Hokejka news

 • 18. 5. - 10:20

  Děkujeme!

  Hokejky, určitě jste držely všechny palce národnímu týmu na MS, bohužel to na medaili nevyšlo, ale kluci předvedli dobré výkony, a to i díky vaší podpoře.

 • 17. 5. - 11:18

  Piráti Chomutov ve hře v soutěži Ledová klapka!

  Organizátorem Ledové klapky bylo rozhodnuto, že mezi TOP 10 soutěžní videa budou přidány videa od klubu Piráti Chomutov. Díky technickým problémům na straně organizátora klub tak neměl šanci bojovat o umístění v TOP 10. Videa budou v co možná nejkratší době nahrána na webové stránky soutěže – www.ledovaklapka.cz

 • 12. 5. - 13:37

  Zveřejnění TOP 10 videí posunuto!

  Ledová klapka 2018: Bohužel jsme byli nuceni zveřejnění TOP 10 termínově posunout! Omlouváme se! 10 nejlepších videí vybraných porotou bude zveřejněno 15. 5. 2018.

 • 2. 5. - 09:30

  Dnes ŽIVĚ na ČT sport!

  DNES se v přímém přenosu na ČT sport od 18 hodin dozvíme, kdo se stane letošním Hokejistou sezony!

Vzhledem k legislativním úpravám, které v souvislosti s ochranou osobních údajů proběhly a vstoupí v platnost od 25. května 2018, se registrovaným členům po přihlášení do Hokejky zobrazí okno, které na tyto úpravy upozorňuje s prosbou o vyjádření souhlasu či nesouhlasu. Aby se registrovaný člen o aktuálních benefitech Hokejky dozvěděl jako první a mohl je čerpat, je nutné aktualizovat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Co vlastně komunita Hokejka přináší? Díky ní můžeš sledovat hokejové streamy, živé přenosy zápasů, tiskových konferencí a reportáže na HokejkaTV, soutěžit o zajímavé ceny, dostávat exkluzivní novinky a informace z hokejového dění, získat finanční výhody – slevy na vstupenky, nákup se slevou hokejového vybavení a doplňků, merchandisingu atd. na Hokejka shopu a mnoho dalšího.

Pokud registrovaný uživatel aktualizuje souhlas i svůj uživatelský účet do 15. května, má možnost vyhrát jednu ze tří cen. Ve hře je mobilní telefon iPhone, kuchyňský robot a LED TV. 

Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný po celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. GDPR přebírá všechny dosavadní zásady ochrany a zpracování údajů, na nichž unijní systém ochrany osobních údajů stojí.

BPA jako správce osobních údajů členů Hokejky na ochranu osobních údajů klade velký důraz. Osobními údaji jsou jakékoliv informace týkající se identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby, návštěvníci internetových stránek Hokejka.cz, Hokejkatv.cz, Hokejkaticket.cz a fanshop.hokej.cz spadajících pod Hokej.cz nebo Hokejkashop.cz a registrovaných uživatelů.

BPA doporučuje všem členům se pečlivě se Zásadami ochrany osobních údajů seznámit. Ty naleznou v sekci O HOKEJCE, PODMÍNKY A OCHRANA.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV