Hokejka news

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

 • 27. 8. - 12:18

  Hokejka slaví své třetí narozeniny!

  Tentokrát v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – v Aquapalace Praha v Čestlicích, ve čtvrtek 13.9.2018 za AKČNÍ VSTUPNÉ!

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

Jihlavě budou v příštím zápase baráže o Tipsport extraligu chybět obránce David Kajínek a útočník Tomáš Jiránek. Oba dostali distanc od disciplinární komise. Naopak Aron Chmielewski (Oceláři), Tomáš Vondráček (Kometa) a Martin Zaťovič (Kometa) vyvázli bez trestu.

Tomáš Jiránek pyká za faul na litvínovského Daniela Sørvika a přijde o dvě utkání. Jiránek je během baráže disciplinárně potrestán už podruhé: předtím stál dva zápasy kvůli zákroku na Jakuba Fleka.

V pátečním duelu proti Litvínovu nenastoupí ani zadák David Kajínek. Disciplinární komise mu zastavila činnost na jedno utkání kvůli faulu kolenem na Michala Trávníčka.

Disciplinární komise se zabývala také vyhecovanou finálovou sérií mezi Oceláři a Kometou. Aron Chmielewski, Martin Zaťovič i Tomáš Vondráček ale nebudou dále trestáni.

Aron Chmielewski (HC Oceláři Třinec)

Martin Zaťovič (HC Kometa Brno)

Tomáš Vondráček (HC Kometa Brno)

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV