Český tým neslyšících hokejistů v Maďarsku přejel domácí výběr

7. prosince 2017, 9:01

Tomáš Čekal

V sobotu 11. 11. 2017 se naši reprezentanti vydali do Maďarska, konkrétně do Budapešti. Vzhledem k tomu, že přátelský zápas se hrál až od 22:00 hodin, měli dostatek času. Někteří před zápasem odpočívali, někteří se šli podívat na zápas Japonsko - Polsko, jiní si šli prohlédnout historické centrum města. Na přátelský zápas pozvali Čechy maďarští neslyšící hokejisté, protože se v Budapešti zrovna konal mezinárodní turnaj. Tohoto turnaje se účastnili Japonci, Poláci, Italové a samozřejmě Maďaři.

Fanshop

V 20 hodin dorazila výprava na zimní stadion, připravila se, trenér vysvětlil taktiku a šlo se na rozbruslení. Zápas začal v deset a dopadl pro nás dobře. Musíme napsat, že se maďarská reprezentace zlepšila a byla pro náš výběr celkem vyrovnaným soupeřem. Češi si pozvánky na turnaj moc vážili. Na turnaji je také čekaly skvělé podmínky, které pro maďarští organizátoři připravili.

Maďarsko - Česká republika B 1:6 (1:3, 0:1, 0:2)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz