Hokejka news

 • 22. 6. - 16:14

  Tejpy Kine-MAX výhodněji

  K čemu pomůže nejen hokejistům tejpování? A jak získat tejpy za výhodné ceny? Jedině se mnou! Novou výhodu na tejpy Kine - MAX najdeš v kabině.

 • 30. 5. - 10:35

  Sleduj mě na twitteru

  Sleduj mé nejzajímavější a čerstvé hokejové informace na twitteru HOKEJKA!

 • 25. 5. - 17:14

  Reportáž s rozhodčím Jeřábkem v newsletteru

  Pokud jste se těšili na reportáž s jediným Čechem, který byl aktivním účastníkem finále MS v hokeji, rozhodčím Antonínem Jeřábkem, najdete ji v dnes poslaném newsletteru ve svojí emailové schránce.

 • 23. 5. - 14:20

  Výherce jízdenek od Eurolines

  Během mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem jste se mnou mohli soutěžit o dvě jízdenky právě do těchto evropských velkoměst. Jejich vylosovanou výherkyní se stává Soňa Bicanová. Gratuluji a přeji hezký výlet!

Pokud se chcete v hokeji zlepšovat, bez kvalitního tréninku to nejde. Každý se snaží makat co nejvíc. A jak zjistit, zda je trénink efektivní? Samozřejmě pomocí testů. Testuje se všude na světě. V Kanadě, Švédsku, Rusku a samozřejmě i v jiných sportech, než je hokej. Baterií testů je celá řada a jednu z nich TMK a Sportovní oddělení ČSLH teď předložilo trenérům a hráčům u nás.

Jde o inovovaný soubor motorických testů a funkčních vyšetření pro kategorie juniorů, staršího a mladšího dorostu. Testy byly vybrány tak, aby obsáhly rovnoměrně co nejširší škálu pohybových schopností a dovedností mimo led. Vyzkoušet je ale mohou i hráči seniorské kategorie. Každý test má totiž svého patrona, hráče z NHL, který správné provedení testu předvede a zároveň nastaví hranici výkonu pro všechny, kteří mají chuť se porovnat. Podívejte, jaké testy čekají na hokejisty, a jaké výkony v nich předvedli čeští hráči z NHL?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV