Zápasy

Příklepy

29. 6. - 22:25

Eso volného trhu je pryč. Stamkos prodloužil s Tampou o 8 let

S blížícím se otevřením trhu s volnými hráči se množily spekulace o tom, kdo nakonec získá útočníka Stevena Stamkose. Nyní jsou ale tyto spekulace u konce. Vedení Tampy Bay, kde Stamkos zatím odehrál všechna utkání své kariéry NHL, se povedlo s hvězdným útočníkem domluvit na prodloužení smlouvy. Ta bude trvat dalších osm sezon, kapitán Lightning si v každé z nich ročně vydělá 8,5 milionů dolarů. 

29. 6. - 22:09

Výměna ikon! P. K. Subban do Nashvillu místo Webera

Tohle je zřejmě jedna z největších výměn v historii NHL. Nashville Predators získal výměnou z Montrealu kanadského zadáka P. K. Subbana, který byl jednou z hlavních tváří kanadského celku. A protihodnota za něj? Není o nic menší. Kapitán Nashvillu Shea Weber, který za Predators odehrál všech 11 sezon v kariéře NHL.

29. 6. - 21:45

Hall putuje do New Jersey, Edmonton získal beka Larssona

Týmu New Jersey Devils se podařilo získat skvělou posilu! Do svého kádru přivedlo čtyřiadvacetiletého Kanaďana Taylora Halla, který doposud působil jen v Edmontonu Oilers, který si jej v roce 2010 vybral jako jedničku draftu. Výměnou za Halla putuje do Edmontonu švédský obránce Adam Larsson, který naopak zatím hrál jen za Devils. 

29. 6. - 20:35

Hertl podepsal se San Jose smlouvu na dvě sezony

Tomáš Hertl spojil svou kariéru na další dvě sezony se stávajícím zaměstnavatelem ze San Jose. S týmem letošního poraženého finalisty Stanley Cupu podepsal slávistický odchovanec smlouvu, která mu dohromady vynese příjem šesti milionů dolarů. Hertl má za sebou v organizaci Sharks tři sezony, v 227 zápasech zaznamenal 118 bodů. 

29. 6. - 19:45

Tjutin po 8 letech opouští Columbus, byl vykoupen

Dvaatřicetiletý ruský obránce Fjodor Tjutin po osmi sezonách končí v Columbusu. Vedení Blue Jackets se jej totiž rozhodlo vykoupit z jeho stávající smlouvy, která měla trvat ještě další dvě sezony. Tjutinův plat tížil platový rozpočet Blue Jackets celkem 4,5 miliony dolarů, díky vykoupení smlouvy to však bude daleko méně. Tzv. cap hit se rozloží na čtyři další ročníky. V prvním roce 1,2, v následujícím 1,9 a v dalších dvou 1,4 milionu dolarů. Od 1. července bude Tjutin neomezeně volným hráčem.

Video

Time out

Červen 30
dnešní den v roce 1947

Vladimir Petrov

V Krasnogorsku se narodil člen Síně slávy IIHF Vladimir Petrov. Jedenáctinásobný mistr Sovětského svazu s CSKA Moskva patřil k nejlepším centrům sedmdesátých let. Na mistrovství světa, které se SSSR osmkrát vyhrál, se čtyřikrát stal nejproduktivnějším hráčem a stejně jako v sovětské lize byl čtyřikrát zvolen do All-Star Teamu. Se sbornou vedle toho vybojoval ještě dvě olympijské zlata (Sapporo 1972, Innsbruck 1976) a jedno stříbro (1980). V polovině devadesátých let byl předsedou ruské hokejové federace.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz