Hokejka news

 • 13. 3. - 10:51

  Ledová klapka – 1. ročník

  Soutěž o nejlepší video! www.ledovaklapka.cz 
  Účastnit se může jakýkoliv hokejový klub.
  Registrace videí do 30. 4. 2018. 

 • 7. 3. - 14:34

  Pardubice hostí Carlson Hockey Games 2018!

  Předprodej vstupenek začíná na www.hokejkaticket.cz
  Pro členy komunity HOKEJKA ve čtvrtek 8. března, volný prodej v pátek 9. března.

 • 28. 2. - 10:10

  Předprodej vstupenek startuje!

  Vstupenky pro členy Hokejky na zápasy reprezentace se Švýcarskem v Příbrami již na www.hokejkaticket.cz 

 • 26. 2. - 10:16

  Děkujeme! #narodnitym

  Česká reprezentace na olympiádě nakonec čtvrtá.

Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, se vrací s úspěšnou hrou Generali PUK! Aplikace Generali PUK je hra, ve které můžeš poměřit své síly a dovednosti se všemi fanoušky napříč extraligou a pomoci tak svému oblíbenému klubu překonat všechny jeho soupeře! Teď navíc s řadou vylepšení a novinek.

Princip hry je maximálně jednoduchý. Cílem hry Generali PUK je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště. Za přesnou trefu do středového kruhu získává hráč jeden bod, za trefu do bodu pro vhazování pak dva body. Nově nyní také můžeš sbírat mince, za které se dá pořídit řada vylepšení.

Ale pozor! Úkol hráčům ztěžuje projíždějící rolba i zvukové vlny fandění, které v různé intenzitě přicházejí z levé nebo pravé strany hlediště podle toho, kde zrovna fanoušci víc bouří. Při každém pokusu proto musíš zvážit potřebný směr i sílu hodu!

Zásadní novinkou v této sezóně je virtuální liga, která kopíruje reálná kola Tipsport Extraligy 2017/2018. Body za hraní nesbíráš jen pro sebe, ale hlavně pro svůj klub! Nahranými body mu pomáháš získat převahu nad ostatními týmy, proti kterým hraje v Tipsport extralize. V daném utkání se do celkového skóre jednoho týmu sčítají vždy nejvyšší výsledky jeho hráčů. Klub, který bude mít na konci utkání v součtu více bodů, vyhraje a získá tři body do tabulky virtuální ligy Generali PUK.

Chceš se zapojit a pomoct svému klubu vyhrávat? Není nic jednoduššího – přes odkaz si vyber operační systém svého telefonu, stáhni appku a začni hrát!

Stáhni aplikaci pro iOS:

https://itunes.apple.com/cz/app/generali-puk/id1193164058?mt=8

Stáhni aplikaci pro Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV