Zápasy

Příklepy

23. 7. - 14:24

Marcel Haščák trénuje s hokejisty Popradu

Slovenský útočník Marcel Haščák začal trénovat s hokejisty Popradu. Vicemistr světa 2012 ukončil angažmá v Kometě Brno a momentálně si hledá nové působiště. Podle deníku Šport není vyloučeno, že novou sezonu začne Haščák právě v Popradu.

23. 7. - 11:26

Kanaďan Kearns jde z farmy New Jersey do Lince

Kanadský útočník Bracken Kearns bude hrát v příští sezoně za Linec v EBEL. Bývalý hokejista Floridy, San Jose nebo new York Islanders strávil uplynulý ročník na farmě New Jersey v týmu BInghamton Devils. V Evropě už Kearns jednou hrál, sezonu 2014-15 strávil v Espoo.

23. 7. - 11:23

Steckel zvažuje loučení s vrcholovým hokejem

Americký útočník David Steckel zvažuje, že se rozloučí s vrcholovým hokejem a ukončí kariéru. Šestatřicetiletý bývalý útočník Washingtonu, New Jersey, Toronta a Anaheimu strávil tři poslední sezony v německém Norimberku. Na kontě má 456 utkání NHL, v nichž vstřelil 38 gólů a přidal 50 nahrávek.

23. 7. - 8:29

Brandon Tanev pokračuje ve Winnipegu

Kanadský útočník Brandon Tanev pokračuje ve Winnipegu. Představitelé Jets na svém webu uvedli, že s šestadvacetiletým rodákem z Toronta uzavřeli novou roční smlouvu, Tanev si vydělá 1,15 miliónu dolarů. Mladší bratr mistra světa 2016 Christophera Taneva hrál ta Winnipeg tři sezony, v té prozatím poslední stihl 61 utkání NHL, 8 gólů a 10 nahrávek.

23. 7. - 8:25

Josey Hishon ukončil v 26 letech kariéru

Kanadský útočník Joey Hishon ukončil ve 26 letech aktivníí kariéru, příčinou jsou následky několika zranění, která v minulosti utrpěl. Bývalý hokejista Colorada hrál v sezoně 2016-17 KHL za Jokerit Helsinky, v uplynulém ročníku absolvval 25 soutěžních utkání v barvách švédského týmu Lulea HF.

Video

HOKEJKA

Červenec 23
dnešní den v roce 1897

Red Dutton

V Russellu (Manitoba) se narodil člen hokejové Síně slávy Red Dutton. V dubnu 1917 jej zasáhla do pravé nohy střepina po výbuchu bomby a doktoři mu ji chtěli odstranit. Operaci ale odložili, Dutton se zotavil a nakonec za Montreal Maroons a New York Americans odehrál v součtu deset sezon v NHL. Poté se chopil Americans a do roku 1942, kdy už s názvem Brooklyn Americans byla jejich činnost zastavena, je vedl jako trenér. Od roku 1943 vykonával funkci prezidenta NHL, avšak pouze do roku 1946, kdy odstoupil na odpor proti majitelům NHL, kteří nechtěli Americans vrátit do ligy. Třicet sedm let se také staral o Stanley Cup.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz