Zápasy

Příklepy

28. 6. - 20:15

Skabelka vyhlášen nejlepším běloruským trenérem

Andrej Skabelka, který v ruském Novosibirsk vedl Alexandera Saláka nebo Tomáš Vincoura, byl vyhlášen nejlepším trenérem Běloruska za uplynulý rok. Někdejší reprezentační útočník obdržel od 82 hlasujících novinářů 191 bod, druhý skončil Michail Zacharov a třetí Alexander Andrijevskij.

28. 6. - 18:06

Karlovy Vary schválily dotaci na extraligu na dva roky

Nejvyšší tuzemská soutěž patrně v Karlových Varech zůstane, městské zastupitelstvo tam v úterý na svém zasedání schválilo úpravu příspěvku pro extraligový klub. Energii město podpoří v následujících dvou ročnících částkou 23,5 milionu korun ročně, z toho deset milionů by mělo jít na první tým a 13,5 milionu na mládež.

28. 6. - 17:06

Jedničkou draftu do CHL Kostin, z Čechů nejlepší Zadina

Jedničkou letošního CHL Import Draftu je ruský útočník Klim Kostin, jehož si zamluvilo Kootenay. Z českých juniorů přišel na řadu nejdřív celkově čtvrtý Filip Zadina, pardubického útočníka si zajistil Vancouver. Týmy CHL vybírají hráče z jiných zemí mimo Kanady a USA, každý klub může pro sezonu angažovat dva cizince s výjimkou brankářů.

28. 6. - 10:35

Bývalý finský reprezentant Rita ukončil kariéru

Bývalý finský reprezentant Jani Rita, který má ve sbírce bronz z MS 2006, se už ve 34 letech rozhodl ukončit hráčskou kariéru. Bývalý hráč zámořského Edmontonu, za nějž sehrál v NHL 66 zápasů, působil posledních deset sezon v Jokeritu Helsinky. Uplynulý ročník v ruské KHL zakončil s bilancí osmi bodů (3+5) v 59 zápasech.

28. 6. - 10:31

Útočník Klhůfek pokračuje ve slovenském Zvolenu

Čtyřiadvacetiletý útočník Pavel Klhůfek pokračuje ve slovenském Zvolenu, kde v loňské sezoně vytvořil údernou formaci s Jurajem Juríkem a Brunem Mrázem. Klhůfek, který se v minulosti představil v dresu Zlína, Slavie Praha, Berouna, Havlíčkova Brodu či Znojma, zapsal v uplynulém ročníku 46 bodů (21+25) v 67 zápasech.

Video

Time out

Červen 28
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz