Hokejka news

 • 9. 1. - 17:21

  Všechny díly Extraligových NEJ

  Unikl ti jeden z dílů #ExtraligovaNEJ? Nezoufej, shromažďuji je pro tebe na www.hokejkaTV.cz!

 • 1. 1. - 18:06

  Novoroční přání

  Hokej nás baví. Děkujeme, že baví i vás!
  Ať nás všechny i nadále spojuje a přináší radost v roce 2018.

 • 1. 1. - 17:41

  Videa z MS juniorů v Buffalu

  Nenechej si ujít žádné zajímavé video z prostředí mistrovství světa juniorů v Buffalu. Můj štáb je na místě a chystá ti parádní kousky. Sleduje hlavně české mladíky, a to nejen na ledě. Více na HokejkaTV.cz.

 • 18. 12. - 14:14

  Nadělujeme dárky!

  Soutěž s DEWALT zná své výherce. Krásné Vánoce budou mít i další 3, kteří s Hokejkou soutěžili o kuchyňské roboty Sencor! Více na webu Hokejky.

Pokud se chcete v hokeji zlepšovat, bez kvalitního tréninku to nejde. Každý se snaží makat co nejvíc. A jak zjistit, zda je trénink efektivní? Samozřejmě pomocí testů. Testuje se všude na světě. V Kanadě, Švédsku, Rusku a samozřejmě i v jiných sportech, než je hokej. Baterií testů je celá řada a jednu z nich TMK a Sportovní oddělení ČSLH teď předložilo trenérům a hráčům u nás.

Jde o inovovaný soubor motorických testů a funkčních vyšetření pro kategorie juniorů, staršího a mladšího dorostu. Testy byly vybrány tak, aby obsáhly rovnoměrně co nejširší škálu pohybových schopností a dovedností mimo led. Vyzkoušet je ale mohou i hráči seniorské kategorie. Každý test má totiž svého patrona, hráče z NHL, který správné provedení testu předvede a zároveň nastaví hranici výkonu pro všechny, kteří mají chuť se porovnat. Podívejte, jaké testy čekají na hokejisty, a jaké výkony v nich předvedli čeští hráči z NHL?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV