Zápasy

Příklepy

28. 6. - 10:47

Brankáři Kváča, Vejmelka a Vomáčka na kempech NHL

Českobudějovický brankář Petr Kváča, který byl v sobotu draftován ve čtvrtém kole Coloradem, se zapojil do tréninkového kempu Colorada. S nadějemi Nashvillu se zase v těchto dnech připravují v kempu Karel Vejmelka, jenž je kmenovým gólmanem brněnské Komety, a čerstvě draftovaný Tomáš Vomáčka.

28. 6. - 10:44

Hyka a Patera absolvují kemp nováčků v Las Vegas

Útočník Tomáš Hyka a brankář Jiří Patera absolvují kemp nováčků týmu Las Vegas Golden Knight, který probíhá od úterý do soboty. Nový tým NHL se připravuje v Las Vegas, nováčkovský kemp se týká draftovaných hráčů, hokejistů na zkoušku a těch, kteří už mají s týmem smlouvu. Vedle české dvojice se v přípravě potí mj. Cody Glass, Nick Suzuki, Alex Tuch a další naděje.

28. 6. - 10:30

Litvínov si vyměnil s Oceláři pořadatelství 7. a 20. kola

Kluby HC VERVA Litvínov a HC Oceláři Třinec si prohodily pořadatelství zápasů 7. a 20. kola nové sezony Tipsport extraligy. Na litvínovském ledě se bude hrát v neděli 5. listopadu, pod Javorovým pak netradičně v sobotu 23. září. Den předtím se svěřenci trenéra Radima Rulíka představí ve Zlíně.

28. 6. - 8:44

Americký útočník Schroeder bude hrát za Columbus

Šestadvacetiletý americký útočník Jordan Schroeder bude hrát v Columbusu, s vedením Blue Jackets podepsal dvouletý kontrakt. Schroedera si před osmi lety vybral Vancouver, poslední tři sezony však strávil v Minnesotě. Celkem má účastník MS 2016 v Moskvě a Petrohradu na kontě 149 startů v zámořské NHL.

28. 6. - 8:39

Kanaďan Gryba o dva roky prodloužil v Edmontonu

Kanadský obránce Eric Gryba zůstává v Edmontonu, s vedením Oilers se dohodl na novém dvouletém kontraktu. Devětadvacetiletý hráč má za sebou v Edmontonu už dvě sezony, v té uplynulé zapsal šest bodů ve 43 zápasech. Dřív působil také v Ottawě, která ho draftovala v roce 2006. Dohromady má Gryba na kontě 271 startů v zámořské NHL.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz