Hokejka news

 • 1. 6. - 14:52

  Krásný Den dětí!

  Oslavte s dětmi jejich Den dětí v Síni slávy českého hokeje – zítra 2.6.2018 od 10 hodin !

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

 • 18. 5. - 10:20

  Děkujeme!

  Hokejky, určitě jste držely všechny palce národnímu týmu na MS, bohužel to na medaili nevyšlo, ale kluci předvedli dobré výkony, a to i díky vaší podpoře.

 • 17. 5. - 11:18

  Piráti Chomutov ve hře v soutěži Ledová klapka!

  Organizátorem Ledové klapky bylo rozhodnuto, že mezi TOP 10 soutěžní videa budou přidány videa od klubu Piráti Chomutov. Díky technickým problémům na straně organizátora klub tak neměl šanci bojovat o umístění v TOP 10. Videa budou v co možná nejkratší době nahrána na webové stránky soutěže – www.ledovaklapka.cz

Olympijské hry jsou velké lákadlo. I pro Jaromíra Jágra. Legendární český útočník, který si momentálně hledá angažmá, v rozhovoru pro Českou televizi připustil návrat do národního týmu. „Kdybych na to měl a trenéři mě požádali, samozřejmě bych řekl ano,“ řekl nejslavnější český hokejista v pořadu Jeden na jednoho.

Trh s volnými hráči v NHL už je dávno otevřený, ale Jaromír Jágr stále neví, kde bude v novém ročníku působit. Zůstane v zámoří, nebo se vrátí do Evropy?

„Priorita je pořád NHL. Mám před sebou stále několik dní, než začne kemp. Kdyby se to ale nestihlo do kempu, doufám, že se nějaká příležitost naskytne, než začne soutěž. Nikam nespěchám. Budu čekat do té doby, kdy mě to bude bavit,“ usmál s Jágr. „Když se naskytne něco jiného, rozmyslím si a uvidím,“ uvedl pro Českou televizi.

„Je spousta faktorů, které rozhodují. Jít do mužstva, kde mají méně křídel. Do týmu, který má větší šanci vyhrát Stanley Cup nebo tam, kde hrají podobný styl hokeje jako já. Jít tam, kde jsou hráči, se kterými bych si mohl rozumět. Je tam strašně moc faktorů,“ popisuje pětačtyřicetiletý borec. „Na druhou stranu, pokud vezmeš nabídku za minimum, může se ti stát, že ti v půlce sezony řeknou: Ahoj! A nastupovat vůbec nebudeš.“

„Kdybych na to měl a trenéři mě požádali, samozřejmě bych řekl ano.“

Existuje plán B, kdyby se s žádným týmem v NHL nedohodl? „Možností je spousta. Zůstat v NHL – to je jedna varianta. Druhou je zkusit nějakou evropskou soutěž. Nemusí to být KHL, ale něco hodně kvalitního. Pokusit se o návrat do reprezentace a zahrát si na olympiádě. Šance by byla větší tím, že tam nepojedou hráči NHL. Nebo můžu zůstat i na Kladně a soustředit se na trénink,“ poznamenal Jaromír Jágr.

Návrat do české reprezentace je tak ve hře. „Kdybych na to měl a trenéři mě požádali, samozřejmě bych řekl ano,“ překvapila česká legenda. „Kdybych tedy věděl, že bych byl přínosem. Momentálně se na to necítím,“ dodal vzápětí.

Dočká se národní dres znovu potisku ikonickým číslem 68?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV