Hokejka news

 • 9. 1. - 17:21

  Všechny díly Extraligových NEJ

  Unikl ti jeden z dílů #ExtraligovaNEJ? Nezoufej, shromažďuji je pro tebe na www.hokejkaTV.cz!

 • 1. 1. - 18:06

  Novoroční přání

  Hokej nás baví. Děkujeme, že baví i vás!
  Ať nás všechny i nadále spojuje a přináší radost v roce 2018.

 • 1. 1. - 17:41

  Videa z MS juniorů v Buffalu

  Nenechej si ujít žádné zajímavé video z prostředí mistrovství světa juniorů v Buffalu. Můj štáb je na místě a chystá ti parádní kousky. Sleduje hlavně české mladíky, a to nejen na ledě. Více na HokejkaTV.cz.

 • 18. 12. - 14:14

  Nadělujeme dárky!

  Soutěž s DEWALT zná své výherce. Krásné Vánoce budou mít i další 3, kteří s Hokejkou soutěžili o kuchyňské roboty Sencor! Více na webu Hokejky.

Je to snadné! Podpořit svůj klub můžeš nejen hlasivkami, ale taky finančně přispět třeba na ty nejmenší. Stačí si koupit tiket za 50 Kč a můžeš vyhrát až 50 000 korun na každém utkání. Čím více fanoušků se zapojí, tím vyšší je výhra. V hokejové tombole 50:50 vyhrává každý. Fanoušci i klub.

Věrné, a i štědré příznivce má BK Mladá Boleslav. V 10. kole TELH si fanoušek koupil tiket a rovnou jej věnoval dětem hokejové první třídy, která společně s rodiči lístky do tomboly prodávala. A byl to šťastný tiket, který přinesl těm nejmenším hokejistům Mladé Boleslavi výhru 8 300 Kč. Také třinečtí mají silnou podporu fandů. Aktuálně nákupem tiketů přispěli do Nadačního fondu Oceláři částkou 57 575 Kč! Od neděle 15.10. se budou moci do Hokejové tomboly nově zapojit i ve Zlíně, tombola tu startuje v rámci utkání Aukro Berani Zlín versus HC Škoda Plzeň.  

Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport. 

Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Je tu přehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH. K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV