Hokejka news

 • 18. 12. - 14:14

  Nadělujeme dárky!

  Soutěž s DEWALT zná své výherce. Krásné Vánoce budou mít i další 3, kteří s Hokejkou soutěžili o kuchyňské roboty Sencor! Více na webu Hokejky.

 • 17. 12. - 14:13

  Skvělá videa na Hokejka TV

  Reprezentační duel, atmosféra v O2 areně, hokejový nároďák přeje krásné Vánoce. To vše a mnohem více na Hokejkatv.cz 

 • 13. 12. - 14:10

  Tři góly nároďáku a parádní výhra 35600,- Kč v tombole

  Částku si odnesl jak Vojtěch Beránek, majitel výherního tiketu, tak Dětský domov Tachov! Děkujeme všem, kteří se zapojili.

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

V pondělí 4. prosince v 18:00 se uzavře benefiční dražba pro Klokánka, a tím i druhý ročník Charitativního týdne WSM Ligy.

» Charitativní aukce probíhá tady

Prvoligové kluby darovaly do aukce, jejíž výtěžek půjde na dobročinné účely, podepsané puky, hokejky, dresy či zážitkové poukazy. Draží se například trénink se Slavií Praha, pobyt na havířovské střídačce během zápasu, oběd s hráči AZetu nebo večeře s litoměřickým obráncem Alešem Pavlasem.

Projekt Charitativního týdne WSM Ligy zaštítily Český svaz ledního hokeje, firma eSports.cz, oficiální web českého hokeje Hokej.cz a hlavní partner druhé nejvyšší soutěže World Systems Market.

Komu se pomáhá?

Výtěžek z akce poputuje na konto Klokánka, který částku rozdělí do svých domovů po celé republice. Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV