Hokejka news

 • 2. 8. - 16:46

  20 dní do druhých narozek!

  Přesně za 20 dní pro tebe přichystám už svoji druhou narozeninovou oslavu. Na koupališti Pod Javorovým v Třinci chystám autogramiádu národního týmu i soutěž o 123cm LED TV Sencor!

 • 28. 7. - 10:22

  Soutěž o oblečení TUFTE

  Vysoutěž si tričko, boxerky nebo trojbalení kvalitních ponožek od značky Tufte! Stačí správně odpovídat na otázky v naší soutěži!

 • 22. 6. - 16:14

  Tejpy Kine-MAX výhodněji

  K čemu pomůže nejen hokejistům tejpování? A jak získat tejpy za výhodné ceny? Jedině se mnou! Novou výhodu na tejpy Kine - MAX najdeš v kabině.

 • 30. 5. - 10:35

  Sleduj mě na twitteru

  Sleduj mé nejzajímavější a čerstvé hokejové informace na twitteru HOKEJKA!

Pokud se chcete v hokeji zlepšovat, bez kvalitního tréninku to nejde. Každý se snaží makat co nejvíc. A jak zjistit, zda je trénink efektivní? Samozřejmě pomocí testů. Testuje se všude na světě. V Kanadě, Švédsku, Rusku a samozřejmě i v jiných sportech, než je hokej. Baterií testů je celá řada a jednu z nich TMK a Sportovní oddělení ČSLH teď předložilo trenérům a hráčům u nás.

Jde o inovovaný soubor motorických testů a funkčních vyšetření pro kategorie juniorů, staršího a mladšího dorostu. Testy byly vybrány tak, aby obsáhly rovnoměrně co nejširší škálu pohybových schopností a dovedností mimo led. Vyzkoušet je ale mohou i hráči seniorské kategorie. Každý test má totiž svého patrona, hráče z NHL, který správné provedení testu předvede a zároveň nastaví hranici výkonu pro všechny, kteří mají chuť se porovnat. Podívejte, jaké testy čekají na hokejisty, a jaké výkony v nich předvedli čeští hráči z NHL?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV