprezentant Patrik Svitana.

22. 7. - 22:55

Arbitráž rozhodla: Trouba si vydělá 5,5 milionu

Obránce Winnipeg Jets Jacob Trouba má o svém příjmu pro příští sezonu jasno. Americkému zadákovi nezávislý soud přiřkl plat ve výši pěti a půl milionu dolarů. O výsledku arbitráže informoval klub na svém webu. Trouba v minulé sezoně nastoupil do 55 zápasů základní části a nasbíral 24 bodů (3+21), v 17 utkáních play off přidal dvě trefy a jednu asistenci.

Video

HOKEJKA

Červenec 23
dnešní den v roce 1897

Red Dutton

V Russellu (Manitoba) se narodil člen hokejové Síně slávy Red Dutton. V dubnu 1917 jej zasáhla do pravé nohy střepina po výbuchu bomby a doktoři mu ji chtěli odstranit. Operaci ale odložili, Dutton se zotavil a nakonec za Montreal Maroons a New York Americans odehrál v součtu deset sezon v NHL. Poté se chopil Americans a do roku 1942, kdy už s názvem Brooklyn Americans byla jejich činnost zastavena, je vedl jako trenér. Od roku 1943 vykonával funkci prezidenta NHL, avšak pouze do roku 1946, kdy odstoupil na odpor proti majitelům NHL, kteří nechtěli Americans vrátit do ligy. Třicet sedm let se také staral o Stanley Cup.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz