Hokejka news

 • 17. 4. - 08:50

  Carlson Hockey Games se blíží!

  Na co vše se můžete těšit? Autogramiáda, narozeninová oslava,velkolepá rozlučka, aukce, fanzóna a samozřejmě hokejová utkání!

 • 13. 3. - 10:51

  Ledová klapka – 1. ročník

  Soutěž o nejlepší video! www.ledovaklapka.cz 
  Účastnit se může jakýkoliv hokejový klub.
  Registrace videí do 30. 4. 2018. 

 • 7. 3. - 14:34

  Pardubice hostí Carlson Hockey Games 2018!

  Předprodej vstupenek začíná na www.hokejkaticket.cz
  Pro členy komunity HOKEJKA ve čtvrtek 8. března, volný prodej v pátek 9. března.

 • 28. 2. - 10:10

  Předprodej vstupenek startuje!

  Vstupenky pro členy Hokejky na zápasy reprezentace se Švýcarskem v Příbrami již na www.hokejkaticket.cz 

Pokud se chcete v hokeji zlepšovat, bez kvalitního tréninku to nejde. Každý se snaží makat co nejvíc. A jak zjistit, zda je trénink efektivní? Samozřejmě pomocí testů. Testuje se všude na světě. V Kanadě, Švédsku, Rusku a samozřejmě i v jiných sportech, než je hokej. Baterií testů je celá řada a jednu z nich TMK a Sportovní oddělení ČSLH teď předložilo trenérům a hráčům u nás.

Jde o inovovaný soubor motorických testů a funkčních vyšetření pro kategorie juniorů, staršího a mladšího dorostu. Testy byly vybrány tak, aby obsáhly rovnoměrně co nejširší škálu pohybových schopností a dovedností mimo led. Vyzkoušet je ale mohou i hráči seniorské kategorie. Každý test má totiž svého patrona, hráče z NHL, který správné provedení testu předvede a zároveň nastaví hranici výkonu pro všechny, kteří mají chuť se porovnat. Podívejte, jaké testy čekají na hokejisty, a jaké výkony v nich předvedli čeští hráči z NHL?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV