Zápasy

Příklepy

25. 6. - 10:05

Paquette prodloužil spolupráci s Tampou Bay

Útočník Cedric Paquette bude nadále působit v organizaci Tampy Bay, s vedením klubu se dohodl na nové dvouleté smlouvě. Během uplynulé sezony sehrál Paquette za Lightning 73 utkání, vstřelil šest branek a zaznamenal stejný počet nahrávek. Klub ho draftoval v roce 2012 ze 101. pozice.

25. 6. - 9:56

Vanek končí v Minnesotě, klub ho vykoupil ze smlouvy

Rakouský útočník Thomas Vanek končí v Minnesotě, klub vykoupil poslední rok z jeho tříleté smlouvy. "Nebylo to lehké rozhodnutí, ale chtěli jsme si otevřít prostor s ohledem na platový strop," řekl generální manažer Chuck Fletcher. Vanek za dvě sezony sehrál v barvách Wild 154 utkání, vstřelil 39 gólů a přidal 54 asistencí.

25. 6. - 7:52

Calgary získalo brankáře Elliotta ze St. Louis

V průběhu prvního kola draftu NHL získali představitelé Calgary zkušeného brankáře. Ze St. Louis míří k Plamenům gólman Brian Elliott, vedení Blues ho vyměnilo za 35. pozici letošního výběru nadějí. Pokud Elliott po příští sezoně uzavře s Calgary další smlouvu, bude mít St. Louis k dispozici ještě jedno místo ve třetím kole draftu 2018.

25. 6. - 7:50

Shaw jde z Chicaga do Montrealu, kde se loučí Eller

Útočník Andrew Shaw byl během prvního kola draftu NHL vyměněn z Chicaga do Montrealu za dvě volby ve druhém kole. U Canadiens končí naopak Lars Eller, dánský reprezentační útočník se stěhuje do Washingtonu, zástupci Capitals na oplátku nabídli výběry v příštích draftech 2017 a 2018.

24. 6. - 19:31

Jerofjejev s Prokopjevem povedou farmu CSKA Moskva

Dmitrij Jerofjejev a Alexander Prokopjev povedou farmu CSKA Moskva, která hraje ruskou Vyšší ligu. Jerofjejev byl u týmu dosud asistentem, nyní přechází do pozice hlavního kouče. Pomáhat mu bude Alexander Prokopjev, jenž v klubu trénoval žáky. Oba někdejší ruští reprezentanti v minulosti úspěšně nastupovali za Vítkovice.

Video

Time out

Červen 25
dnešní den v roce 1924

Jack Darragh

Krátce po skončení hokejové kariéry v Ottawě ve věku 33 let zemřel na peritonitidu v důsledku prasklého slepého střeva člen hokejové Síně slávy Jack Darragh. Celou svou kariéru strávil v Ottawě Senators, s níž získal čtyři Stanley Cupy. Ve finále 1921 proti Vancouveru dokonce vstřelil oba góly svého týmu v rozhodujícím utkání. Během kariéry si udržel průměr jedné branky na dva zápasy.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz