Hokejka news

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

 • 2. 10. - 16:58

  3. díl extraligová NEJ

  Chceš vidět další disciplínu #extraligovaNEJ? Tak mrkni do mailu na HOKEJKANEWS! Najdeš tam třetí díl sledované série.

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

Kometa prohrávala na ledě Plzně o tři góly, ale televizní expert David Pospíšil tušil, že ještě není rozhodnuto. A měl pravdu. Brněnský celek předvedl skvělý obrat a zvítězil 5:4 po prodloužení. Litvínovští hokejisté se sice trápí a leží na posledním místě tabulky, ale gólman Vervy Michael Petrásek září. Právě on má totiž nejvíc nul z celé extraligy! Čisté konto udržel už třikrát. Plzeňský brankář Alexandr Hylák je smolař. Při prvním startu vychytal nulu, od nabušené Komety gól sice taky nedostal, přesto musel střídat. Označujte své příspěvky oficiálním hashtagem #TELH a zapojte se do hokejových diskuzí na Twitteru!

Tři nejlepší tweety kola

Stojí za pozornost

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV