Dynamo smetlo Motor, Sparta zdolala Salcburk. Znojmo – Boleslav 7:6

Foto: Instagram HC Dynamo Pardubice

Pardubice pokračují ve výsledkově povedené přípravě – tentokrát porazily České Budějovice vysoko 5:0. Zato jiný favorit WSM Ligy, Karlovy Vary, si s extraligovým protějškem poradil. Energie zvítězila nad v omlazené sestavě hrajícím Litvínovem 5:1.

Fanshop

Výhru si připsala také Olomouc, která sice s Trenčínem prohrávala 1:3, během poslední třetiny ale stihla vyrovnat a v samostatných nájezdech dokonal obrat Kevin Sundher. 

Divoký výsledek se urodil na jihu Moravy. Domácí Znojmo přestřílelo Mladou Boleslav 7:6. Z toho osm gólů padlo až ve třetí třetině. K vítězství nepomohl Středočechům ani hattrick Petra Mrázka.

Zato v souboji Zlína a Komety padly pouze dvě branky – každá na jedné straně. Prodloužení se nehrálo a hned po základní hrací době se jely nájezdy, ve kterých byli úspěšnější brněnští střelci.

Sparta si ve čtvrtek večer vyšlápla na Salcburk, a zajistila si tak finálovou účast na turnaji Red Bulls Salute, který se koná v německém Garmisch-Partenkirchenu. O jejím soupeři se rozhodne zítra: bude to buď Bern, nebo Mnichov.

Čtvrteční výsledky z přípravy klubů TELH

EC RED BULL SALZBURG – HC SPARTA PRAHA 3:4 po prodloužení (1:2, 1:1, 1:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Harris (Brouillette, Starkbaum), 34. Latsu, 49. Rauchenwald – 7. Zeleňák (Forman, Pech), 19. Klimek (Říčka, Reichenberg), 23. Černoch (Rousek, Hlinka), 61. Reichenberg (Piskáček, Říčka).
HC Sparta Praha: Aittokallio – Dvořák, Zámorský, Piskáček, Nedomlel, Pavelka, Zeleňák, Mikliš – Říčka, Klimek, Reichenberg – Kumstát, Pech, Forman – Černoch, Hlinka, Saponari – Uher, Smejkal, Kudrna – Rousek.

HC DYNAMO PARDUBICE – ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 32. Treille (Wishart, Holland), 40. Cardwell (Wishart, Vondráček), 49. Sýkora (Holland), 51. Tomášek (Vondráček, Treille), 56. J. Sýkora (Kaut, Dušek).
HC Dynamo Pardubice: Kacetl – Cardwell, Wishart, Holland, Trončinský, Ščotka, Čáslava, Grebeňuk, Havlík – Vondráček, Tomášek, Treille – Quenneville, Hlinka, Rolinek – P. Sýkora, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, Kaut.
ČEZ Motor České Budějovice: Kváča – Fillman, Novák, Pavlin, Pýcha, Gřegořek, Kachyňa, Vráblík, Jáchym – Crowder, Galamboš, Nedorost – Dostálek, M. Novák, Čermák – Šulek, Pajič, Heřman – Doktor, Prokeš, Káník.

HC OLOMOUC – HK DUKLA TRENČÍN 4:3 po samostatných nájezdech (1:1, 0:2, 2:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Rác (Staněk), 43. Jergl (Staněk), 59. Vyrůbalík (Knotek, Skladaný), rozh. náj. Sundher – 1. Mikula (Radivojevič), 23. Radivojevič (Pardavý, Holenda), 39. Bulík (Frühauf, Varga).
HC Olomouc: Falter – Škůrek, Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrušek, Houdek, L. Galvas, Staněk, Rutar – Skladaný, Knotek Laš – Eberle, Sundher, Burian – Buc, Herman, Holec – Jergl, Rác, Macuh.

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC VERVA LITVÍNOV 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Rachůnek (Sičák), 7. Beránek (Krejčí, Gríger), 8. Kverka (Beránek), 22. Balán (Flek, Rachůnek), 39. Sičák (Skuhravý, Beránek) – 28. Helt (Dufek).
HC Energie Karlovy Vary: Novotný – Podlipnik, M. Rohan, Krejčí, Sičák, Kvapil, Tomeček, Rulík, Šafář – Stloukal, Tuominen, Gríger, Rachůnek, Balán, Flek, T. Rohan, Skuhravý, Gorčík, Beránek, Kverka, Kohout.
HC VERVA Litvínov: Soukup (od 30. Spěšný) – Doudera, Gula, Baránek, Sklenička, Myšák, Kokeš, Franc, Jícha – Doležal, Válek, Jurčík, Helt, Havlíček, Nejezchleb, Bečvář, Matai, Dufek.

AUKRO BERANI ZLÍN – HC KOMETA BRNO 1:2 po samostatných nájezdech (1:0, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 1. Chytil (Bukarts) – 45. Horký (Havránek), rozhodující nájezd Horký.
Aukro Berani Zlín: Kašík – Nosek, Řezníček, Freibergs, Žižka, Ferenc, Valenta, Gazda, Horák – Bukarts, Chytil, Kubiš – Šťastný, Honejsek, Ondráček – Okál, Popelka, Illo – Gago, Zagrapan, Sedláček.
HC Kometa Brno: Čiliak – O. Němec, Král, Dujsík, Bartejs, Mikyska, Malec, Vágner – H. Zohorna, Nahodil, Dočekal, Vincour, V. Němec, Zaťovič, Horký, R. Zohorna, Havránek, Novák, Süss, Mlynář.

ORLI ZNOJMO – BK MLADÁ BOLESLAV 7:6 (2:0, 0:3, 5:3)

Branky a nahrávky: 5. Zajíc (Račuk), 19. Bartoš (Yellow Horn, Stehlík), 44. Zajíc, 47. Yellow Horn (Němec, Bartoš), 49. Zajíc, 50. Pohl (Němec), 59. Beroun (Zajíc) – 28. Najman (Kousal), 30. Mrázek (Musil), 32. Mrázek (Musil, Pastor), 46. Látal (Kotvan), 47. Mrázek (Musil, Říha), 48. Kotvan (Lenc).
Orli Znojmo: Schwarz – Stehlík, Pohl, Zajíc, Skrbek, Biro, Hanousek, Šnajnar, Bořuta – Němec, Bartoš, Yellow Horn, Račuk, Plíhal, Csamangó, Lattner, Matuš, Guman, Beroun, Oščádal, Novák.
BK Mladá Boleslav: Růžička – Říha, Kotvan, Kurka, Němeček, Knot, Hrdinka, Pastor – Mrázek, Musil, Lenc, Orsava, Žejdl, Látal, Kousal, Najman, Pabiška, Flynn, Volf, Musliu, Planý.

Autor: Lukáš Caha, hcorli.cz

Čtvrteční výsledky z přípravy klubů WSM Ligy

HC SLAVIA PRAHA – RYTÍŘI KLADNO 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Kadlec (Novák, Šafránek), 4. Krliš (Růžička), 59. Ondráček (Kubica) – 22. Kloz (Matula).
HC Slavia Praha: Polívka – Drtina, Kasík, Barák, Novák, Kolařík, Růžička, Ryzák, Holý – Krejčík, Šafránek, Kadlec – Kopta, Nedvídek, Krliš – Jankovský, Kubica, Ondráček – Tejral, Furch, Šmerha.
Rytíři Kladno: Cikánek (od 31. Kopřiva) – Štindl, Hořava, Matula, Štich, Kehar, Lenďák, Zelingr, Veber – Kružík, Tůma, Strnad, Kloz, Redlich, Kaut, Machač, Pekr, Lorraine, Zikmund, Svedlund, Kubík.

SK TRHAČI KADAŇ – HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 47. Adámek (A. Macháček) – 22. Merta (Vrdlovec), 28. Vrdlovec (Bernad), 54. Smolka (Vrdlovec).
SK Trhači Kadaň: Lukeš – D. Novák, Trefný, Blaha, Buchtela, Hlaváček, Szathmáry, Hierman, Lidák – Wágner, Chlouba, Chrpa – Kohút, Hejcman, Šťovíček – Müller, Tupý, Krejčiřík – Ringler, A. Macháček, Adámek.
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – Brož, Bernad, Hes, Mlčoch, Vaněk, Zdvořáček, Hucek, Loukota – Merta, Vrdlovec, Smolka – Macek, Gengel, Severa – Mical, Sladkovský, Uhlík – Navarra, Markulinec.

HC FRÝDEK-MÍSTEK – COMARCH CRACOVIA KRAKÓW 2:4 (0:0, 0:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 43. Bajtek (Kalus), 46. Kaukič (Przybyla, Janiczek) – 35. Kapica (Urbanowicz, Novajovsky), 47. Bryniczka, 48. Sykora, 50. Šinágl (Dziubinski).
HC Frýdek-Místek: Strmeň – Zahradníček, Rudl, Piegl, Hrachovský, Ovčačík, Stránský, Janiczek – Chmielewski, Pechanec, Klimša, Kalus, Bajtek, Franek, Christov, Vrána, Flok, Rousek, Przybyla, Kaukič.

HC ZUBR PŘEROV – AZ HAVÍŘOV 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 13. Goiš (Sýkora, Novotný).
HC ZUBR Přerov: Klimeš – Malina, Adamík, Furch, Chmelíř, Pala, Běhal, Novotný, Padrnos – Plášek, Sýkora, Goiš – Procházka, Pšurný, Kovařík – Dvořák, Berger, Koblar – Fryšara, Karafiát, Václavek.
AZ Havířov: Matoušek – Drtil, Chroboček, Petran, Postnikov, Spurný, Dudek, Peterka, Cihlář – Pořízek, Sikora, Beránek – Kurovský, Jáchym, Stránský – Bednář, Maruna, Kanko – Gřeš, Malina, Kafka.

HC STADION LITOMĚŘICE – HC BENÁTKY NAD JIZEROU 3:4 po prodloužení (0:2, 1:1, 2:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 24. Hanták (Dvořák), 56. Miškář (Zajan), 58. Hanták (Pilař) – 5. Chrtek (Dlouhý), 8. Veselý (Bělohorský), 36. Psota (Hrabík), 63. Hrabík (Psota, Kolmann).
HC Stadion Litoměřice: Klouček – Jebavý, Jandus, Šesták, Smetana, Havránek, Strejček, Málek – Pilař, Hanták, Dvořák – Zajan, Miškář, Řehoř – Kulda, Komárek, Pšenička – Jirásek, Kmošek, Sýkora – Havelka.
HC Benátky nad Jizerou: Stezka – Kolmann, Husa, Bednář, Havlín, Maier, Jandejsek – Dlouhý, Chrtek, Hrníčko – Psota, Hrabík, Teplý – Bělohorský, Veselý, Bittner – Nezbeda, Šír, Průžek.

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ – LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 12. Kratochvíl, 27. Čejka (Král), 49. Král – 5. Augustin (Švec), 33. Hozák (Žovinec, Švarc).
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Půža, Kaláb, V. Čejka, Hort, Wasserbauer Jiří, Brančík, Svoboda Karel – Erat, Dolníček, Kristl – Vodný, Wasserbauer Jan, Kratochvíl – Malec, Kusko, Paták – M. Čejka, Král,Ferda – Heinrich.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil – Drtina, Horyna, Žovinec, Holík, Pařízek, Kolář, Bažant, Pospíchal – Luňák, Divíšek, Marek – Dvořáček, Venkrbec, Rudovský – Zabloudil, Hozák, Švarc – Augustin, Fiala, Švec.

Autor: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Nejbližší program přípravných utkání týmů TELH

Pátek 11. srpna:
17:00 HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
17:30 Piráti Chomutov – Fischtown Pinguins

Sobota 12. srpna:
19:45 EHC Biel – HC VERVA Litvínov (Lehner Cup)

Neděle 13. srpna:
15:00 HC Ambri-Piotta – HC VERVA Litvínov (Lehner Cup, v Sursee)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz