Foto: dynamo.ru
28. října 2016, 23:13
Petr DejnožkaV nejprestižnější evropské soutěži se urodila řada českých asistencí, až na Lukáše Kašpara se ale žádná z nich na vítězné radosti nepodílela. Našim barvám se dařilo také na Slovensku, kde se sympaticky rozstřílel nováček z Nových Zámků. V neposlední řadě nesmíme opomenout mezinárodní EBEL, i bez Znojma se zde z českého a slovenského pohledu událo mnoho zajímavého.
K zajímavým českým soubojům došlo v Kontinentální hokejové lize. Na čtvrté místo v kanadském bodování obránců se díky nahrávce v Magnitogorsku posunul bek Novosibirsku Adam Polášek, vítězství týmu Jana Koláře a Tomáše Filippiho ale nezamezil. Stejně tak přes gólovou asistenci musí porážku překousnout útočník Omsku Vladimír Sobotka, brankář Dominik Furch totiž třikrát inkasoval. Výčet českých nahrávek skončíme v Moskvě, Lukáš Kašpar dokázal nejprve připravit první branku Dynama, následně do prázdné branky gólem pečetil vítězství svého celku.
V souboji dvou nováčků slovenské Tipsport ligy se vyšvihl celek Nových Zámků. Nyní již sedmý tým tabulky si na vlastním ledě suverénním způsobem poradil s Liptovským Mikulášem, na vítězství 7:0 se gólem postarali i čeští hokejisté Pitule s Drtinou a Bahenským, Marek Drtina si připsal branku a dvě gólové nahrávky. Nejproduktivnější Čech slovenské soutěže Patrik Klhůfek jednou asistencí přispěl ke zlomení černé série Zvolenu. Po čtyřech porážkách loňský semifinalista zabral a věří v posun z dosavadní osmé pozice vzhůru.
Československé barvy zažily skvělý den i v mezinárodní EBEL. Brankoviště Klagenfurtu hájil zkušený gólman Tomáš Duba, který v Maďarsku inkasoval pouze dvakrát, i to ale stačilo na jeho porážku. Náročný souboj svedl také Marcel Melicherčík, slovenská jistota italského Bolzana vzdorovala rakouskému Linci, v přímém souboji o první čtyřku ale nedokázala udržet vedení 3:0 a po velkém obratu se nakonec radoval rakouský sok. Z hráčů v poli si jednu asistenci v dresu Innsbrucku připsal Ondřej Šedivý, porážku 1:5 ale neodvrátil.
ILVES TAMPERE – SAIPA LAPEENTRANNTA 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 33. Suomi (Flinck), 55. Meskanen (Mustonen, Koivula) – 58. Koskiranta (Kuronen).
JYP JYVÄSKYLÄ – JUKURIT 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 42. Turkulaien (Tavi, Hytonen), 52. Kalteva (Tuppurainen, Suomela), 59. Hotakainen (Tavi) – 6. Nattinen (Kumpulainen, Kauppinen).
LUKKO RAUMA – TPS TURKU 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 5. Tukonen (Gagnon, Koviisto), 45. Claireaux – 44. Kallio (Eronen).
Tabulka:
1. | Tappara | 15 | 10 | 0 | 2 | 3 | 47:31 | 32 | |
2. | KalPa | 15 | 7 | 2 | 3 | 3 | 43:35 | 28 | |
3. | Sport | 16 | 6 | 3 | 3 | 4 | 43:37 | 27 | |
4. | IFK Helsinki | 15 | 5 | 5 | 1 | 4 | 32:29 | 26 | |
5. | Ässät | 15 | 7 | 2 | 0 | 6 | 31:33 | 25 | |
6. | TPS Turku | 15 | 6 | 3 | 1 | 5 | 40:31 | 25 | |
7. | Hämeenlinna | 15 | 5 | 4 | 2 | 4 | 43:35 | 25 | |
8. | Jukurit | 16 | 7 | 0 | 3 | 6 | 35:35 | 24 | |
9. | Ilves | 15 | 6 | 2 | 2 | 5 | 40:42 | 24 | |
10. | Jyväskylä | 15 | 4 | 2 | 5 | 4 | 35:36 | 21 | |
11. | Pelicans | 15 | 5 | 2 | 1 | 7 | 40:36 | 20 | |
12. | Kärpät | 15 | 4 | 2 | 4 | 5 | 30:37 | 20 | |
13. | SaiPa | 15 | 5 | 0 | 2 | 8 | 37:48 | 17 | |
14. | Lukko | 16 | 2 | 3 | 2 | 9 | 35:47 | 14 | |
15. | KooKoo | 15 | 2 | 3 | 2 | 8 | 31:50 | 14 |
AUGSBURG – MNICHOV 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 16. Thiel (Dinger) – 16. Aucoin (Joslin, Quint), 21. Macek (Jaffray, Smaby), 38. Kastner (Matsumoto, Quint).
DÜSSELDORF – BREMERHAVEN 5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 13. Minard (Nowak, Niederberger), 20. Collins (Nowak, Davis), 28. Collins (Kammerrer, Davis), 30. Bowman (Yip), 55. Kammerer (Collins, Brandt) – 6. Mauerman (Slaton), 10. Slaton (Combs, Bordson), 40. George, 44. Bast (George, Mauerman).
MANNHEIM – KREFELD 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 25. Adam (Hofflin, Bittner), 29. Akdag (Arendt), 54. Kink (Sparre, Bittner), 58. Arendt (Goc, Kink) – 21. Umicevic (Pietta).
NORIMBERK – ISERLOHN 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 24. Dupuis (Kozek, Jurčina), 33. Jurčina, 37. Ehliz (Reinprecht, Syvret).
SCHWENNINGER – KOLÍN NAD RÝNEM 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 12. Gogulla (Eriksson), 48. Uvira (Salmonsson), 52. Jones (Ehrhoff, Hager), 55. Gogulla (Hager).
STRAUBING – EISBÄREN BERLÍN 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 7. Williams (Timmins), 10. Timmins (Connolly, Sullivan), 40. Hedden (Mitchell, Edwards), 56. Zalewski (Hedden, Mitchell), 60. Hedden (Brandl, Schonberger) – 19. Olver (Ziegler, DuPont), 27. Fischubuch (Petersen, Olver).
WOLFSBURG – INGOLSTADT 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 3. Furchner (Foucault, Wurm), 48. Dixon (Hohenleinter, Sharrow), 51. Seifert, 58. Likens (Hohenleitner, Fauser) – 24. Irmen (Buck, McNeill), 37. Boyce (Jacques, Buchwieser).
Tabulka:
1. | Mnichov | 15 | 8 | 2 | 1 | 4 | 43:28 | 29 | |
2. | Wolfsburg | 13 | 8 | 2 | 1 | 2 | 43:31 | 29 | |
3. | Kolín n. R. | 13 | 9 | 0 | 0 | 4 | 40:23 | 27 | |
4. | Mannheim | 15 | 8 | 1 | 1 | 5 | 53:40 | 27 | |
5. | Norimberk | 13 | 6 | 1 | 2 | 4 | 41:30 | 22 | |
6. | Ingolstadt | 15 | 7 | 0 | 1 | 7 | 44:43 | 22 | |
7. | Eisbären Berlin | 15 | 6 | 1 | 1 | 7 | 44:47 | 21 | |
8. | Bremerhaven | 15 | 6 | 0 | 1 | 8 | 34:43 | 19 | |
9. | Iserlohn | 15 | 6 | 0 | 1 | 8 | 30:48 | 19 | |
10. | Düsseldorf | 12 | 4 | 3 | 0 | 5 | 36:34 | 18 | |
11. | Krefeld | 15 | 4 | 1 | 4 | 6 | 43:48 | 18 | |
12. | Augsburg | 14 | 4 | 2 | 1 | 7 | 42:47 | 17 | |
13. | Schwenninger | 15 | 2 | 3 | 3 | 7 | 34:48 | 15 | |
14. | Straubing | 13 | 4 | 1 | 0 | 8 | 34:51 | 1 |
DORNBIRN – INNSBRUCK 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 21. D'Alvise (Schmidt, Arniel), 27. Siddall (Arniel, D'Alvise), 35. D. Sylvester (Arniel, C. Sylvester), 41. D'Alvise (Schmidt, Arniel), 49. Arniel (Siddall, D'Alvise) – 35. Huber (Schennach, Šedivý).
FÉHERVÁR AV19 – KLAGENFURT 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 38. Vas (Makowski, Manavian), 42. Sofron (Courchaine, Makowski) – 5. Geier (Ganahl).
LINEC – BOLZANO 4:3 (0:3, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 28. Leble (Oberkofler, DaSilva), 41. DaSilva (Dorion, Piche), 49. Dorion (Broda, Piche), 56. Lebler (DaSilva, Dorion) – 12. Oleksus (Palmieri, Oberdorfer), 16. Reid (Bernard), 19. Bernard.
VÍDEŇ – GRAZ 5:2 (4:1, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Tessier (Sharp, Rotter), 11. Fischer (Lakos, Hackl), 16. Holzapfel (Nodl, McKiernan (Ferland, Tessier) – 14. Nash (Pock, Ograjensek), 41. McLean.
VILLACH – OLYMPIA LUBLAŇ 5:1 (4:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. McBride (Petrik, Wehrs), 6. Verlic (Platzer, Brunner), 10. Leiler (Bacher, Petrik), 20. Johner (Locke, Wehrs), 49. Labrecque (Platzer, McBride) – 54. Guimond (Bussieres, Harty).
Tabulka:
1. | Mnichov | 15 | 8 | 2 | 1 | 4 | 43:28 | 29 | |
2. | Wolfsburg | 13 | 8 | 2 | 1 | 2 | 43:31 | 29 | |
3. | Kolín n. R. | 13 | 9 | 0 | 0 | 4 | 40:23 | 27 | |
4. | Mannheim | 15 | 8 | 1 | 1 | 5 | 53:40 | 27 | |
5. | Norimberk | 13 | 6 | 1 | 2 | 4 | 41:30 | 22 | |
6. | Ingolstadt | 15 | 7 | 0 | 1 | 7 | 44:43 | 22 | |
7. | Eisbären Berlin | 15 | 6 | 1 | 1 | 7 | 44:47 | 21 | |
8. | Bremerhaven | 15 | 6 | 0 | 1 | 8 | 34:43 | 19 | |
9. | Iserlohn | 15 | 6 | 0 | 1 | 8 | 30:48 | 19 | |
10. | Düsseldorf | 12 | 4 | 3 | 0 | 5 | 36:34 | 18 | |
11. | Krefeld | 15 | 4 | 1 | 4 | 6 | 43:48 | 18 | |
12. | Augsburg | 14 | 4 | 2 | 1 | 7 | 42:47 | 17 | |
13. | Schwenninger | 15 | 2 | 3 | 3 | 7 | 34:48 | 15 | |
14. | Straubing | 13 | 4 | 1 | 0 | 8 | 34:51 | 14 |
METALLURG MAGNITOGORSK – SIBIR NOVOSIBIRSK 3:2 (3:0, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Timkin (Kaletnik), 3. J. Birjukov (Zaripov, Antipin), 7. De. Kazionov (Mozjakin, Lee) – 23. N. Gluchov (Polášek, Kemppainen), 39. Vorošilo.
TRAKTOR ČELJABINSK – AVANGARD OMSK 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 35. Pestunov, 43. Borodkin (Szczechura, Kručinin), 60. N. Bělov (Szczechura) – 23. Ahnelöv (Pestuško, Sobotka).
SALAVAT JULAJEV UFA – METALLURG NOVOKUZNĚCK 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 17. Kaprizov (Omark), 36. Kuljaš, 37. Omark (Arzamascev, Kaprizov), 49. Lepistö (Kaprizov) – 24. Solovjov (Pervyšin, Komaristyj), 32. Viksna (Lebeděv), 41. K. Semjonov (Fatkullin).
DYNAMO MOSKVA – JOKERIT HELSINKY 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 24. Hietanen (Kašpar, Mironov), 55. A. Galimov (Cvetkov, Karsums), 60. Kašpar (Cvetkov).
VIŤAZ MOSKEVSKÁ OBLAST – DINAMO RIGA 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Vyglazov, 26. Kopejkin (M. Aaltonen, Kempe), 27. M. Aaltonen (Kopejkin, Kempe) – 26. Meija, 50. Jerofejevs (Sčastlivyj).
Tabulka západní konference:
1. | Petrohrad | 27 | 19 | 3 | 4 | 1 | 118:43 | 67 | |
2. | CSKA Moskva | 28 | 19 | 1 | 4 | 4 | 84:50 | 63 | |
3. | Nižnij Novgorod | 26 | 14 | 3 | 3 | 6 | 61:48 | 51 | |
4. | Jaroslavl | 25 | 12 | 3 | 4 | 6 | 67:51 | 46 | |
5. | Dyn. Moskva | 26 | 11 | 4 | 3 | 8 | 60:47 | 44 | |
6. | Soči | 26 | 11 | 4 | 1 | 10 | 67:59 | 42 | |
7. | Dyn. Minsk | 23 | 10 | 4 | 2 | 7 | 65:64 | 40 | |
8. | Jokerit | 25 | 10 | 1 | 5 | 9 | 59:69 | 37 | |
9. | Podolsk | 25 | 9 | 4 | 2 | 10 | 53:62 | 37 | |
10. | Čerepovec | 24 | 8 | 2 | 5 | 9 | 53:69 | 33 | |
11. | Sp. Moskva | 24 | 9 | 2 | 1 | 12 | 55:57 | 32 | |
12. | Medveščak Záhřeb | 25 | 8 | 3 | 2 | 12 | 60:76 | 32 | |
13. | Slovan Bratislava | 24 | 7 | 3 | 2 | 12 | 56:77 | 29 | |
14. | Din. Riga | 25 | 2 | 2 | 5 | 16 | 43:66 | 15 |
Tabulka východní konference:
1. | Magnitogorsk | 26 | 17 | 1 | 3 | 5 | 82:52 | 56 | |
2. | Omsk | 27 | 12 | 4 | 2 | 9 | 63:56 | 46 | |
3. | Kazaň | 28 | 15 | 4 | 2 | 7 | 74:53 | 55 | |
4. | Ufa | 26 | 11 | 2 | 4 | 9 | 75:71 | 41 | |
5. | Traktor Čeljabinsk | 25 | 11 | 2 | 2 | 10 | 57:51 | 39 | |
6. | Vladivostok | 24 | 10 | 1 | 5 | 8 | 63:64 | 37 | |
7. | Lada | 25 | 10 | 2 | 1 | 12 | 66:65 | 35 | |
8. | Novosibirsk | 26 | 7 | 4 | 5 | 10 | 64:63 | 34 | |
9. | Kunlun | 23 | 11 | 0 | 0 | 12 | 44:53 | 33 | |
10. | Jekatěrinburg | 26 | 7 | 4 | 2 | 13 | 59:74 | 31 | |
11. | Jugra | 28 | 8 | 3 | 0 | 17 | 53:69 | 30 | |
12. | Chabarovsk | 27 | 8 | 2 | 2 | 15 | 45:61 | 30 | |
13. | Barys Astana | 23 | 9 | 0 | 2 | 12 | 58:71 | 29 | |
14. | Nižněkamsk | 25 | 6 | 5 | 0 | 14 | 49:65 | 28 | |
15. | Novokuzněck | 26 | 4 | 1 | 1 | 20 | 44:91 | 15 |
MARTIN – NITRA odloženo
NOVÉ ZÁMKY – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 5. Paulovič (Sandgren, M. Hudec), 7. Bahenský (Brabenec), 32. Pitule (Čaládi, Mäkinen), 36. Hvila (Drtina, Chovan), 38. Lelkeš (Tibenský, Dubec), 46. Saarinen (Brabenec, Drtina), 60. Drtina (Brabenec).
TRENČÍN – BANSKÁ BYSTRICA 2:3 po prodloužení (1:1, 1:0, 0:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Olvecký (Holenda, M.Novák), 22. Tybor (Švec, Briestenský) – 12. Lunter (Bortňák, Kafka), 55. Kafka (Lunter, Bortňák), 62. Buc.
ZVOLEN – POPRAD 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 16. B. Mráz (McGregor, Klhůfek), 16. Žilka (Ďaloga, L. Jurík), 28. Ďaloga (Žilka, Valenta).
ŽILINA – KOŠICE 3:4 po nájezdech (0:1, 2:1, 1:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 37. Húževka (Mikuš, Handlovský), 38. Švec (TS), 59. Hovorka – 12. Bicek (Bartoš, Klíma), 36. Miklík (Nagy), 60. Nagy (Miklík, Dudáš), rozhodující nájezd Nagy.
Tabulka:
1. | Košice | 18 | 11 | 3 | 1 | 3 | 73:38 | 40 | |
2. | B. Bystrica | 17 | 10 | 3 | 1 | 3 | 67:35 | 37 | |
3. | Nitra | 17 | 10 | 1 | 3 | 3 | 65:47 | 35 | |
4. | Trenčín | 18 | 6 | 2 | 3 | 7 | 46:48 | 25 | |
5. | L. Mikuláš | 17 | 7 | 1 | 2 | 7 | 43:47 | 25 | |
6. | Žilina | 16 | 6 | 2 | 2 | 6 | 54:49 | 24 | |
7. | Nové Zámky | 18 | 5 | 2 | 4 | 7 | 43:48 | 23 | |
8. | Zvolen | 17 | 7 | 1 | 0 | 9 | 49:62 | 23 | |
9. | Martin | 14 | 7 | 0 | 1 | 6 | 41:42 | 22 | |
10. | Poprad | 17 | 3 | 3 | 1 | 10 | 36:55 | 16 | |
11. | Slovensko U20 | 13 | 1 | 0 | 0 | 12 | 13:59 | 3 |
Esbjerg – Aalborg 2:6
Rodovre – Odense 2:4
Herning – Sonderjyske 3:2 po nájezdech
Rungsted – Gentofte 4:2
Herlev – Frederikshavn 1:4
Tabulka:
1. | Aalborg | 11 | 9 | 1 | 0 | 1 | 36:20 | 29 | |
2. | Odense | 12 | 5 | 3 | 1 | 3 | 37:25 | 22 | |
3. | Rungsted | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 39:30 | 19 | |
4. | Frederikshavn | 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 27:20 | 19 | |
5. | Gentofte | 12 | 4 | 3 | 0 | 5 | 30:32 | 18 | |
6. | Herning | 11 | 3 | 1 | 5 | 2 | 25:27 | 16 | |
7. | Rodovre | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 35:41 | 15 | |
8. | Sonderjyske | 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 29:33 | 12 | |
9. | Esbjerg | 11 | 3 | 0 | 3 | 5 | 30:31 | 12 | |
10. | Herlev | 11 | 0 | 1 | 1 | 9 | 21:50 | 3 |
Nice – Dijon 3:4 (za domácí Hampl 0+1, Vondráček 0+1, Mišura 1+0, Kubus 0+1, Hamrák 0+1 a Kubus 0+1)
Rouen – Grenoble 2:3
Štrasburk – Amiens 5:2 (za domácí Písařík 1+1)
Bordeaux – Angers 4:0
Gap – Epinal 7:3 (za hosty Soudek 1+1, Kloz 0+1, Klouček 0+1 a Klimíček 0+1)
Lyon – Chamonix-Morzine 1:4 (za hosty Hrehorčák 1+0)
Tabulka:
1. | Bordeaux | 16 | 10 | 2 | 1 | 3 | 42:28 | 35 | |
2. | Rouen | 16 | 9 | 2 | 0 | 5 | 56:38 | 31 | |
3. | Gap | 15 | 7 | 3 | 2 | 3 | 53:39 | 29 | |
4. | Lyon | 14 | 6 | 4 | 3 | 1 | 47:36 | 29 | |
5. | Štrasburk | 16 | 6 | 1 | 2 | 7 | 42:47 | 22 | |
6. | Angers | 16 | 5 | 0 | 5 | 6 | 38:44 | 20 | |
7. | Grenoble | 15 | 6 | 3 | 2 | 4 | 47:41 | 20 | |
8. | Dijon | 15 | 6 | 1 | 0 | 8 | 41:47 | 20 | |
9. | Amiens | 15 | 6 | 0 | 1 | 8 | 38:44 | 19 | |
10. | Epinal | 15 | 5 | 1 | 1 | 8 | 38:42 | 18 | |
11. | Nice | 15 | 4 | 1 | 1 | 9 | 40:51 | 15 | |
12. | Chamonix-Morzine | 16 | 2 | 2 | 2 | 10 | 35:60 | 12 |
Kazzinc-Torpedo 2 – Almaty 2:5
Nomad Astana – Beibarys Atyrau 2:3 po prodloužení
Tabulka:
1. | Kokshetau | 20 | 15 | 1 | 0 | 4 | 74:43 | 47 | |
2. | Nomad Astana | 20 | 11 | 1 | 3 | 5 | 66:40 | 38 | |
3. | Beibarys Atyrau | 16 | 10 | 3 | 1 | 2 | 48:26 | 37 | |
4. | Almaty | 20 | 8 | 2 | 2 | 8 | 50:54 | 30 | |
5. | Temirtau | 16 | 9 | 0 | 1 | 6 | 50:35 | 28 | |
6. | Pavlodar | 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | 42:42 | 27 | |
7. | Kulager | 18 | 7 | 1 | 1 | 9 | 43:39 | 24 | |
8. | Kazzinc-Torpedo 2 | 18 | 5 | 2 | 1 | 10 | 37:49 | 20 | |
9. | HC Astana | 18 | 4 | 0 | 1 | 13 | 35:69 | 13 | |
10. | Gornyak Rudny | 18 | 1 | 1 | 1 | 15 | 25:73 | 6 |
Bytom – Krakow 0:9 (za hosty Šinágl 1+1, Svitana 1+1, Jenčík 1+0 a Chovan 1+0)
Jastrzebie – Podhale 2:4 (za domácí Komínek 1+0)
Osvětim – Tychy 2:1
Opole – Sosnowiec U20 8:1 (za domácí Parýzek 1+0)
Torun – Katowice 2:4
Tabulka:
1. | Krakow | 15 | 12 | 0 | 1 | 2 | 72:32 | 37 | |
2. | Tychy | 15 | 10 | 2 | 1 | 2 | 72:28 | 35 | |
3. | Bytom | 16 | 9 | 2 | 1 | 4 | 49:39 | 32 | |
4. | MMKS Podhale | 14 | 9 | 1 | 1 | 3 | 58:37 | 30 | |
5. | Opole | 15 | 8 | 1 | 2 | 4 | 61:35 | 28 | |
6. | Unia Oswiecim | 16 | 7 | 2 | 1 | 6 | 51:45 | 26 | |
7. | Jastrzebie | 16 | 6 | 2 | 3 | 5 | 52:43 | 25 | |
8. | Katowice | 16 | 5 | 2 | 0 | 9 | 34:46 | 19 | |
9. | Torun | 15 | 3 | 1 | 1 | 10 | 41:66 | 12 | |
10. | Gdaňsk | 15 | 2 | 0 | 2 | 11 | 30:60 | 8 | |
11. | PZHL Sosnowiec U20 | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 | 22:111 | 0 |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz