Hokejka news

  • 22. 6. - 16:14

    Tejpy Kine-MAX výhodněji

    K čemu pomůže nejen hokejistům tejpování? A jak získat tejpy za výhodné ceny? Jedině se mnou! Novou výhodu na tejpy Kine - MAX najdeš v kabině.

  • 30. 5. - 10:35

    Sleduj mě na twitteru

    Sleduj mé nejzajímavější a čerstvé hokejové informace na twitteru HOKEJKA!

  • 25. 5. - 17:14

    Reportáž s rozhodčím Jeřábkem v newsletteru

    Pokud jste se těšili na reportáž s jediným Čechem, který byl aktivním účastníkem finále MS v hokeji, rozhodčím Antonínem Jeřábkem, najdete ji v dnes poslaném newsletteru ve svojí emailové schránce.

  • 23. 5. - 14:20

    Výherce jízdenek od Eurolines

    Během mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem jste se mnou mohli soutěžit o dvě jízdenky právě do těchto evropských velkoměst. Jejich vylosovanou výherkyní se stává Soňa Bicanová. Gratuluji a přeji hezký výlet!

Kluby nejvyšší tuzemské soutěže usilovně pracují na skladbě kádru pro příští sezonu 2017-18 a fanoušci se mohou těšit na spoustu velice zajímavých jmen. Ze zámoří se vrátilo devět hráčů v čele s Ladislavem Šmídem, z ruské KHL Petr Koukal či Tomáš Mertl a ze Švédska zase Milan Gulaš s Petrem Zámorským. Kromě nich si extraligu zahrají také hráči z Kanady, USA, Finska, Švédska, Norska, Lotyšska, Francie, Dánska a Slovenska.

HC KOMETA BRNO

Příchody:

Lukáš Nahodil (Pardubice)
Tomáš Svoboda (Plzeň)

Odchody:

Petr Mrázek (Mladá Boleslav)
Tomáš Vondráček (Pardubice)
Marek Kvapil (Chabarovsk)
Kamil Brabenec (neznámo)
Jozef Kováčik (Nitra)
Peter Trška (Vítkovice)

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC

Příchody:

Lukáš Jašek (Třinec)
Aleš Stezka (Chicago Steel)
Ladislav Šmíd (Calgary)
Martin Bakoš (Kunlun)

Odchody:

Ján Lašák (neznámo)
Vladimír Svačina (Třinec)
Ondřej Vitásek (Örebro)
Jakub Valský (Mladá Boleslav)
Branko Radivojevič (Trenčín)
Radim Šimek (San Jose)

MOUNTFIELD HK

Příchody:

Petr Koukal (Jekatěrinburg)
Dominik Graňák (Rögle)
Mislav Rosandič (Banská Bystrica)
Filip Pavlík (Litvínov)
Lukáš Cingel (Sparta Praha)
Tomáš Zigo (Slovan Bratislava)
Oskars Cibulskis (Riga)
Lukáš Vopelka (Trenčín)

Odchody:

Ondřej Kacetl (Pardubice)
Tomáš Knotek (Mladá Boleslav)
Martin Bača (Košice)
Petr Beránek (neznámo)
Karel Plášil (Nové Zámky)
Jake Newton (KooKoo)
Lukáš Nedvídek (Slavia Praha)
Stanislav Dietz (Litvínov)
Ondřej Kopta (Slavia Praha)
Jindřich Barák (Slavia Praha)
Rastislav Dej (Vítkovice)

PIRÁTI CHOMUTOV

Příchody:

Tomáš Slovák (Plzeň)
Mario Grman (Žilina, zkouška)
Alex Rašner (Olomouc, zkouška)
Vojtěch Tomeček (Karlovy Vary)
Luboš Rob (České Budějovice)
Jan Havel (Sparta Praha, zkouška)
Patrik Kadeřávek (Znojmo, zkouška)

Odchody:

Marek Račuk (Znojmo)
Adam Raška (Znojmo)
Brett Skinner (neznámo)
David Kämpf (Chicago)
Tomáš Kudělka (Záhřeb)
Jan Rutta (Chicago)
Jan Strmeň (Třinec)
David Kaše (Mora)

HC OCELÁŘI TŘINEC

Příchody:

Vladimír Svačina (Liberec)
Jan Strmeň (Chomutov)
Tomáš Marcinko (Kunlun)

Odchody:

Kamil Kreps (neznámo)
Tomáš Netík (Záhřeb)
Tomáš Klimenta (neznámo)
David Nosek (Zlín)
Radim Matuš (Znojmo)
Lukáš Galvas (Olomouc)
Lukáš Jašek (Liberec)
Lukáš Doudera (Litvínov)

HC SPARTA PRAHA

Příchody:

Robert Říčka (Zlín)
Alexander Reichenberg (Storhamar)
David Honzík (Karlovy Vary)
Tomáš Dvořák (Karlovy Vary)
Sami Aittokallio (Oulu)
Vinny Saponari (Frisk Asker)
Tomáš Pavelka (Litvínov)
Petr Zámorský (Örebro)

Odchody:

Martin Procházka (Plzeň)
Vladimír Eminger (neznámo)
Brian Ihnačák (neznámo)
Andre Deveaux (neznámo)
Michal Řepík (Slovan Bratislava)
Lukáš Cingel (Hradec Králové)
Tomáš Pöpperle (Bremerhaven)
Filip Novotný (Karlovy Vary)

HC VERVA LITVÍNOV

Příchody:

Filip Helt (Sarnia)
Pavel Kantor (Prostějov)
Stanislav Dietz (Hradec Králové)
Lukáš Doudera (Třinec)
Peter Jánský (Kladno)
Josh Nicholls (Straubing)
Tomáš Matoušek (Banská Bystrica)

Odchody:

Filip Pavlík (Hradec Králové)
Jaroslav Janus (Slovan Bratislava)
Tomáš Halász (Znojmo)
Rostislav Martynek (Frýdek-Místek)
Tomáš Frolo (Vsetín)
Semjon Babincev (Chabarovsk)
Tomáš Pavelka (Sparta Praha)
Robin Hanzl (Nižněkamsk)
Kristian Reichel (Red Deer)

HC ŠKODA PLZEŇ

Příchody:

Nick Jones (Stjernen)
Denis Kindl (Karlovy Vary)
Miroslav Svoboda (Jihlava)
Martin Procházka (Sparta Praha)
Milan Gulaš (Färjestad)
Petr Straka (Albany)
Tomáš Mertl (Ufa)

Odchody:

Peter Frühauf (Trenčín)
Tomáš Hrnka (Slovan Bratislava)
Jakub Koreis (neznámo)
David Němeček (Mladá Boleslav)
Tomáš Slovák (Chomutov)
Tomáš Svoboda (Kometa Brno)
Matěj Machovský (Detroit)
Dominik Kubalík (Ufa)
Milan Švarc (Prostějov)
Jakub Lev (Vítkovice)

HC VÍTKOVICE RIDERA

Příchody:

Šimon Stránský (Prince Albert)
Rastislav Dej (Hradec Králové)
Marek Kalus (Havířov, zkouška)
Jakub Lev (Plzeň)
Peter Trška (Kometa Brno)

Odchody:

Dominik Kafka (Havířov, zkouška)
Yan Stastny (neznámo)
Michael Vandas (Poprad)
Lukáš Kovář (neznámo)
Erik Němec (Znojmo)
Stanislav Balán (Karlovy Vary)

BK MLADÁ BOLESLAV

Příchody:

Jan Růžička (Des Moines)
Ondřej Najman (Spokane)
Pavel Kousal (Spokane)
Ronald Knot (Slavia Praha)
Oldrich Kotvan (Zlín)
Jiří Říha (Jihlava)
David Němeček (Plzeň)
Tomáš Knotek (Hradec Králové)
Petr Mrázek (Kometa Brno)
Jakub Valský (Liberec)

Odchody:

Jan Lukáš (Banská Bystrica)
Jan Holub (neznámo)
Jiří Kučný (neznámo)
Tomáš Voráček (neznámo)
Ivan Ďurač (neznámo)
Vít Jonák (neznámo)
Tomáš Pospíšil (neznámo)
Tomáš Urban (neznámo)
Marek Trončinský (Pardubice)

HC OLOMOUC

Příchody:

Lukáš Galvas (Třinec)
Roman Vlach (Zlín)
Antonín Pechanec (Havířov, zkouška)

Odchody:

Jakub Matai (neznámo)
Tomáš Mikúš (neznámo)
Juraj Mikúš (Slovan Bratislava)
Pavel Skrbek (Znojmo)
Alex Rašner (Chomutov, zkouška)

PSG ZLÍN

Příchody:

Tomáš Valenta (Zvolen)
David Šťastný (Přerov)
David Nosek (Třinec)
Pavel Klhůfek (Zvolen)

Odchody:

Petr Holík (Čerepovec)
Roman Vlach (Olomouc)
Oldrich Kotvan (Mladá Boleslav)
Robert Říčka (Sparta Praha)
Miroslav Blaťák (ukončil kariéru)
Ondřej Holomek (Vsetín)
Jiří Marušák (neznámo)

HC DYNAMO PARDUBICE

Příchody:

Daniel Voženílek (RoKi)
Marek Trončinský (Mladá Boleslav)
Ondřej Kacetl (Hradec Králové)
Tomáš Vondráček (Kometa Brno)
Jake Cardwell (Nové Zámky)
Ty Wishart (Banská Bystrica)
Sacha Treille (Rouen)
Peter Quenneville (Aalborg)
Rhett Holland (Michigan, zkouška)
Marek Voženílek (Kolín, zkouška)
Jan Látal (Jastrzebie, zkouška)
Alexandr Grebeňuk (Prostějov, zkouška)
Jordann Perrett (Rouen, zkouška)
Tadas Kumeliauskas (TPS Turku, zkouška)
Vladislav Bojko (Bars Kazaň, zkouška)
Jaroslav Moučka (Ústí nad Labem, zkouška)
Michal Hlinka (Havířov, zkouška)
Antonín Dušek (Karlovy Vary, zkouška)

Odchody:

Lukáš Nahodil (Kometa Brno)
Jaroslav Hübl (Bremerhaven)
Nicholas Charles Schaus (Magnitogorsk)
Tomáš Kaut (Kladno)
Petr Hubáček (Rouen)

HC DUKLA JIHLAVA

Příchody:

Jan Zdráhal (Třebíč)
Jakub Suchánek (České Budějovice)
Petr Ulrych (Kladno)
Lukáš Žálčík (České Budějovice)
Lars Volden (Trenčín)
Nicolai Bryhnisveen (Tingsryds, zkouška)
Erik de la Rose (Storhamar)
Josef Kořenář (Lincoln)

Odchody:

Tomáš Kaláb (Třebíč)
Jiří Říha (Mladá Boleslav)
Miroslav Svoboda (Plzeň)
Filip Dundáček (Vsetín)
David Březina (neznámo)
Lukáš Jícha (Žďár nad Sázavou)
Michal Důras (Strasbourg)
Jiří Dobrovolný (ukončil kariéru)
Lukáš Sáblík (ukončil kariéru)
Vlastimil Bilčík (Gdaňsk)

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV