Hokejka news

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

 • 2. 10. - 16:58

  3. díl extraligová NEJ

  Chceš vidět další disciplínu #extraligovaNEJ? Tak mrkni do mailu na HOKEJKANEWS! Najdeš tam třetí díl sledované série.

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, se vrací s úspěšnou hrou Generali PUK! Aplikace Generali PUK je hra, ve které můžeš poměřit své síly a dovednosti se všemi fanoušky napříč extraligou a pomoci tak svému oblíbenému klubu překonat všechny jeho soupeře! Teď navíc s řadou vylepšení a novinek.

Princip hry je maximálně jednoduchý. Cílem hry Generali PUK je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště. Za přesnou trefu do středového kruhu získává hráč jeden bod, za trefu do bodu pro vhazování pak dva body. Nově nyní také můžeš sbírat mince, za které se dá pořídit řada vylepšení.

Ale pozor! Úkol hráčům ztěžuje projíždějící rolba i zvukové vlny fandění, které v různé intenzitě přicházejí z levé nebo pravé strany hlediště podle toho, kde zrovna fanoušci víc bouří. Při každém pokusu proto musíš zvážit potřebný směr i sílu hodu!

Zásadní novinkou v této sezóně je virtuální liga, která kopíruje reálná kola Tipsport Extraligy 2017/2018. Body za hraní nesbíráš jen pro sebe, ale hlavně pro svůj klub! Nahranými body mu pomáháš získat převahu nad ostatními týmy, proti kterým hraje v Tipsport extralize. V daném utkání se do celkového skóre jednoho týmu sčítají vždy nejvyšší výsledky jeho hráčů. Klub, který bude mít na konci utkání v součtu více bodů, vyhraje a získá tři body do tabulky virtuální ligy Generali PUK.

Chceš se zapojit a pomoct svému klubu vyhrávat? Není nic jednoduššího – přes odkaz si vyber operační systém svého telefonu, stáhni appku a začni hrát!

Stáhni aplikaci pro iOS:

https://itunes.apple.com/cz/app/generali-puk/id1193164058?mt=8

Stáhni aplikaci pro Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV