Hokejka news

  • 17. 4. - 08:50

    Carlson Hockey Games se blíží!

    Na co vše se můžete těšit? Autogramiáda, narozeninová oslava,velkolepá rozlučka, aukce, fanzóna a samozřejmě hokejová utkání!

  • 13. 3. - 10:51

    Ledová klapka – 1. ročník

    Soutěž o nejlepší video! www.ledovaklapka.cz 
    Účastnit se může jakýkoliv hokejový klub.
    Registrace videí do 30. 4. 2018. 

  • 7. 3. - 14:34

    Pardubice hostí Carlson Hockey Games 2018!

    Předprodej vstupenek začíná na www.hokejkaticket.cz
    Pro členy komunity HOKEJKA ve čtvrtek 8. března, volný prodej v pátek 9. března.

  • 28. 2. - 10:10

    Předprodej vstupenek startuje!

    Vstupenky pro členy Hokejky na zápasy reprezentace se Švýcarskem v Příbrami již na www.hokejkaticket.cz 

Historicky první světový pohár univerzitního hokeje, ve kterém se setkali studenti z Evropy, Ruska a Ameriky, zná svého vítěze. Na zimním stadionu Bystrici se po finále radovali mladíci z Ruska, kteří svým zapálením ve finále zničili výběr USA 6:1. Evropský výběr po dvou porážkách v základní skupině do finále nepronikl.

Účastníci turnaje

  • Výběr Evropské univerzitní hokejové ligy (EUHL) – Slovensko, Česko, Polsko, Maďarsko.
  • Výběr Student Hockey League (SHL) – Rusko
  • Výběr American Collegiate Hockey Association (ACHA) - USA

Základní část

ACHA select – EUHL select 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Koerner (Murphy), 8. Marrett (Sabato), 34. Klotz (Murphy), 39. Garst (Murphy, Koerner), 47. Murphy (Mederios) – 25. Valder (Brezák, Polívka).

EUHL select – SHL select 2:4 (2:0, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 3. Szucs, 9. Březák (Knobloch, Kasala) – 30. Teterin (Perekhodyuk, Golev), 38. Golev (Korelin, Valiakhmetov), 46. Vasilev (Ivanov), 49. Abdurazakov (Velikanov).

ACHA select – SHL select 0:7 (0:1, 0:5, 0:1)

Branky a nahrávky: 16. Antoshkin (Yulskiy), 22. Pereverzev (Vasilev), 25. Tarasov (Plotichkin), 28. Evchuk (Plotichkin), 36. Plotichkin (Tarsov), 38. Golev (Chegrintcev), 47. Teterin (Vasilev).

Finále

ACHA select – SHL select 1:6 (1:2, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Koerner (Klotz) – 5. Pereverzev, 11. Vasilev (Kuznetsov), 22. Plotichkin (Vasilev, Antoshkin), 38. Valiakhmetov (Evchuk, Kuchukov), 46. Terenin (Korelin, Velikanov), 55. Plotichkin (Valiakhmetov).

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV