Přestupy

Pro aktuální den nebyly nalezeny žádné přestupy.

Příklepy

3. 7. - 14:10

Kanadský brankář Mike Garnett míří z Čeljabinsku do Slovanu

Kanadský gólman Mike Garnett, který dosud chytal ruskou KHL za Traktor Čeljabinsk, míří do Slovanu Bratislava. Slovenský klub o tom informuje na svém Twitteru. Garnett se s vedením Slovanu dohodl na roční smlouvě, v Čeljabinsku bude místo něj brankářskou jedničkou Pavel Francouz.

3. 7. - 13:15

Ruskou dvacítku dál povede trenér Bragin

Ruskou reprezentaci do 20 let dál povede trenér Valerij Bragin. Kouč mistrů světa 2011 se dohodl na prodloužení smlouvy s prezidentem ruského svazu Vladislavem Treťjakem, kontrakt bude podepsán příští týden. Bragin s ruskou dvacítkou získal stříbro na posledním MS v Torontu, přípravu na novým ročník zahájí prvním soustředěním 24. července.

3. 7. - 11:37

Trenérský štáb San Jose rozšířili Boughner a Hedberg

O dva nové členy je bohatší trenérský štáb San Jose. Nový hlavní kouč Peter DeBoer povolal mezi své asistenty bývalé hokejisty NHL: obránce dostane na povel Bob Boughner, s brankáři bude pracovat někdejší švédský gólman Johan Hedberg, jenž za Atlantikem chytal mj. v Pittsburghu, Vancouveru nebo New Jersey.

3. 7. - 8:17

Němec Holzer prodloužil spolupráci s Anaheimem

Německý obránce Korbinian Holzer pokračuje za Atlantikem. Účastník dvou světových šampionátů a olympiády ve Vancouveru se dohodl s Ducks na nové roční smlouvě. Holzer dosud sehrál v NHL 58 utkání s bilancí dvou gólů a sedmi nahrávek, do Anaheimu byl vyměněn během uplynulé sezony z Toronta.

3. 7. - 8:12

Brodziak, Kristo, Harrold a Caron budou hrát za St. Louis

Čtyři nové posily hlásí St. Louis. Představitelé Blues se dohodli na spolupráci s útočníkem Kylem Brodziakem, jenž dosud působil v Minnesotě, novou tváří je také obránce Peter Harrold z New Jersey. Smlouvy s klubem uzavřeli rovněž útočníci Jordan Caron (dosud Colorado) a Danny Kristo (New York Rangers).

3. 7. - 8:08

Bývalí pardubičtí hráči Beech a Mitchell mění angažmá

Útočník Kris Beech a obránce Kevin Mitchell, kteří v minulosti nastupovali za Pardubice,mění angažmá v evropských soutěžích. Mitchell přechází ze švédského týmu Mora IK do rakouského Štýrského Hradce a bude hrát EBEL, v konkurenčním Innsbrucku se naopak rozloučil Kris Beech, jehož další hokejové kroky povedou do britského klubu Belfast Giants.

2. 7. - 23:41

Washington měnil se St. Louis a získal Oshieho

28letý útočník T. J. Oshie míří výměnou do Washingtonu. St. Louis za něj získalo 29letého forvarda Troye Brouwera, 23letého brankáře Phoenixe Copleyho a volbu ve třetím kole příštího draftu. 

2. 7. - 19:23

Chris Bourque opouští bratra a míří do Washingtonu

V uplynulém ročníku nastupovali oba synové slavného Raye Bourquea v záložním mužstvu newyorských Rangers. Chris však nyní mladšího Ryana opouští, neboť podepsal dvouletou, dvoucestnou smlouvu s Hershey Bears, kde dříve třikrát získal Calder Cup pro vítěze nižší AHL. Z kádru Hershey se 29letý Chris Bourque může protlačit do hlavního týmu Washingtonu.

Video

Time out

Červenec 3
dnešní den v roce 1939

Joachim Ziesche

V Drážďanech se narodil člen Síně slávy IIHF Joachim Ziesche. Jedna z největších hvězd východoněmeckého hokeje strávila celou svou kariéru v SC Dynamu Berlín a východoněmecké reprezentaci. Jako hráč za Dynamo Berlín nastřílel 284 branek a dodnes je v historické střelecké tabulce klubu na druhém místě. Po skončení aktivní kariéry osmnáct let jako trenér vedl východoněmeckou reprezentaci, s níž pendloval mezi elitní a druhou divizí a celkem patnáctkrát získal titul východoněmeckého šampiona.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz