Hokejka news

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

 • 27. 8. - 12:18

  Hokejka slaví své třetí narozeniny!

  Tentokrát v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – v Aquapalace Praha v Čestlicích, ve čtvrtek 13.9.2018 za AKČNÍ VSTUPNÉ!

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

Titulem "Nejlepší Akademie Českého hokeje" za sezonu 2017/18 se mohou pochlubit v Liberci. V hodnocení získali nejvíce bodů a nutno dodat, že právem. Štáb HokejkaTV se zajel podívat, jak to u Bílých Tygrů funguje. Stačilo si trochu přivstat a pak už jen sledovat hokejový frmol kolem.

Dostali jsme se do úplného nitra parádního sportovního komplexu a na tréninky všech týmů, které spadají do projektu akademie. Pojďte se s námi projít po možná nejlepším hokejovém zázemí v Česku.

Hráči mají na pár metrech všechno, co ke kvalitnímu tréninku i regeneraci potřebují, nechybí ani parádní rehabilitační centrum a vychytávka v podobě "snídárny". Tygří cesta je pro všechny určitě velkou inspirací.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV