Zápasy

Příklepy

24. 4. - 16:58

Ruská sborná na MS bez Radulova i Zajceva

Útočník Alexander Radulov z Montrealu nenastoupí na mistrovství světa v barvách ruské reprezentace, podle skauta ruského výběru Alexeje Žamnova se Radulov nepřipojí z osobních důvodů. Chybět bude rovněž Nikita Zajcev, obránce Toronta utrpěl v play off otřes mozku a lékaři mu nařídili klid.

24. 4. - 16:54

Roussel a Bellemare pomohou Francii, na MS i Girgensons

Antoine Roussel (Dallas) a Pierre-Edouard Bellemare (Philadelphia) pomohou Francii na domácím mistrovství světa v Paříži. Posilu z NHL mají i Lotyši, trenér Hartley může počítat se službami útočníka Zemguse Girgensonse z Buffala.

24. 4. - 16:35

Lady Byng Trophy získá Gaudreau, Granlund, či Tarasenko

Trio útočníků Johnny Gaudreau z Calgary, Mikael Granlund z Minnesoty a Vladimir Tarasenko ze St. Louis kandiduje na zisk Lady Byng Trophy, která se v NHL uděluje za gentlemanské chování v kombinaci s hokejovým uměním. Vítěz bude známý 21. června v rámci slavnostního galavečera v Las Vegas.

24. 4. - 16:25

Slovákům chybějí centři, na MS nepojede ani Surový

Slovenští hokejisté se musí na květnovém šampionátu obejít bez útočníka Tomáše Surového, jenž v sobotu jako kapitán dovedl Banskou Bystrici k historickému zisku titulu. "Počítali jsme s tím, že na šampionát pojede a pomůže nám, protože máme problém s centry. Ale rozhodl se, jak se rozhodl," uvedl pro Nový čas hlavní trenér Zdeno Cíger. Surový řekl, že je unavený a potřebuje doléčit zranění.

24. 4. - 13:28

Krüger z Chicaga 12. krajánkem NHL v týmu Švédska

Útočník Marcus Krüger z Chicaga je dvanáctým hráčem NHL, který se zapojí do přípravy švédské reprezentace na MS. Jak informují zástupci švédského svazu, Krüger nastoupí i do utkání turnaje Carlson Hockey Games v Českých Budějovicích.

Video

HOKEJKA

Duben 24
dnešní den v roce 1970

Suchý obhájil Zlatou hokejku

Opora nejen Dukly Jihlava, ale i národního mužstva, to je obránce Jan Suchý. Vyhrál i druhý ročník ankety Zlatá hokejka, kterou pořádá redakce časopisu Gól. Na druhém místě se v hlasování odborníků umístil reprezentační kapitán Josef Černý z Brna a třetí byl Václav Nedomanský, útočník Slovanu Bratislava. Jan Suchý se za svou kariéru dostal čtyřikrát do all-star týmu MS, v letech 1969 a 1971 byl dokonce vyhlášen nejlepším obráncem šampionátu.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz