Zápasy

Příklepy

23. 3. - 0:17

Obránce Hronek dokončí sezonu na farmě Detroitu

Někdejší hradecký obránce Filip Hronek, který v této sezoně nastupoval za juniorský tým Saginaw Spirit, dohraje ročník na farmě Detroitu v mužstvu Grand Rapids Griffins. Hronek sehrál v letošní OHL 59 utkání, vstřelil 14 branek a přidal 47 nahrávek. Kapitán české dvacítky na posledním MS patří Detroitu od loňského draftu, nadaný zadák s klubem vzápětí podepsal tříletou smlouvu.

22. 3. - 22:38

Mountfield povedou i v příští sezoně Sýkora s Hynkem

Už během čtvrtfinálové série s Litvínovem se vedení hradeckého klubu dohodlo na nových smlouvách se zkušenými trenéry Václavem Sýkorou a Pavlem Hynkem. A-tým Mountfieldu HK povedou i v sezoně 2017/18. „Ve vedení klubu panuje shoda v tom, že práce celého realizačního týmu je velmi profesionální a rádi bychom ho udrželi ve stávajícím složení. Proto v tuto chvíli jednám s jeho dalšími členy na prodloužení naší vzájemné spolupráce,“ uvedl generální manažer Aleš Kmoníček. 

22. 3. - 22:35

Maxwell podepsal s Mladou Boleslaví novou smlouvu

Americký brankář Brandon Maxwell bude v Mladé Boleslavi pokračovat i v příští sezoně. „Upřímně řečeno jsem byl až nadšený, když za mnou vedení klubu přišlo s tím, že chtějí, abych tu pokračoval. Bylo to pro mě hodně jednoduché rozhodnutí,“ uvedl Maxwell pro bkboleslav.cz. Po příchodu z Pardubic odchytal za Středočechy 21 zápasů a udržel čtyři čistá konta.

22. 3. - 15:34

Martin Pláněk musí zaplatit pokutu za filmování

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý udělil další dodatečný trest za filmování. V zápase s Litvínovem přihrál pád hradecký obránce Martin Pláněk, který přijde o 10 % základní měsíční odměny. Inkriminovaný moment najdete na tomto videu.

22. 3. - 13:24

Do přípravy národního týmu se zapojí také Kašpar

Kromě už avizovaných Dominika Furcha, Michala Řepíka, Vladimíra Sobotky a Petra Vrány se do přípravy národního týmu zapojí také útočník Lukáš Kašpar. Ten se bude trenéru Josefu Jandačovi hlásit v úterý 28. března. Hokej.cz o tom informoval tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund.

Hokej v TV

PLZ
24. 03.
18:30
24. 03. - 18:30 ČT Sport
LIB
TV Tipsport

HOKEJKA

Březen 23
dnešní den v roce 1952

Nejrychlejší hattrick patří Mosienkovi

V posledním zápase řádné hrací sezony čekalo na New York Rangers utkání proti Chicagu Black Hawks. Dobrý den neměl zejména jejich brankář Lorne Anderson, jenž od Billa Mosienka inkasoval ve třetí třetině tři góly v rozmezí 21 vteřin, což je dodnes v historických pramenech zapsáno jako nejrychlejší hattrick NHL. Perličkou zůstává, že Gus Bodnar, jenž Mosienko na všechny góly přihrál, přidal o 45 vteřin později ještě čtvrtou branku. Black Hawks nakonec zvítězili 7:6.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz