Hokejka news

 • 18. 12. - 14:14

  Nadělujeme dárky!

  Soutěž s DEWALT zná své výherce. Krásné Vánoce budou mít i další 3, kteří s Hokejkou soutěžili o kuchyňské roboty Sencor! Více na webu Hokejky.

 • 17. 12. - 14:13

  Skvělá videa na Hokejka TV

  Reprezentační duel, atmosféra v O2 areně, hokejový nároďák přeje krásné Vánoce. To vše a mnohem více na Hokejkatv.cz 

 • 13. 12. - 14:10

  Tři góly nároďáku a parádní výhra 35600,- Kč v tombole

  Částku si odnesl jak Vojtěch Beránek, majitel výherního tiketu, tak Dětský domov Tachov! Děkujeme všem, kteří se zapojili.

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

V sobotu 11. 11. 2017 se naši reprezentanti vydali do Maďarska, konkrétně do Budapešti. Vzhledem k tomu, že přátelský zápas se hrál až od 22:00 hodin, měli dostatek času. Někteří před zápasem odpočívali, někteří se šli podívat na zápas Japonsko - Polsko, jiní si šli prohlédnout historické centrum města. Na přátelský zápas pozvali Čechy maďarští neslyšící hokejisté, protože se v Budapešti zrovna konal mezinárodní turnaj. Tohoto turnaje se účastnili Japonci, Poláci, Italové a samozřejmě Maďaři.

V 20 hodin dorazila výprava na zimní stadion, připravila se, trenér vysvětlil taktiku a šlo se na rozbruslení. Zápas začal v deset a dopadl pro nás dobře. Musíme napsat, že se maďarská reprezentace zlepšila a byla pro náš výběr celkem vyrovnaným soupeřem. Češi si pozvánky na turnaj moc vážili. Na turnaji je také čekaly skvělé podmínky, které pro maďarští organizátoři připravili.

Maďarsko - Česká republika B 1:6 (1:3, 0:1, 0:2)

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV