Hokejka news

 • 18. 5. - 10:20

  Děkujeme!

  Hokejky, určitě jste držely všechny palce národnímu týmu na MS, bohužel to na medaili nevyšlo, ale kluci předvedli dobré výkony, a to i díky vaší podpoře.

 • 17. 5. - 11:18

  Piráti Chomutov ve hře v soutěži Ledová klapka!

  Organizátorem Ledové klapky bylo rozhodnuto, že mezi TOP 10 soutěžní videa budou přidány videa od klubu Piráti Chomutov. Díky technickým problémům na straně organizátora klub tak neměl šanci bojovat o umístění v TOP 10. Videa budou v co možná nejkratší době nahrána na webové stránky soutěže – www.ledovaklapka.cz

 • 12. 5. - 13:37

  Zveřejnění TOP 10 videí posunuto!

  Ledová klapka 2018: Bohužel jsme byli nuceni zveřejnění TOP 10 termínově posunout! Omlouváme se! 10 nejlepších videí vybraných porotou bude zveřejněno 15. 5. 2018.

 • 2. 5. - 09:30

  Dnes ŽIVĚ na ČT sport!

  DNES se v přímém přenosu na ČT sport od 18 hodin dozvíme, kdo se stane letošním Hokejistou sezony!

Chystáte se podpořit naše hokejisty na květnovém MS v dánské Kodani? Nebo o tom aspoň uvažujete? Možná vám při rozhodování pomůže něco, co tady ještě nebylo! Unikátní kompletní průvodce pro české fanoušky, který vám ukáže nejen krásy dánské metropole, ale také řadu užitečných rad! V sedmém díle jsme zavítali do spolku Čechů v dánské metropoli.

Do dánské metropole se můžete dopravit hned několika způsoby, jak jsme vám ukázali v prvním díle našeho seriálu. Teď už v Kodani jste a víte, že se jízda načerno nevyplácí a že nejideálnějším pomocníkem pro přepravu je jízdní kolo, čemuž jsme se věnovali ve druhém díle.

MS? Špičkový hokej a obří párty. Těšíme se, vzkazují Dánové »

Na kole můžete vyrazit i na některé z turistických lákadel, ta jsme si představili ve třetím díle. Náplň volného času mimo zápasy vám přiblížil čtvrtý díl. Chybět nesmí ani dobré jídlo a pití, jak jste mohli vidět v pátém díle. A jak to vypadá v Royal Aréně? Do té jsme nakoukli v šestém díle.

Dnes s našimi průvodci zavítáme do spolku Čechů v Kodani, který si nenechá ujít ani květnový šampionát. "Vždycky se na velkých sportovních akcích s českou účastí scházíme a fandíme," říká Lenka Zemanová. Spolek pořádá různé akce, má i svou hospodu Švejk. Více na vkodani.cz.

Dánové jsou podle jeho členů přátelští, tolerantní s dobrým smyslem pro humor, ale zároveň chladní a občas se v nich probudí Vikingové. Pít jako Dán? Ano, to platí, hlavně v pátek a sobotu, kdy je to v ulicích dost divoké a veselé. "Ale tady říkají piješ jako Švéd," zaznělo v anketě.

Při natáčení jsme spolupracovali jak s organizátory, tak i městem, díky čemuž jsme se s kamerou dostali do zajímavých míst včetně zákulisí arény. Věříme, že vám tento průvodce dá ucelený přehled o vaší cestě a pomůže při rozhodování, zda český národní tým na šampionátu podpořit.

Seriál připravil web Hokej.cz se společností eSports.cz ve spolupráci s BPA, Střída sport a CCM.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV