Zápasy

Příklepy

24. 6. - 19:31

Jerofjejev s Prokopjevem povedou farmu CSKA Moskva

Dmitrij Jerofjejev a Alexander Prokopjev povedou farmu CSKA Moskva, která hraje ruskou Vyšší ligu. Jerofjejev byl u týmu dosud asistentem, nyní přechází do pozice hlavního kouče. Pomáhat mu bude Alexander Prokopjev, jenž v klubu trénoval žáky. Oba někdejší ruští reprezentanti v minulosti úspěšně nastupovali za Vítkovice.

24. 6. - 18:17

Rada ředitelů KHL potvrdila start čínského klubu z Pekingu

Rada ředitelů KHL oficiálně potvrdila vstup čínského klubu z Pekingu. Zítra dojde v čínské metropoli k podpisu dohody, následovat budou právní procesy a budování hráčského kádru. Sportovním ředitelem klubu je Vladimír Krečin, hlavním koučem Vladimír Jurzinov mladší. Kompletní startovní pole KHL pro sezonu 2016-17 má být potvrzeno do 30. června.

24. 6. - 14:12

Flood a Thomas budou hrát za rakouský Salcburk

Kanadský obránce Mark Flood, který uplynulou sezonu strávil v ruské Ladě Toljatti, míří do rakouského Salcburku a bude hrát tamní EBEL. Vítěz posledního ročníku soutěže, v níž působí i Znojmo, navíc angažoval amerického útočníka Billa Thomase. někdejší hokejista Záhřebu jde do Rakouska po angažmá ve švédském MODO.

24. 6. - 11:38

Někdejší kladenský útočník Bajaruns bude hrát za Zvolen

Lotyšský útočník Lauris Bajaruns, který v minulosti nastupoval za Kladno, je novou posilou Zvolena. Ve slovenském týmu doplní krajany Renarse Demiterse a Janise Andersonse, který dres Zvolena oblékali už během minulé sezony. Bajaruns hrál naposledy za Banskou Bystricu, s vedením zvolenského klubu se dohodl na roční smlouvě.

24. 6. - 9:10

Slovenský obránce Petran se stal posilou Havířova

Devětadvacetiletý zadák Marcel Petran si zahraje WSM Ligu, slovenský hokejista se dohodl na roční spolupráci s Havířovem. "Je to vysoký, silný obránce v ideálním věku, jenž vyznává fyzický styl hokeje a nemá problém shodit rukavice. Věříme, že naplní dobré reference," říká manažer Patrik Rimmel na klubovém webu. Petran naposledy působil v Banské Bystrici.

Video

Time out

Červen 25
dnešní den v roce 1924

Jack Darragh

Krátce po skončení hokejové kariéry v Ottawě ve věku 33 let zemřel na peritonitidu v důsledku prasklého slepého střeva člen hokejové Síně slávy Jack Darragh. Celou svou kariéru strávil v Ottawě Senators, s níž získal čtyři Stanley Cupy. Ve finále 1921 proti Vancouveru dokonce vstřelil oba góly svého týmu v rozhodujícím utkání. Během kariéry si udržel průměr jedné branky na dva zápasy.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz