Hokejka news

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

 • 2. 10. - 16:58

  3. díl extraligová NEJ

  Chceš vidět další disciplínu #extraligovaNEJ? Tak mrkni do mailu na HOKEJKANEWS! Najdeš tam třetí díl sledované série.

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

Jedním z největších překvapení soutěže je útočník Vsetína David Březina, který se drží na špici kanadského bodování celé WSM Ligy. Současný lídr produktivity Jan Rudovský získal víc než polovinu svých bodů v početních výhodách. Jiří Severa z Ústí nad Labem často přihlíží gólům soupeře a hráči karlovarské Energie by měli hrát obětavěji.

Třída

Březina plodí kupu bodů

David Březina září. Jeho Vsetín je sice až na 11. místě, sám ale patří mezi nejlepší hráče soutěže. S 16 góly je nejlepším střelcem, k tomu přidal 13 asistencí a dohromady má 29 bodů. Lepší je už jen Jan Rudovský, který dosáhl na 30 bodů. 

Přesilovkový král

Prostějovský útočník Jan Rudovský doposud zaznamenal 30 bodů, hned 18 z nich si připsal v početní výhodě. Přesilovkových bodů má kladenský rodák nejvíc v soutěži. S 15 body jsou za ním v závěsu spoluhráč Tomáš Nouza a slávista Jiří Drtina.

Platný Kopta

A znovu zástupce Vsetína. Útočník Ondřej Kopta sice patří k hráčům, kteří si ve WSM Lize nevytváří příliš šancí (45), na druhou stranu s ním na ledě si jich mnoho nevytvoří ani soupeř (18). Jeho podíl šancí pro tým (SCF%) je 71,43 %, což je mezi hráči s alespoň 300 odehranými minutami nejlepší počin.

Bída

Severní vítr je krutý

Útočník Ústí nad Labem Jiří Severa bývá v této sezoně často ve špatný čas na špatném místě. S 18 zápornými body je ve statistice +/- nejhorší v soutěži. Za rovnovážného počtu hráčů byl na ledě jen u sedmi gólů svého celku, naopak u 24 branek protivníka.

Položte se do rány

Karlovarská Energie je sice na druhém místě tabulky, ale pořád má rezervy. Jednou z nich je například blokování soupeřových střel. Západočeši zblokovali pouze 176 ran, průměrně za zápas je to 6,29. V tomto ohledu je loňský extraligista až na samotném dnu. 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV