Hokejka news

 • 9. 1. - 17:21

  Všechny díly Extraligových NEJ

  Unikl ti jeden z dílů #ExtraligovaNEJ? Nezoufej, shromažďuji je pro tebe na www.hokejkaTV.cz!

 • 1. 1. - 18:06

  Novoroční přání

  Hokej nás baví. Děkujeme, že baví i vás!
  Ať nás všechny i nadále spojuje a přináší radost v roce 2018.

 • 1. 1. - 17:41

  Videa z MS juniorů v Buffalu

  Nenechej si ujít žádné zajímavé video z prostředí mistrovství světa juniorů v Buffalu. Můj štáb je na místě a chystá ti parádní kousky. Sleduje hlavně české mladíky, a to nejen na ledě. Více na HokejkaTV.cz.

 • 18. 12. - 14:14

  Nadělujeme dárky!

  Soutěž s DEWALT zná své výherce. Krásné Vánoce budou mít i další 3, kteří s Hokejkou soutěžili o kuchyňské roboty Sencor! Více na webu Hokejky.

Po desátém kole WSM Ligy je ve vedení v tabulce střelců kladenský David Tůma. Děkovat může neobyčejné efektivitě – úspěšnost střelby drží nad 40 procenty!

Třída

Karlovarská zeď
Filip Novotný je statisticky nejlepším brankářem WSM Ligy – chytne 95,71 procent střel a průměr inkasovaných gólů na zápas má pod 1,00!

Dostálek dře
Po příchodu do Českých Budějovic sice nedává tolik gólů, na kolik od něj byli fanoušci zvyklí v Přerově, Vlastimil Dostálek ale stejně patří k nejzábavnějším hráčům Motoru. S 26 hity je na druhém místě ve WSM Lize hned za bývalým spoluhráčem Martinem Novotným.

Berger září na buly
Přerovský útočník Jan Berger usnadňuje sobě i svým spoluhráčům práci – průměrně vyhraje 65 % vhazování. Nikdo jiný nemá ve WSM Lize vyšší úspěšnost na buly.

Takhle pálí Tůma! 
Když David Tůma vystřelí na branku, kladenští fanoušci můžou pomalu zdvihat ruce nad hlavu – Tůmova úspěšnost střelby je totiž 42 procent. I proto je s osmi brankami nejlepším kanonýrem soutěže.

Spolehlivost sama 
Litoměřický čahoun Ondřej Smetana patří k nejužitečnějším obráncům při rovnovážném počtu hráčů. Ve hře 5 na 5 byl u deseti vstřelených a jen u dvou obdržených gólů. 

Bída

Bez gólů se nevyhrává
Slavia letos více prohrává než vyhrává. Může za to mizerná produktivita – v deseti zápasech skórovala jen 22x. Hůř je na tom pouze Kadaň. 

Havlín za katrem
Benátecký zadák Tomáš Havlín patří k nejobětavějším hokejistům WSM Ligy, například v počtu zblokovaných střel (20) je nejlepším v soutěži a dobře si vede i ve statistice +/- (+3). I proto už ho letos povolali Bílí Tygři. Je však minimálně jedna věc, na které by měl zapracovat: za devět zápasů se hned dvanáctkrát nechal vyloučit na dvě minuty. Právě nedisciplinovanost trápí celý tým Benátek.

Tápající Crowder
Kanadský útočník přicházel do Českých Budějovic s velkou pompou a počítalo se s ním do první formace k Václavu Nedorostovi. Timothy Crowder se ale hledá, po deseti kolech má pouze dva body (1+1) a v úspěšnosti střelby je na mizivých třech procentech. Nevyčnívá ani v jiných statistikách.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV