Hokejka news

 • 2. 10. - 16:58

  3. díl extraligová NEJ

  Chceš vidět další disciplínu #extraligovaNEJ? Tak mrkni do mailu na HOKEJKANEWS! Najdeš tam třetí díl sledované série.

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

 • 2. 8. - 16:46

  20 dní do druhých narozek!

  Přesně za 20 dní pro tebe přichystám už svoji druhou narozeninovou oslavu. Na koupališti Pod Javorovým v Třinci chystám autogramiádu národního týmu i soutěž o 123cm LED TV Sencor!

Pokud se chcete v hokeji zlepšovat, bez kvalitního tréninku to nejde. Každý se snaží makat co nejvíc. A jak zjistit, zda je trénink efektivní? Samozřejmě pomocí testů. Testuje se všude na světě. V Kanadě, Švédsku, Rusku a samozřejmě i v jiných sportech, než je hokej. Baterií testů je celá řada a jednu z nich TMK a Sportovní oddělení ČSLH teď předložilo trenérům a hráčům u nás.

Jde o inovovaný soubor motorických testů a funkčních vyšetření pro kategorie juniorů, staršího a mladšího dorostu. Testy byly vybrány tak, aby obsáhly rovnoměrně co nejširší škálu pohybových schopností a dovedností mimo led. Vyzkoušet je ale mohou i hráči seniorské kategorie. Každý test má totiž svého patrona, hráče z NHL, který správné provedení testu předvede a zároveň nastaví hranici výkonu pro všechny, kteří mají chuť se porovnat. Podívejte, jaké testy čekají na hokejisty, a jaké výkony v nich předvedli čeští hráči z NHL?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV