Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz
V předchozím souhrnu jsme nabídli přehled soutěží starších žáků, teď je řada na mladších žácích, tedy hokejistech ročníků narození 2007 a 2008. Do skupin ligy šestých tříd je stejně jako v osmácích zapojeno 45 klubů, ligy pátých tříd se účastní dokonce 174 týmů!
Zásadní informace k formátu žákovských soutěží jsme přinesli v minulém článku.
Liga mladších žáků "C", tedy pomyslných šestých tříd, se odehrává ve stejném formátu, jaký mají osmáci. Páťáci, tedy mladší žáci "D", zase absolvují zápasy společně se sedmáky. Jejich soutěž ovšem čítá dokonce 23 skupin, tedy o šest víc.
Obě soutěže mladších žáků nenabízejí vyvrcholení sezony, oficiální mistr republiky tak není korunován.
Liga mladších žáků "C" 2007–2008
Skupina 1 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
ELZ Jungadler Mannheim |
6 |
6 |
0 |
0 |
48:20 |
12 |
2. |
HC Energie Karlovy Vary |
5 |
4 |
1 |
0 |
46:21 |
9 |
3. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
6 |
3 |
0 |
3 |
32:31 |
6 |
4. |
Piráti Chomutov |
6 |
3 |
0 |
3 |
36:36 |
6 |
5. |
HC Litvínov |
7 |
2 |
1 |
4 |
44:33 |
5 |
6. |
HC Stadion Litoměřice |
5 |
2 |
0 |
3 |
27:28 |
4 |
7. |
Mostečtí Lvi |
6 |
2 |
0 |
4 |
32:45 |
4 |
8. |
HC Děčín |
5 |
0 |
0 |
5 |
12:63 |
0 |
Skupina 2 – Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Škoda Plzeň |
3 |
3 |
0 |
0 |
33:4 |
6 |
2. |
HC Motor České Budějovice |
5 |
3 |
0 |
2 |
30:30 |
6 |
3. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
3 |
2 |
0 |
1 |
17:9 |
4 |
4. |
HC Meteor Třemošná |
5 |
2 |
0 |
3 |
27:23 |
4 |
5. |
HC Tábor |
4 |
2 |
0 |
2 |
25:24 |
4 |
6. |
HC Strakonice |
4 |
1 |
0 |
3 |
12:41 |
2 |
7. |
IHC Písek |
2 |
0 |
0 |
2 |
5:18 |
0 |
Skupina 3 – Pražská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slavia Praha |
5 |
5 |
0 |
0 |
40:13 |
10 |
2. |
HC Sparta Praha |
5 |
4 |
0 |
1 |
48:17 |
8 |
3. |
HC Hvězda Praha |
5 |
4 |
0 |
1 |
49:23 |
8 |
4. |
HC Letci Letňany |
6 |
3 |
0 |
3 |
44:35 |
6 |
5. |
HC Kobra Praha |
5 |
1 |
0 |
4 |
24:38 |
2 |
6. |
Rytíři Kladno |
5 |
1 |
0 |
4 |
14:53 |
2 |
7. |
PZ Kladno |
5 |
0 |
0 |
5 |
23:63 |
0 |
Skupina 4 – Královéhradecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
6 |
5 |
1 |
0 |
63:26 |
11 |
2. |
HC Dukla Jihlava |
6 |
5 |
1 |
0 |
44:24 |
11 |
3. |
Mountfield HK |
6 |
4 |
0 |
2 |
44:21 |
8 |
4. |
HC Dynamo Pardubice |
6 |
2 |
1 |
3 |
28:28 |
5 |
5. |
BK Havlíčkův Brod |
6 |
2 |
1 |
3 |
22:29 |
5 |
6. |
SC Kolín |
6 |
2 |
0 |
4 |
24:31 |
4 |
7. |
BK Mladá Boleslav |
6 |
1 |
2 |
3 |
23:32 |
4 |
8. |
HC Chrudim |
6 |
0 |
0 |
6 |
10:67 |
0 |
Skupina 5 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Kometa Brno |
6 |
5 |
1 |
0 |
44:9 |
11 |
2. |
PSG Berani Zlín |
6 |
4 |
0 |
2 |
38:32 |
8 |
3. |
HCM Warriors Brno |
6 |
4 |
0 |
2 |
26:29 |
8 |
4. |
VSK Technika Brno |
6 |
3 |
0 |
3 |
36:26 |
6 |
5. |
HC Olomouc |
6 |
2 |
1 |
3 |
44:41 |
5 |
6. |
HK Kroměříž |
6 |
1 |
2 |
3 |
23:29 |
4 |
7. |
HC ZUBR Přerov |
6 |
2 |
0 |
4 |
32:40 |
4 |
8. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
6 |
1 |
0 |
5 |
27:64 |
2 |
Skupina 6 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HK Mladí Draci Šumperk |
5 |
4 |
0 |
1 |
38:17 |
8 |
2. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
5 |
4 |
0 |
1 |
30:17 |
8 |
3. |
HC Frýdek-Místek |
5 |
3 |
1 |
1 |
46:22 |
7 |
4. |
HC Oceláři Třinec |
5 |
3 |
0 |
2 |
36:23 |
6 |
5. |
Metropolia Silesia |
6 |
3 |
0 |
3 |
34:28 |
6 |
6. |
HC RT TORAX Poruba |
5 |
0 |
1 |
4 |
13:55 |
1 |
7. |
AZ RESIDOMO Havířov |
5 |
0 |
0 |
5 |
21:56 |
0 |
Liga mladších žáků "D" 2007–2008
Skupina 7 – Karlovarská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Tachov |
6 |
5 |
1 |
0 |
75:16 |
11 |
2. |
HC Energie Karlovy Vary |
6 |
5 |
0 |
1 |
59:27 |
10 |
3. |
SK Kadaň |
5 |
4 |
1 |
0 |
52:11 |
9 |
4. |
HC Klášterec nad Ohří |
6 |
3 |
2 |
1 |
49:30 |
8 |
5. |
HC Stadion Cheb |
6 |
3 |
1 |
2 |
42:29 |
7 |
6. |
HC Baník Sokolov |
6 |
3 |
0 |
3 |
53:34 |
6 |
7. |
HC Baník Sokolov |
6 |
2 |
1 |
3 |
36:56 |
5 |
8. |
HC Rebel Město Nejdek |
5 |
1 |
0 |
4 |
24:52 |
2 |
9. |
HC Čerti Ostrov |
6 |
0 |
0 |
6 |
10:71 |
0 |
10. |
HC Mariánské Lázně |
6 |
0 |
0 |
6 |
18:92 |
0 |
Skupina 8 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slovan Louny |
5 |
5 |
0 |
0 |
71:13 |
10 |
2. |
Piráti Chomutov |
4 |
4 |
0 |
0 |
63:5 |
8 |
3. |
HC Děčín |
5 |
3 |
0 |
2 |
52:39 |
6 |
4. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
6 |
3 |
0 |
3 |
45:47 |
6 |
5. |
Mostečtí Lvi |
5 |
3 |
0 |
2 |
21:25 |
6 |
6. |
HC Litvínov |
4 |
2 |
0 |
2 |
26:17 |
4 |
7. |
HC Draci Bílina |
5 |
2 |
0 |
3 |
29:55 |
4 |
8. |
HC Stadion Litoměřice |
6 |
2 |
0 |
4 |
32:67 |
4 |
9. |
Piráti Chomutov "B" |
5 |
1 |
0 |
4 |
22:37 |
2 |
10. |
HC Roudnice nad Labem |
5 |
0 |
0 |
5 |
14:70 |
0 |
Skupina 9 – Plzeňská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Pilsen Wolves |
5 |
5 |
0 |
0 |
98:16 |
10 |
2. |
HC Příbram |
3 |
3 |
0 |
0 |
29:6 |
6 |
3. |
HC Spartak Žebrák |
2 |
2 |
0 |
0 |
25:1 |
4 |
4. |
HC Škoda Plzeň |
4 |
2 |
0 |
2 |
33:28 |
4 |
5. |
HC Domažlice |
5 |
2 |
0 |
3 |
27:42 |
4 |
6. |
HC Klatovy |
4 |
1 |
0 |
3 |
26:29 |
2 |
7. |
HC Rokycany |
4 |
1 |
0 |
3 |
21:33 |
2 |
8. |
HC Meteor Třemošná |
3 |
1 |
0 |
2 |
14:46 |
2 |
9. |
TJ Sušice |
4 |
0 |
0 |
4 |
3:75 |
0 |
Skupina 10 – Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
6 |
5 |
1 |
0 |
56:17 |
11 |
2. |
HC Milevsko 2010 |
6 |
5 |
1 |
0 |
50:24 |
11 |
3. |
HC Motor České Budějovice |
6 |
4 |
0 |
2 |
36:23 |
8 |
4. |
HC LVI 2009 |
6 |
3 |
0 |
3 |
41:20 |
6 |
5. |
Spartak Soběslav |
6 |
3 |
0 |
3 |
59:44 |
6 |
6. |
HC Tábor |
6 |
3 |
0 |
3 |
34:22 |
6 |
7. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
6 |
3 |
0 |
3 |
41:37 |
6 |
8. |
HC Slavoj Čeksý Krumlov |
6 |
2 |
1 |
3 |
24:29 |
5 |
9. |
HC Strakonice |
6 |
0 |
1 |
5 |
8:72 |
1 |
10. |
IHC Písek |
6 |
0 |
0 |
6 |
11:72 |
0 |
Skupina 11 – Liberecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
5 |
5 |
0 |
0 |
72:6 |
10 |
2. |
HC Česká Lípa |
5 |
3 |
1 |
1 |
29:22 |
7 |
3. |
HC Turnov 1931 |
5 |
3 |
0 |
2 |
35:20 |
6 |
4. |
TJ HC Jablonec nad Nisou |
4 |
3 |
0 |
1 |
38:26 |
6 |
5. |
HC Frýdlant |
6 |
2 |
0 |
4 |
26:44 |
4 |
6. |
HC Lomnice nad Popelkou |
4 |
0 |
1 |
3 |
10:30 |
1 |
7. |
HC TS Varnsdorf |
5 |
0 |
0 |
5 |
17:79 |
0 |
Skupina 12 – Královéhradecká I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Mountfield HK |
5 |
5 |
0 |
0 |
75:13 |
10 |
2. |
HC Trutnov |
6 |
4 |
1 |
1 |
61:39 |
9 |
3. |
HC Stadion Vrchlabí |
5 |
3 |
1 |
1 |
48:16 |
7 |
4. |
Stadion Nový Bydžov |
4 |
2 |
0 |
2 |
24:18 |
4 |
5. |
HC Jičín |
4 |
1 |
0 |
3 |
25:35 |
2 |
6. |
HC Nová Paka |
5 |
0 |
1 |
4 |
6:47 |
1 |
7. |
HC Dvůr Králové nad Labem |
5 |
0 |
1 |
4 |
8:79 |
1 |
Skupina 13 – Královéhradecká II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Náchod |
5 |
4 |
1 |
0 |
50:14 |
9 |
2. |
HC Wikov Hronov |
5 |
4 |
0 |
1 |
52:26 |
8 |
3. |
HC Opočno |
5 |
3 |
1 |
1 |
51:31 |
7 |
4. |
HCM Jaroměř |
5 |
3 |
1 |
1 |
40:25 |
7 |
5. |
Spartak Nové Město nad Metují |
6 |
2 |
1 |
3 |
44:52 |
5 |
6. |
SK Třebechovice pod Orebem |
5 |
0 |
0 |
5 |
20:63 |
0 |
7. |
HC Město Rychnov nad Kněžnou |
5 |
0 |
0 |
5 |
19:65 |
0 |
Skupina 14 – Pardubická
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Dynamo Pardubice |
6 |
6 |
0 |
0 |
74:14 |
12 |
2. |
HC Chrudim |
6 |
5 |
0 |
1 |
46:17 |
10 |
3. |
HC Slovan Moravská Třebová |
6 |
4 |
0 |
2 |
56:24 |
8 |
4. |
TJ Loko Česká Třebová |
6 |
4 |
0 |
2 |
54:32 |
8 |
5. |
TJ Lanškroun |
6 |
2 |
0 |
4 |
33:49 |
4 |
6. |
HC Hlinsko |
6 |
2 |
0 |
4 |
28:49 |
4 |
7. |
HC Litomyšl |
6 |
0 |
1 |
5 |
13:64 |
1 |
8. |
HC Spartak Choceň |
6 |
0 |
1 |
5 |
14:69 |
1 |
Skupina 15 – Vysočina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
5 |
5 |
0 |
0 |
71:10 |
10 |
2. |
HC Světlá nad Sázavou |
5 |
4 |
0 |
1 |
63:15 |
8 |
3. |
HC Dukla Jihlava |
4 |
3 |
0 |
1 |
38:15 |
6 |
4. |
HC Lední medvědi Pelhřimov |
5 |
2 |
1 |
2 |
31:64 |
5 |
5. |
HHK Velké Meziříčí |
4 |
2 |
0 |
2 |
32:27 |
4 |
6. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
5 |
2 |
0 |
3 |
36:57 |
4 |
7. |
BK Havlíčkův Brod |
4 |
1 |
0 |
3 |
24:36 |
2 |
8. |
HC Ledeč nad Sázavou |
4 |
0 |
1 |
3 |
18:36 |
1 |
9. |
BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem |
4 |
0 |
0 |
4 |
3:56 |
0 |
Skupina 16 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Orli Znojmo |
6 |
5 |
0 |
1 |
45:26 |
10 |
2. |
SHKM Hodonín |
6 |
4 |
0 |
2 |
54:34 |
8 |
3. |
HC Kometa Brno |
6 |
2 |
2 |
2 |
26:25 |
6 |
4. |
VSK Technika Brno |
7 |
2 |
2 |
3 |
36:37 |
6 |
5. |
HC Lvi Břeclav |
6 |
2 |
2 |
2 |
30:32 |
6 |
6. |
EAC Junior Capitals |
5 |
2 |
0 |
3 |
25:43 |
4 |
7. |
HCM Warriors Brno |
6 |
1 |
0 |
5 |
22:41 |
2 |
8. |
HC Boskovice |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
0 |
Skupina 17 – Zlínská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HOKEJ Uherský Ostroh |
6 |
5 |
0 |
1 |
59:16 |
10 |
2. |
VHK ROBE Vsetín |
6 |
5 |
0 |
1 |
49:21 |
10 |
3. |
PSG Berani Zlín |
6 |
4 |
0 |
2 |
38:38 |
8 |
4. |
HC Brumov-Bylnice |
6 |
3 |
0 |
3 |
37:35 |
6 |
5. |
HC Bobři Valašské Meziříčí |
6 |
2 |
0 |
4 |
37:35 |
4 |
6. |
HC Spartak Uherský Brod |
6 |
2 |
0 |
4 |
30:36 |
4 |
7. |
HK Kroměříž |
6 |
2 |
0 |
4 |
19:48 |
4 |
8. |
HC Uherské Hradiště |
6 |
1 |
0 |
5 |
15:55 |
2 |
Skupina 18 – Olomoucká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Hokejový klub Opava |
6 |
5 |
0 |
1 |
67:26 |
10 |
2. |
HC Uničov |
5 |
4 |
1 |
0 |
55:13 |
9 |
3. |
SK Prostějov 1913 |
6 |
4 |
0 |
2 |
60:27 |
8 |
4. |
HC ZUBR Přerov |
6 |
3 |
1 |
2 |
49:42 |
7 |
5. |
HK Mladí Draci Šumperk |
5 |
2 |
1 |
2 |
36:27 |
5 |
6. |
HC Olomouc |
6 |
2 |
1 |
3 |
37:41 |
5 |
7. |
HK Nový Jičín |
5 |
2 |
0 |
3 |
31:43 |
4 |
8. |
HC Černí Vlci |
5 |
0 |
2 |
3 |
26:60 |
2 |
9. |
HK Krnov mládež |
6 |
0 |
0 |
6 |
10:92 |
0 |
Skupina 19 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Orlová |
6 |
5 |
0 |
1 |
59:17 |
10 |
2. |
HC Oceláři Třinec |
5 |
5 |
0 |
0 |
32:10 |
10 |
3. |
HC Frýdek-Místek |
6 |
5 |
0 |
1 |
30:14 |
10 |
4. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
5 |
3 |
0 |
2 |
36:16 |
6 |
5. |
SK Karviná |
6 |
3 |
0 |
3 |
35:37 |
6 |
6. |
HC Studénka |
6 |
3 |
0 |
3 |
36:40 |
6 |
7. |
HC RT TORAX Poruba |
6 |
1 |
1 |
4 |
21:38 |
3 |
8. |
Metropolia Silesia |
5 |
1 |
0 |
4 |
28:35 |
2 |
9. |
AZ RESIDOMO Havířov |
6 |
1 |
0 |
5 |
20:51 |
2 |
10. |
HC Vlci Český Těšín |
5 |
0 |
1 |
4 |
8:47 |
1 |
Skupina 20 – Středočeská I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Berounští Medvědi |
6 |
5 |
1 |
0 |
63:27 |
11 |
2. |
HC Sparta Praha |
6 |
4 |
1 |
1 |
71:33 |
9 |
3. |
Rytíři Kladno |
6 |
4 |
0 |
2 |
97:38 |
8 |
4. |
HK Kralupy nad Vltavou |
6 |
2 |
0 |
4 |
35:46 |
4 |
5. |
HK Lev Slaný |
5 |
0 |
1 |
4 |
20:78 |
1 |
6. |
HC Rakovník |
5 |
0 |
1 |
4 |
20:87 |
1 |
Skupina 21 – Středočeská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slavia Praha |
6 |
4 |
0 |
2 |
42:29 |
8 |
2. |
SK Černošice |
6 |
3 |
1 |
2 |
41:36 |
7 |
3. |
Slavoj Velké Popovice |
6 |
2 |
2 |
2 |
53:32 |
6 |
4. |
TJ Slavoj Zbraslav |
6 |
2 |
2 |
2 |
33:32 |
6 |
5. |
PZ Kladno |
6 |
2 |
1 |
3 |
41:44 |
5 |
6. |
HC Kobra Praha |
6 |
2 |
0 |
4 |
32:69 |
4 |
Skupina 22 – Středočeská III
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Buldoci Neratovice |
6 |
6 |
0 |
0 |
56:13 |
12 |
2. |
HC Nymburský Lev |
6 |
4 |
0 |
2 |
40:25 |
8 |
3. |
HC Letci Letňany |
6 |
3 |
0 |
3 |
29:27 |
6 |
4. |
HC Junior Mělník |
6 |
3 |
0 |
3 |
24:53 |
6 |
5. |
HC Benátky nad Jizerou |
6 |
1 |
0 |
5 |
17:25 |
2 |
6. |
BK Mladá Boleslav |
6 |
1 |
0 |
5 |
15:38 |
2 |
Skupina 23 – Středočeská IV
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Lev Benešov |
6 |
6 |
0 |
0 |
75:25 |
12 |
2. |
HC Hvězda Praha |
6 |
4 |
0 |
2 |
61:25 |
8 |
3. |
SK Sršni Kutná Hora |
6 |
4 |
0 |
2 |
49:26 |
8 |
4. |
HC Rytíři Vlašim |
6 |
2 |
0 |
4 |
34:62 |
4 |
5. |
SC Kolín |
6 |
1 |
0 |
5 |
18:52 |
2 |
6. |
HC Poděbrady |
6 |
1 |
0 |
5 |
19:66 |
2 |
Skupina 24 – Středočeská V
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Příbram |
5 |
5 |
0 |
0 |
54:12 |
10 |
2. |
HC Buldoci Neratovice |
6 |
5 |
0 |
1 |
53:38 |
10 |
3. |
HC Slovan Louny |
6 |
4 |
0 |
2 |
75:31 |
8 |
4. |
HC Lev Benešov |
6 |
3 |
0 |
3 |
38:30 |
6 |
5. |
Slavoj Velké Popovice |
5 |
2 |
0 |
3 |
19:38 |
4 |
6. |
TJ Tatran Sedlčany |
6 |
2 |
0 |
4 |
21:52 |
4 |
7. |
HC Benátky nad Jizerou |
6 |
1 |
0 |
5 |
21:50 |
2 |
8. |
HK Kralupy nad Vltavou |
6 |
1 |
0 |
5 |
21:51 |
2 |
Skupina 25 – Vysočina II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Dragons Telč |
5 |
5 |
0 |
0 |
141:19 |
10 |
2. |
Jiskra Humpolec |
5 |
4 |
0 |
1 |
54:22 |
8 |
3. |
HC Moravské Budějovice 2005 |
5 |
3 |
0 |
2 |
49:24 |
6 |
4. |
HC Spartak Velká Bíteš |
5 |
1 |
0 |
4 |
25:63 |
2 |
5. |
HC Pumy Pelhřimov |
5 |
1 |
0 |
4 |
26:94 |
2 |
6. |
SK Telč |
5 |
1 |
0 |
4 |
14:87 |
2 |
Skupina 26 – Jihočeská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Vimperk |
4 |
4 |
0 |
0 |
38:8 |
8 |
2. |
HC Slavoj Český Krumlov |
4 |
2 |
1 |
1 |
20:15 |
5 |
3. |
HC Pilsen Wolves |
4 |
1 |
1 |
2 |
20:23 |
3 |
4. |
HC LVI 2009 |
4 |
1 |
0 |
3 |
17:24 |
2 |
5. |
HC Tábor |
4 |
1 |
0 |
3 |
8:33 |
2 |
6. |
IHC Písek |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
0 |
Skupina 27 – Pardubická II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
5 |
4 |
0 |
1 |
45:28 |
8 |
2. |
HC Chotěboř |
5 |
3 |
1 |
1 |
65:27 |
7 |
3. |
SK Žamberk |
4 |
3 |
0 |
1 |
60:29 |
6 |
4. |
HC Slovan Moravská Třebová |
4 |
2 |
1 |
1 |
37:31 |
5 |
5. |
HC Skuteč |
4 |
2 |
0 |
2 |
24:24 |
4 |
6. |
HC Spartak Polička |
5 |
1 |
0 |
4 |
26:41 |
2 |
7. |
Stadion Nový Bydžov |
5 |
0 |
0 |
5 |
7:84 |
0 |
Skupina 28 – Jihomoravská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SKHM Hodonín |
4 |
4 |
0 |
0 |
53:18 |
8 |
2. |
HC Blansko |
5 |
3 |
0 |
2 |
60:28 |
6 |
3. |
HCM Warriors Brno |
4 |
3 |
0 |
1 |
46:33 |
6 |
4. |
HBK Vyškov |
4 |
2 |
0 |
2 |
37:22 |
4 |
5. |
HC Lvi Břeclav |
4 |
0 |
0 |
4 |
20:46 |
0 |
6. |
HC Zastávka u Brna |
3 |
0 |
0 |
3 |
6:75 |
0 |
Skupina 29 – Moravskoslezská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
VHK ROBE Vsetín |
7 |
5 |
0 |
2 |
100:30 |
10 |
2. |
HC Černí Vlci |
7 |
5 |
0 |
2 |
94:41 |
10 |
3. |
SK Prostějov 1913 |
6 |
4 |
0 |
2 |
54:38 |
8 |
4. |
Hokejový klub Opava |
6 |
2 |
0 |
4 |
37:58 |
4 |
5. |
TJ HC Šternberk |
6 |
0 |
0 |
6 |
5:123 |
0 |
Share on Facebook
Share on Google+