Hokejka news

 • 23. 4. - 10:33

  Gratuluji vítězi!

  HC Kometa Brno - MISTR TELH 2017/2018.

 • 17. 4. - 08:50

  Carlson Hockey Games se blíží!

  Na co vše se můžete těšit? Autogramiáda, narozeninová oslava,velkolepá rozlučka, aukce, fanzóna a samozřejmě hokejová utkání!

 • 13. 3. - 10:51

  Ledová klapka – 1. ročník

  Soutěž o nejlepší video! www.ledovaklapka.cz 
  Účastnit se může jakýkoliv hokejový klub.
  Registrace videí do 30. 4. 2018. 

 • 7. 3. - 14:34

  Pardubice hostí Carlson Hockey Games 2018!

  Předprodej vstupenek začíná na www.hokejkaticket.cz
  Pro členy komunity HOKEJKA ve čtvrtek 8. března, volný prodej v pátek 9. března.

Po desátém kole WSM Ligy je ve vedení v tabulce střelců kladenský David Tůma. Děkovat může neobyčejné efektivitě – úspěšnost střelby drží nad 40 procenty!

Třída

Karlovarská zeď
Filip Novotný je statisticky nejlepším brankářem WSM Ligy – chytne 95,71 procent střel a průměr inkasovaných gólů na zápas má pod 1,00!

Dostálek dře
Po příchodu do Českých Budějovic sice nedává tolik gólů, na kolik od něj byli fanoušci zvyklí v Přerově, Vlastimil Dostálek ale stejně patří k nejzábavnějším hráčům Motoru. S 26 hity je na druhém místě ve WSM Lize hned za bývalým spoluhráčem Martinem Novotným.

Berger září na buly
Přerovský útočník Jan Berger usnadňuje sobě i svým spoluhráčům práci – průměrně vyhraje 65 % vhazování. Nikdo jiný nemá ve WSM Lize vyšší úspěšnost na buly.

Takhle pálí Tůma! 
Když David Tůma vystřelí na branku, kladenští fanoušci můžou pomalu zdvihat ruce nad hlavu – Tůmova úspěšnost střelby je totiž 42 procent. I proto je s osmi brankami nejlepším kanonýrem soutěže.

Spolehlivost sama 
Litoměřický čahoun Ondřej Smetana patří k nejužitečnějším obráncům při rovnovážném počtu hráčů. Ve hře 5 na 5 byl u deseti vstřelených a jen u dvou obdržených gólů. 

Bída

Bez gólů se nevyhrává
Slavia letos více prohrává než vyhrává. Může za to mizerná produktivita – v deseti zápasech skórovala jen 22x. Hůř je na tom pouze Kadaň. 

Havlín za katrem
Benátecký zadák Tomáš Havlín patří k nejobětavějším hokejistům WSM Ligy, například v počtu zblokovaných střel (20) je nejlepším v soutěži a dobře si vede i ve statistice +/- (+3). I proto už ho letos povolali Bílí Tygři. Je však minimálně jedna věc, na které by měl zapracovat: za devět zápasů se hned dvanáctkrát nechal vyloučit na dvě minuty. Právě nedisciplinovanost trápí celý tým Benátek.

Tápající Crowder
Kanadský útočník přicházel do Českých Budějovic s velkou pompou a počítalo se s ním do první formace k Václavu Nedorostovi. Timothy Crowder se ale hledá, po deseti kolech má pouze dva body (1+1) a v úspěšnosti střelby je na mizivých třech procentech. Nevyčnívá ani v jiných statistikách.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV