Hokejka news

 • 13. 3. - 10:51

  Ledová klapka – 1. ročník

  Soutěž o nejlepší video! www.ledovaklapka.cz 
  Účastnit se může jakýkoliv hokejový klub.
  Registrace videí do 30. 4. 2018. 

 • 7. 3. - 14:34

  Pardubice hostí Carlson Hockey Games 2018!

  Předprodej vstupenek začíná na www.hokejkaticket.cz
  Pro členy komunity HOKEJKA ve čtvrtek 8. března, volný prodej v pátek 9. března.

 • 28. 2. - 10:10

  Předprodej vstupenek startuje!

  Vstupenky pro členy Hokejky na zápasy reprezentace se Švýcarskem v Příbrami již na www.hokejkaticket.cz 

 • 26. 2. - 10:16

  Děkujeme! #narodnitym

  Česká reprezentace na olympiádě nakonec čtvrtá.

Jedním z největších překvapení soutěže je útočník Vsetína David Březina, který se drží na špici kanadského bodování celé WSM Ligy. Současný lídr produktivity Jan Rudovský získal víc než polovinu svých bodů v početních výhodách. Jiří Severa z Ústí nad Labem často přihlíží gólům soupeře a hráči karlovarské Energie by měli hrát obětavěji.

Třída

Březina plodí kupu bodů

David Březina září. Jeho Vsetín je sice až na 11. místě, sám ale patří mezi nejlepší hráče soutěže. S 16 góly je nejlepším střelcem, k tomu přidal 13 asistencí a dohromady má 29 bodů. Lepší je už jen Jan Rudovský, který dosáhl na 30 bodů. 

Přesilovkový král

Prostějovský útočník Jan Rudovský doposud zaznamenal 30 bodů, hned 18 z nich si připsal v početní výhodě. Přesilovkových bodů má kladenský rodák nejvíc v soutěži. S 15 body jsou za ním v závěsu spoluhráč Tomáš Nouza a slávista Jiří Drtina.

Platný Kopta

A znovu zástupce Vsetína. Útočník Ondřej Kopta sice patří k hráčům, kteří si ve WSM Lize nevytváří příliš šancí (45), na druhou stranu s ním na ledě si jich mnoho nevytvoří ani soupeř (18). Jeho podíl šancí pro tým (SCF%) je 71,43 %, což je mezi hráči s alespoň 300 odehranými minutami nejlepší počin.

Bída

Severní vítr je krutý

Útočník Ústí nad Labem Jiří Severa bývá v této sezoně často ve špatný čas na špatném místě. S 18 zápornými body je ve statistice +/- nejhorší v soutěži. Za rovnovážného počtu hráčů byl na ledě jen u sedmi gólů svého celku, naopak u 24 branek protivníka.

Položte se do rány

Karlovarská Energie je sice na druhém místě tabulky, ale pořád má rezervy. Jednou z nich je například blokování soupeřových střel. Západočeši zblokovali pouze 176 ran, průměrně za zápas je to 6,29. V tomto ohledu je loňský extraligista až na samotném dnu. 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV