Hokejka news

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

 • 27. 8. - 12:18

  Hokejka slaví své třetí narozeniny!

  Tentokrát v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – v Aquapalace Praha v Čestlicích, ve čtvrtek 13.9.2018 za AKČNÍ VSTUPNÉ!

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, se vrací s úspěšnou hrou Generali PUK! Aplikace Generali PUK je hra, ve které můžeš poměřit své síly a dovednosti se všemi fanoušky napříč extraligou a pomoci tak svému oblíbenému klubu překonat všechny jeho soupeře! Teď navíc s řadou vylepšení a novinek.

Princip hry je maximálně jednoduchý. Cílem hry Generali PUK je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště. Za přesnou trefu do středového kruhu získává hráč jeden bod, za trefu do bodu pro vhazování pak dva body. Nově nyní také můžeš sbírat mince, za které se dá pořídit řada vylepšení.

Ale pozor! Úkol hráčům ztěžuje projíždějící rolba i zvukové vlny fandění, které v různé intenzitě přicházejí z levé nebo pravé strany hlediště podle toho, kde zrovna fanoušci víc bouří. Při každém pokusu proto musíš zvážit potřebný směr i sílu hodu!

Zásadní novinkou v této sezóně je virtuální liga, která kopíruje reálná kola Tipsport Extraligy 2017/2018. Body za hraní nesbíráš jen pro sebe, ale hlavně pro svůj klub! Nahranými body mu pomáháš získat převahu nad ostatními týmy, proti kterým hraje v Tipsport extralize. V daném utkání se do celkového skóre jednoho týmu sčítají vždy nejvyšší výsledky jeho hráčů. Klub, který bude mít na konci utkání v součtu více bodů, vyhraje a získá tři body do tabulky virtuální ligy Generali PUK.

Chceš se zapojit a pomoct svému klubu vyhrávat? Není nic jednoduššího – přes odkaz si vyber operační systém svého telefonu, stáhni appku a začni hrát!

Stáhni aplikaci pro iOS:

https://itunes.apple.com/cz/app/generali-puk/id1193164058?mt=8

Stáhni aplikaci pro Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV