Soutěž o tři modely autobusu v motivech národního týmu

Pokud jsi fanoušek hokeje a národního týmu a chceš vyhrát jednu ze tří stavebnic autobusu, stačí se zapojit! Je to jednoduché! Tipni si, kolik diváků bude sledovat utkání České republiky s Jižní Koreou ve čtvrtek 15. února 2018 na ZOH v Pchjongčchangu přímo na stadionu. Přímý přenos zápasu bude vysílat ČT Sport ve čtvrtek ve 13:10 hodin našeho času.

Soutěžit můžeš do čtvrtka 15. února do 13:00 hodin.

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými si vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Pokud nevyhraješ, stavebnici si můžeš zakoupit s výhodou přes Hokejka shop prostřednictvím poukazu s 25 %ní slevou od společnosti BENEŠ a LÁT a.s. (více ZDE).

Pravidla soutěže

Tři členové HOKEJKY, kteří si správně tipnou nebo jejich tip bude nejblíže počtu diváků, kteří budou v místě konání ZOH sledovat utkání české a korejské reprezentace v ledním hokeji, vyhrají stavebnici modelu. V případě shodných tipů na správný počet diváků rozhodne o výhercích systém losu.

Do soutěže se můžeš zapojit prostřednictvím formuláře na www.hokejka.cz v sekci Soutěž. Podmínkou účasti v soutěži je správné vyplnění soutěžního formuláře.

Výherci budou oznámeni dne 16. února 2018 na oficiálním webu HOKEJKA.cz a sociálních sítích. Současně budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, případně telefonem. V případě, že neodpoví na kontaktování do pátku 16.2.2018 do 15:00, cena propadá na dalšího člena v pořadí. Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky.

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena