Soutěž o vstupenky na Carlson Hockey Games

Pokud si myslíš, že máš přehled o národním týmu, můžeš se zapojit do soutěže o vstupenky na zápasy Carlson Hockey Games, které budou od 19. do 22. dubna hostit Pardubice. Jako výhru jsem připravila šest vstupenek na každý hrací den (čtvrtek, sobota, neděle). A protože výherce získá vždy dvě vstupenky, budeme mít devět výherců! Tak ukaž své znalosti! Soutěžit můžeš až do neděle 15. dubna do 20 hodin.

Pokud nechceš čekat, zda se na tebe usměje štěstí, můžeš si vstupenky koupit online na www.hokejkaticket.cz.

Pravidla soutěže

Devět členů HOKEJKY, kteří správně odpoví na všechny otázky, vyhraje 2 vstupenky na utkání Carlson Hockey Games. V případě více správných odpovědí bude o výhercích rozhodovat los.

Do soutěže se můžeš zapojit prostřednictvím formuláře na www.hokejka.cz v sekci ZAPOJ SE / Soutěže. Podmínkou účasti v soutěži je správné vyplnění soutěžního formuláře.

Výherci budou oznámeni nejpozději v pondělí 16. dubna 2018 na oficiálním webu HOKEJKA.cz a sociálních sítích. Současně budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, případně telefonem. V případě, že neodpoví na kontaktování do 17. 4. 2018 do 15:00, cena propadá na dalšího vylosovaného člena v pořadí. Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky.

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena

Soutěž s Bohemia o zájezd na MS a další ceny!

Do soutěže se můžeš zapojit na bohemiahokej.cz.