Hokejka news

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

 • 27. 8. - 12:18

  Hokejka slaví své třetí narozeniny!

  Tentokrát v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – v Aquapalace Praha v Čestlicích, ve čtvrtek 13.9.2018 za AKČNÍ VSTUPNÉ!

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

 • 20. 6. - 11:48

  David Pastrňák podruhé králem!

  50. jubilejní ročník ankety Zlatá hokejka - loni nejmladším vítězem Zlaté hokejky, letos David Pastrňák triumf obhájil. 

Oblíbená HokejkaTV.cz (Hokejka.cz), platforma, na které bylo v sezoně 2017/2018 přehráno přes 9 milionů extraligových streamů, nově rozšíří svoji nabídku. Na své si přijdou také fanoušci Chance ligy, tedy druhé nejvyšší soutěže. Protože nemá již oprávnění poskytovat streamy zdarma, měsíční balíček (kalendářní měsíc) bude za příznivou cenu, tj. 99 korun (zpřístupní streamy z Tipsport ELH i Chance ligy) a celosezonní balíček za výhodných 499 korun.

Jediná utkání, která nebudou na HokejkaTV.cz živě, budou utkání exkluzivně vysílaná O2 TV Sport. Všechna ostatní utkání daného kola budou streamována. Registrovat nebo přihlásit se můžete na www.hokejka.cz nebo www.hokejkatv.cz.

Streamy budou zpoplatněny od 1. 10. 2018, členové Hokejky si mohou začít předplatné kupovat přes webové stránky HokejkaTV.cz již od příštího týdne.

Více informací najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách či v dokumentu Sledování streamů – otázky a odpovědi.

Ceny přístupů ke streamům z Tipsport extraligy a Chance ligy

 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV