Hokejka news

 • 1. 6. - 14:52

  Krásný Den dětí!

  Oslavte s dětmi jejich Den dětí v Síni slávy českého hokeje – zítra 2.6.2018 od 10 hodin !

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

 • 18. 5. - 10:20

  Děkujeme!

  Hokejky, určitě jste držely všechny palce národnímu týmu na MS, bohužel to na medaili nevyšlo, ale kluci předvedli dobré výkony, a to i díky vaší podpoře.

 • 17. 5. - 11:18

  Piráti Chomutov ve hře v soutěži Ledová klapka!

  Organizátorem Ledové klapky bylo rozhodnuto, že mezi TOP 10 soutěžní videa budou přidány videa od klubu Piráti Chomutov. Díky technickým problémům na straně organizátora klub tak neměl šanci bojovat o umístění v TOP 10. Videa budou v co možná nejkratší době nahrána na webové stránky soutěže – www.ledovaklapka.cz

Díky vítězství anglického Nottinghamu v Kontinentálním poháru má letos britský hokej v Lize mistrů hned dva své zástupce. Tím druhým je úřadující mistr z velšského Cardiffu. Oba měli být v konkurenci českých, švédských, finských či švýcarských celků spíš jen do počtu, ale zatím příjemně překvapují. Velšané slavili senzační výhru nad Davosem, Angličané dokonce s třemi výhrami vedou hradeckou skupinu.

"Hlavně nedostat nějaké nášupy," přáli si nejspíš v Nottinghamu před zápasy se švýcarským Bernem a hradeckým Mountfieldem. Do CHL vstoupili snesitelnou porážkou 2:5 pod Alpami. Také na východ Čech cestovali v roli jasného outisdera, ale další sympatický výkon, okořeněný jejich typickým důrazem, jim už přinesl bodovou odměnu.

Angličané pod Bílou věží využili tři přesilovky a slavili překvapivý triumf 4:2. "Mají v týmu dost zámořských hráčů, takže hráli docela tvrdě. Nedovedli jsme se s jejich hrou srovnat," přiznal tehdy po domácí porážce Tomáš Zigo. "Příště u nich musíme hrát stejně jako oni, to znamená hodně do těla a udělat v Anglii výsledek," zavelel útočník.

Nepovedlo se. Ani odveta na Britských ostrovech nepatřila Mountfieldu, jenž v obou utkáních nenastoupil v nejsilnější možné sestavě. Přesto by si měl s Angličany poradit. Na houževnaté svěřence trenéra Coreyho Neilsona však nenašel správný recept, když tahal za kratší konec pomyslného provazu a zaslouženě padl 3:4 v prodloužení.

Čtyřnásobný britský šampión byl při chuti a po dvou výhrách nad Hradcem Králové si dokázal vyšlápnout na Švýcary, ačkoli po první třetině ztrácel dvě branky. Parádní obrat vidělo takřka pět tisícovek fanoušků, kteří si užívali senzačního posunu do čela tabulky skupiny F. Z jasného outsidera se tak stal během týdne hlavní adept na postup.

A sympaticky si v soutěži počíná i druhý britský zástupce. Přesvědčit se o tom mohli Bílí Tygři, kteří s velšským Cardiffem v obou zápasech prohrávali 0:2. "Jejich tým má rozhodně kvalitu," pokyvoval obránce Ladislav Šmíd po vydřené domácí výhře 5:2. Pešánův Liberec otočil i bitvu ve Walesu a po hattricku Martina Bakoše bral vítězství 7:3.

Velšané dřeli, ale odměněni byli až ve čtvrtém představení, kdy dokonale odčinili debakl 1:10 z ledu Davosu a švýcarskému soupeři vrátili porážku. Britský tým byl aktivnější, o čemž svědčí i poměr střel na branku 31:20, zvítězil 4:3 v prodloužení a slavil premiérově v soutěži. "Jsme šťastní, máme tým, který tvrdě dře," zářil Sean Bentivoglio.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV