Rozpis akcí reprezentace na sezonu 2012-13

05. červen 2012 00:00 | hokej.cz

Česká republika "A"

Turnaj Karjala (7. - 10. listopadu 2012)

Středa 7. listopadu 2012:

Česká republika - Švédsko (Liberec)
Finsko - Rusko (Turku)

Pátek 9. listopadu 2012:

Švédsko - Rusko (Turku)
Finsko - Česká republika (Turku)

Sobota 10. listopadu 2012:

Česká republika - Rusko (Turku)
Finsko - Švédsko (Turku)

Channell One Cup (13. - 16. prosince 2012)

Čtvrtek 13. prosince 2012:

Finsko - Česká republika (Helsinky)
Rusko - Švédsko (Moskva)

Sobota 15. prosince 2012:

Rusko - Česká republika (Moskva)
Finsko - Švédsko (Moskva)

Neděle 16. prosince 2012:

Rusko - Finsko (Moskva)
Česká republika - Švédsko (Moskva)

Oddset Hockey Games (7. - 10. února 2013)

Středa 6. února 2013:

Rusko - Finsko (Petrohrad)

Čtvrtek 7. února 2013:

Švédsko - Česká republika (Malmö)

Sobota 9. února 2013:

Finsko - Česká republika (Malmö)
Švédsko - Rusko (Malmö)

Neděle 10. února 2013:

Česká republika - Rusko (Malmö)
Švédsko - Finsko (Malmö)

Eurohockey Challenge 2013

Pátek 5. dubna 2013: Česká republika - Lotyšsko (místo bude upřesněno)
Sobota 6. dubna 2013: Česká republika - Lotyšsko (místo bude upřesněno)

Pátek 12. dubna 2013: Německo - Česká republika (Regensburg)
Sobota 13. dubna 2013: Německo - Česká republika (Selb)

Čtvrtek 18. dubna 2013: Česká republika - Slovensko (Praha)
Sobota 20. dubna 2013: Slovensko - Česká republika (Bratislava)

KAJOTbet Hockey Games (25. - 28. dubna 2013)

Čtvrtek 25. dubna 2013:

Švédsko - Rusko (Švédsko, místo bude upřesněno)
Česká republika - Finsko (Brno)

Sobota 27. dubna 2013:

Česká republika - Švédsko (Brno)
Rusko - Finsko (Brno)

Neděle 28. dubna 2013:

Švédsko - Finsko (Brno)
Česká republika - Rusko (Brno)

Mistrovství světa ve Švédsku a Finsku (3. - 19. května 2013)

Základní skupina:

Pátek 3. května 2013:
16:15 Česká republika - Bělorusko (Stockholm)

Sobota 4. května 2013:
20:15 Švédsko - Česká republika (Stockholm)

Pondělí 6. května 2013:
16:15 Česká republika - Švýcarsko (Stockholm)

Čtvrtek 9. května 2013:
16:15 Česká republika - Dánsko (Stockholm)

Pátek 10. května 2013:
16:15 Česká republika - Slovinsko (Stockholm)

Neděle 12. května 2013:
20:15 Česká republika - Kanada (Stockholm)

Úterý 14. května 2013:
16:15 Česká republika - Norsko (Stockholm)

Další program v případě postupu českého týmu:

Čtvrtek 16. května 2013: čtvrfinále (Stockholm)
Sobota 18. května 2013: semifinále (Stockholm)
Neděle 19. května 2013: finále/zápas o bronz (Stockholm)

________________________________________________________

Další reprezentační výběry:

Česká republika "20"

1. - 2. srpna 2012: dvě utkání ve Švédsku
7. - 9. srpa 2012: tři utkání s Ruskem (H. Brod)
31. srpna 2012 - 3. září 2012: turnaj čtyř v České republice (Kravaře)
9. - 11. listopadu 2012: turnaj čtyř ve Švédsku (Sundsvall)
17. prosince 2012: utkání se Slovenskem (H. Brod)
26. prosince 2012 - 5. ledna 2013: mistrovství světa v Rusku (Ufa)

Česká republika "19"

19. - 20. června 2012: dvě utkání se Slovenskem (Třemošná)
2. - 4. srpna 2012: turnaj čtyř v Německu (Füssen)
31. srpna - 2. září 2012: turnaj v Rakousku (Salcburk)
9. - 11. listopadu 2012: tři utkání ve Finsku
6. - 10. února 2013: turnaj pěti v České republice

Česká republika "18"

11. srpna 2012: přátelské utkání s Kanadou
13. - 19. srpna 2012: Memoriál Ivana Hlinky (Břeclav a Piešťany)
5. - 11. listopadu 2012: turnaj World Junior A Challenge v Kanadě (Yarmouth)
21. - 23. prosince 2012: dvě utkání s Ruskem
26. - 30. prosince 2012: turnaj pěti ve Švýcarsku (Zuchwil)
6. - 10. února 2012: turnaj pěti ve Švédsku (Jönköping)
9. - 10. dubna 2012: dvě utkání na Slovensku (Skalica)
18. - 28. dubna 2012: mistrovství světa v Rusku (Soči)

Česká republika "17"

7. - 11. srpna 2012: turnaj pěti v České republice (Chomutov)
9. - 11. listopadu 2012: tři utkání s Finskem
26. - 31. prosince 2012: turnaj v Kanadě (Calgary)
6. - 10. února 2013: turnaj ve Finsku (Järvenpää)
4. - 6. dubna 2013: tři utkání ve Švýcarsku
12. - 14. dubna 2013: turnaj čtyř v České republice

Česká republika "16"

16. - 19. srpna 2012: turnaj v Rakousku (Salcburk)
9. - 11. listopadu 2012: tři utkání se Švýcarskem (Písek, Strakonice, Tábor)
21. - 23. prosince 2012: tři utkání s Ruskem (Litoměřice, Slaný, Roudnice)
12. - 14. dubna 2013: turnaj čtyř v České republice (Hradec Králové)

Ženy

31. srpna - 2. září 2012: tři utkání se Slovenskem
Listopad 2012: turnaj čtyř v Německu (Füssen)
Prosinec 2012: tři utkání s Rakouskem
7. - 10. února 2013: olympijská kvalifikace
Duben 2013: mistrovství světa v Kanadě (Ottawa)

Ženy U18

24. - 26. srpna 2012: tři zápasy s Ruskem
21. - 23. září 2012: turnaj čtyř v Německu (Selb)
Listopad 2012: turnaj čtyř v Rakousku
Prosinec 2012: dvě utkání s Maďarskem
29. prosince 2012 - 5. ledna 2013: mistrovství světa

Ženy U15

21. - 23. září 2012: dvě utkání v Německu (Selb)
24. - 26. srpna 2012: soustředění v Benátkách nad Jizerou
Prosinec 2012: dvě utkání s Německem
Únor 2013: turnaj čtyř v Rakousku
Březen 2013: turnaj ve Švýcarsku (Ženeva)
Duben 2013: turnaj v České republice (Praha)

Poznámka: V programu akcí a zápasů mohou nastat změny

________________________________________________________

Realizační týmy České republiky pro sezonu 2012-13:

Česká republika "A":

Generální manažer: Slavomír Lener
Hlavní trenér: Alois Hadamczik
Asistent trenéra: Josef Paleček
Asistent trenéra: Jan Procházka 
Fyzioterapeut: Pavel Kolář a Michal Truc
Lékaři: Zdeněk Ziegelbauer a Radek Holibka
Masér, hospodář: Zdeněk Šmíd
Masér: Petr Ondráček
Tým manažer: Jan Černý
Media manažer: Zdeněk Zikmund

U20:

Team manažer: Petr Komers
Hlavní trenér: Miroslav Přerost
Asistent trenéra: Jiří Juřík
Trenér brankářů: Jaroslav Kameš 
Lékaři: MUDr. Jaroslav Budín a MUDr. Marcel Hujo
Hospodář: Leoš Mitáček

U19:

Generální manažer: David Moravec
Hlavní trenér: Jakub Petr
Asistent trenéra: Karel Mlejnek
Lékaři: MUDr. Daniel Waciakowski
Hospodář: Jiří Šrámek

U18

Team manažer: Otakar Černý
Hlavní trenér: Luděk Bukač ml.
Asistent trenéra: David Bruk
Trenér brankářů: Radek Toth
Lékař: MUDr. Tomáš Madrý
Masér/hospodář: Zdeněk Vojtěchovský

U17

Team manažer: Milan Hnilička
Hlavní trenér: Jiří Veber
Asistent trenéra: Petr Svoboda
Trenér brankářů: Michal Podolka
Lékaři: MUDr. Miroslav Budoš
Hospodář: Maroš Solenský

U16

Manažer: Petr Studnička
Hlavní trenér: Pavel Arnošt
Asistenti trenéra: Petr Studnička a Robert Svoboda
Trenér brankářů: Martin Prusek
Masér/hospodář: V8clav Vejvoda

Ženy

Manažer: Luboš Johan
Hlavní trenér: Karel Manhart
Asistent trenéra: Stanislav Plánka
Asistent trenéra: Jiří Vozák

Články reprezentace