Hokejka news

 • 18. 5. - 10:20

  Děkujeme!

  Hokejky, určitě jste držely všechny palce národnímu týmu na MS, bohužel to na medaili nevyšlo, ale kluci předvedli dobré výkony, a to i díky vaší podpoře.

 • 17. 5. - 11:18

  Piráti Chomutov ve hře v soutěži Ledová klapka!

  Organizátorem Ledové klapky bylo rozhodnuto, že mezi TOP 10 soutěžní videa budou přidány videa od klubu Piráti Chomutov. Díky technickým problémům na straně organizátora klub tak neměl šanci bojovat o umístění v TOP 10. Videa budou v co možná nejkratší době nahrána na webové stránky soutěže – www.ledovaklapka.cz

 • 12. 5. - 13:37

  Zveřejnění TOP 10 videí posunuto!

  Ledová klapka 2018: Bohužel jsme byli nuceni zveřejnění TOP 10 termínově posunout! Omlouváme se! 10 nejlepších videí vybraných porotou bude zveřejněno 15. 5. 2018.

 • 2. 5. - 09:30

  Dnes ŽIVĚ na ČT sport!

  DNES se v přímém přenosu na ČT sport od 18 hodin dozvíme, kdo se stane letošním Hokejistou sezony!

Když se Marcela Šplíchalová dozvěděla, že díky nákupu ve fan shopu vyhrála VIP zájezd na MS pro dva, nemohla tomu uvěřit. Hned však věděla, že obě místa přenechá své dceři Kristýně a jejímu příteli Láďovi. Oba náruživí fanoušci tak díky HOKEJCE poprvé letěli letadlem a nasávali neskutečnou pařížskou atmosféru mistrovství světa.

„Již od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že nám mamka předala zájezd, který vyhrála, jsem nemohla myslet skoro na nic jiného. Těšila jsme se asi jako nikdy, s každou další informací, kterou jsem od HOKEJKY získala jsem s nadšením odpočítávala každý den, poté každou hodinu. S přítelem jsme si plánovali, co všechno chceme navštívit a také jsme vyrobili nápis na velkou českou vlajku,“ popisuje chvíle před odletem Kristýna.

Zájezd pro ně začal v pátek ráno, kdy odlétali z pražského terminálu 2. „Letadlem jsem nikdy předtím neletěl, takže jsem měl z letu trochu strach,“ usmíval se Ladislav, jehož doplnila Kristýna: „I já jsem se trošku bála. Vše ale proběhlo bez problémů. V Paříži nás autobusy převezly na krásný hotel.“

Eiffelovu věž si nenechali ujít

Velká fanynka Pardubic podrobně rozvedla denní plán: „V sobotu jsme se dopoledne vydali metrem k Notre Dame, poté jsme se procházeli všemožnými kouty Paříže, viděli jsme také Louvre, slavnou ulici Champs-Élysées a na jejím konci Vítězný oblouk. Samozřejmostí byla také procházka k Eiffelově věži, kde jsme všichni nafotili mnoho fotek. Jen škoda, že nám bohužel počasí moc nepřálo a většinu času nám pršelo, ale i tak jsme si to moc užili. Po mnoha kilometrech v nohách už jsme došli jen na stanici metra a tešili jsme se na odpolední hokej.“

Už předem věděli, že je čekají tři zápasy Čechů v základní skupině. Postupně fandili při duelech s Kanadou, Běloruskem a Finskem. Na poslední zápas, kdy národní tým zvládl obrat z 0:3 na 4:3, zřejmě nikdy nezapomenou. „Zápas byl velmi vyrovnaný a já věřil do posledních chvil, že Česko dokáže vyrovnat. Opravdu se tomu tak stalo. V hale byla neskutečná atmosféra a obrovská radost českých fanoušků. Takovýto obrat se opravdu moc často nevidí, a proto jsem moc rád, že jsem mohl být jeho součástí přímo na stadionu,“ povídal Láďa.

„Před zápasem s Finy jsem se byla podívat blíže u mantinelů na rozbruslení, abych si hráče pořádně prohlédla, občas na nás hráči i koukali a bylo na nich vidět nadšení, že tu mají tolik fanoušků, David Pastrňák na mě dokonce zamával, ano i toto je velký zážitek, pro mě je to velká hvězda a toto je hezké gesto. Čtyři hráči s námi dokonce po zápase s Bělorusy povečeřeli, příjemně se s nimi povídalo, podepsali mi dres i deník, kde sbírám podpisy od malička. Z hráčů mám dojem opravdu moc dobrý, jak na ledě, tak mimo něj, v hledišti jsem také potkala Koláře, Furcha a Lva, kteří se se mnou také vyfotili,“ těšilo Kristýnu. A ještě jeden nevšední zážitek si mladý pár v Paříži prožil: „Byli jsme také v "rubrice" kiss cam. Byla to chvíle, kdy na vás kouká celá hala,“ smála se Kristýna.

Splněné sny

Díky všem popsaným zážitkům, se zájezd s HOKEJKOU určitě už navždy stane nedílnou součástí jejich vzpomínek. „Byl to určitě můj největší životní zážitek. Dva splněné sny v jednom – Paříž a MS v hokeji. Bydlet ve stejném hotelu jako Slavomír Lener, potkat na chodbě Petra Břízu, na stadionu vidět komentátorské hvězdy Roberta Zárubu a Milana Antoše, potkat Martina Dejdara, to je opravdu velmi nevšední zážitek a opravdu si velmi cením toho, že právě já s přítelkyní jsme mohli být toho součástí,“ rozplýval se Ladislav Glesner.

„Tento zájezd považuji jako to nejhezčí, co jsem dosud mohla zažít, na MS jsem se vždycky chtěla podívat, ale v roce 2015, kdy bylo u nás a zrovna by se dalo navštívit, tak jsem maturovala, takže jsem musela sledovat pouze v televizi. Hokeje jsem si maximálně užila, atmosféra, která panovala, je skoro nepopsatelná, našim klukům jsme udělali skoro domácí prostředí, euforie a nadšení, které panovalo v hledišti, to je to proč člověk na zápasy chodí. Když jsem zjistila, že nás při večeři navštíví nějací hokejisté, byla jsem štěstím bez sebe. Musím říct, že díky HOKEJCE se mi splnil sen, zážitek z celého zájezdu v sobě budu mít napořád. A to že MS bylo zrovna v Paříži to byl skvělý bonus, spojit zážitek z MS s prohlídkou Paříže, v tuto chvíli nevím, co bych si mohla více přát. Proto bych chtěla HOKEJCE moc poděkovat, tento zážitek se nedá ani s žádným jiným srovnat.“

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV