Hokejka news

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

 • 20. 6. - 11:48

  David Pastrňák podruhé králem!

  50. jubilejní ročník ankety Zlatá hokejka - loni nejmladším vítězem Zlaté hokejky, letos David Pastrňák triumf obhájil. 

 • 1. 6. - 14:52

  Krásný Den dětí!

  Oslavte s dětmi jejich Den dětí v Síni slávy českého hokeje – zítra 2.6.2018 od 10 hodin !

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

Vzhledem k legislativním úpravám, které v souvislosti s ochranou osobních údajů proběhly a vstoupí v platnost od 25. května 2018, se registrovaným členům po přihlášení do Hokejky zobrazí okno, které na tyto úpravy upozorňuje s prosbou o vyjádření souhlasu či nesouhlasu. Aby se registrovaný člen o aktuálních benefitech Hokejky dozvěděl jako první a mohl je čerpat, je nutné aktualizovat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Co vlastně komunita Hokejka přináší? Díky ní můžeš sledovat hokejové streamy, živé přenosy zápasů, tiskových konferencí a reportáže na HokejkaTV, soutěžit o zajímavé ceny, dostávat exkluzivní novinky a informace z hokejového dění, získat finanční výhody – slevy na vstupenky, nákup se slevou hokejového vybavení a doplňků, merchandisingu atd. na Hokejka shopu a mnoho dalšího.

Pokud registrovaný uživatel aktualizuje souhlas i svůj uživatelský účet do 15. května, má možnost vyhrát jednu ze tří cen. Ve hře je mobilní telefon iPhone, kuchyňský robot a LED TV. 

Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný po celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. GDPR přebírá všechny dosavadní zásady ochrany a zpracování údajů, na nichž unijní systém ochrany osobních údajů stojí.

BPA jako správce osobních údajů členů Hokejky na ochranu osobních údajů klade velký důraz. Osobními údaji jsou jakékoliv informace týkající se identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby, návštěvníci internetových stránek Hokejka.cz, Hokejkatv.cz, Hokejkaticket.cz a fanshop.hokej.cz spadajících pod Hokej.cz nebo Hokejkashop.cz a registrovaných uživatelů.

BPA doporučuje všem členům se pečlivě se Zásadami ochrany osobních údajů seznámit. Ty naleznou v sekci O HOKEJCE, PODMÍNKY A OCHRANA.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV