Hokejka news

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

 • 27. 8. - 12:18

  Hokejka slaví své třetí narozeniny!

  Tentokrát v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – v Aquapalace Praha v Čestlicích, ve čtvrtek 13.9.2018 za AKČNÍ VSTUPNÉ!

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

Hokejoví džentlmeni. I takoví hráči jsou na ledové ploše potřeba a jihočeská Rybnikářská hokejová liga si jich náležitě cení, což mě moc těší. Nejslušnějším týmem měsíce se stali HC Motorfans, kteří si průměr trestných minut udrželi na nule! Na druhém místě se v pomyslné tabulce slušnosti objevili HC NaturaMed Plav s 2,25 min/zápas a třetí skončil se čtyřmi minutami HC Sharks. Všem moc gratuluji a budu se těšit na hlavní cenu za celou sezonu, tedy nejslušnější tým, což jsou vstupenky na reprezentační utkání. Oceněné byly vždy první místa.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV