Soutěž o hokejové kartičky národního týmu

Sledovali jste vloni pořádně hokejový národní tým? A chtěli byste doma mít parádní hokejové kartičky s reprezentanty dospěláckého mužstva, ve kterých jsou speciálně vložené kartičky hráčů z MS juniorů nebo tři karty s originálním kusem hokejové výstroje? Pak stačí správně odpovědět na mé otázky a doufat, že budete vylosováni jako výherci. Soutěžit můžeš až do pondělí 10. 9. 2018 do 12:00 hodin.

Ceny

2x Box hokejových karet od MOJE KARTIČKY, který obsahuje dalších 24 balíčků kartiček repre hráčů!

1x Tři speciální memorabilia kartičky s originálním kusem hokejové výstroje dotyčného hráče od MOJE KARTIČKY.

Pravidla soutěže

Tři členové HOKEJKY, kteří správně odpoví na všechny otázky a budou vylsovováni, vyhrají jednu ze tří cen určených do soutěže. V případě více správných odpovědí bude o výhercích rozhodovat los.

Do soutěže se můžeš zapojit prostřednictvím formuláře na www.hokejka.cz v sekci ZAPOJ SE / Soutěže. Podmínkou účasti v soutěži je správné vyplnění soutěžního formuláře.

Výherci budou oznámeni nejpozději ve středu 12. září 2018 na oficiálním webu HOKEJKA.cz a sociálních sítích. Současně budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, případně telefonem. V případě, že neodpoví na kontaktování do 15. 4. 2018 do 12:00, cena propadá na dalšího vylosovaného člena v pořadí. Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící svým zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky.

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena