Žákovský souhrn: Páťákům a šesťákům zbývá poslední měsíc

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

V soutěžích mladších žáků se nebojuje o republikové tituly, letošní sezona se jim už pomalu blíží k finiši. Jak si hokejisté ročníků 2006 a 2007 stojí v tabulkách žákovské ligy "C" a "D"?

Fanshop

Šesťáci, kteří hrají své soutěže stejným formátem jako osmáci, mají ve třech skupinách z pěti neměnného lídra. Ústecké skupině vládne německý Mannheim, Jihočeské pražská Slavia a Pražské zase Mladá Boleslav.

V Jihomoravské skupině se před Jihlavu, která stále ještě nedohrála několik odložených zápasů po epidemii příušnic, dostal do čela Havlíčkův Brod. Moravskoslezská skupina zase v posledních týdnech přinesla perfektní výkony Třince, který za sebou nechal Vítkovice i Olomouc.

Stejně jako v soutěži sedmáků, i mezi páťáky se po Vánocích spojily Královéhradecká s Libereckou a Olomoucká s Moravskoslezskou skupinou do společných nadstavbových částí a bojů o umístění, kde se předešlé výsledky nezapočítávají.

Vedle „běžných“ skupin soupeří třináctka celků také v soutěži O pohár Ústeckého kraje, kam se jim započítávají i výsledky ze skupiny 6 a 7.

Liga mladších žáků "C" 2006–2007

Skupina 1 – Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. ELZ Jungadler Mannheim 26 23 0 3 179:49 46
2. Rytíři Kladno 25 17 3 5 148:92 37
3. Piráti Chomutov 24 15 2 7 160:89 32
4. PZ Kladno 26 13 4 9 158:110 30
5. HC Stadion Litoměřice 24 12 4 8 136:103 28
6. HC Energie Karlovy Vary 26 10 1 15 142:159 21
7. HC Litvínov 26 7 2 17 108:162 16
8. HC Slovan Ústí nad Labem 27 7 2 18 88:174 16
9. HC Děčín 24 1 0 23 57:238 2

Skupina 2 – Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slavia Praha 26 24 1 1 178:59 49
2. HC Tábor 27 17 5 5 133:80 39
3. HC Plzeň 1929 26 15 3 8 166:76 33
4. HC Meteor Třemošná 27 12 3 12 131:109 27
5. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 27 11 5 11 93:106 27
6. HC Motor České Budějovice 25 11 4 10 102:101 26
7. HC Letci Letňany 27 10 4 13 103:117 24
8. HC Střelci Jindřichův Hradec 26 4 0 22 48:161 8
9. HC Strakonice 25 1 1 23 31:176 3

Skupina 3 – Pražská

 TýmZVRPSkóreBody
1. BK Mladá Boleslav 27 24 1 2 250:116 49
2. HC Sparta Praha 26 21 2 3 222:78 44
3. Bílí Tygři Liberec 26 17 2 7 213:112 36
4. Mountfield HK 25 16 3 6 193:125 35
5. HC Dynamo Pardubice 26 12 1 13 184:126 25
6. HC Hvězda Praha 27 9 2 16 137:155 20
7. SC Kolín 23 7 1 15 133:182 15
8. HC Kobra Praha 27 4 0 23 103:282 8
9. HC Chrudim 25 0 0 25 54:313 0

Skupina 4 – Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1. BK Havlíčkův Brod 24 18 1 5 163:96 37
2. HC Dukla Jihlava 21 17 0 4 154:67 34
3. Aukro Berani Zlín 23 14 2 7 122:109 30
4. HC Kometa Brno 23 12 4 7 113:113 28
5. SK Horácká Slavia Třebíč 27 7 3 17 89:127 17
6. HC ZUBR Přerov 23 6 1 16 105:140 13
7. HCM Warrior Brno 23 1 3 19 82:176 5

Skupina 5 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Oceláři Třinec 26 20 3 3 171:75 43
2. HC VÍTKOVICE RIDERA 24 17 3 4 181:60 37
3. HC Olomouc 25 16 4 5 158:79 36
4. HC AZ Havířov 2010 24 11 2 11 85:79 24
5. HC RT TORAX Poruba 26 6 1 19 72:171 13
6. HC Černí Vlci 24 5 2 17 56:153 12
7. Metropolia Silesia 25 4 1 20 62:168 9

Liga mladších žáků "D" 2006–2007

Skupina 6 a 7 – Karlovarská a Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Tachov 27 25 1 1 349:82 51
2. HC Energie Karlovy Vary 25 23 0 2 201:90 46
3. Mostečtí Lvi 27 21 2 4 245:86 44
4. HC Slovan Louny 25 18 2 5 269:94 38
5. HC Slovan Ústí nad Labem 27 17 0 10 163:124 34
6. HC Mariánské Lázně 26 16 1 9 245:147 33
7. SK Kadaň 26 13 4 9 158:120 30
8. HC Litvínov 27 13 3 11 161:151 29
9. Piráti Chomutov 26 11 2 13 155:172 24
10. HC Draci Bílina 26 11 2 13 192:254 24
11. HC Baník Sokolov 27 10 3 14 112:131 23
12. HC Stadion Cheb 26 8 0 18 141:191 16
13. HC Stadion Litoměřice 27 5 1 21 78:190 11
14. HC Klášterec nad Ohří 26 4 1 21 98:230 9
15. HC Čerti Ostrov 27 2 1 24 77:265 5
16. HC Děčín 27 2 1 24 70:387 5

Skupina 8 a 9 – Plzeňská a Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC LVI 2009 29 29 0 0 364:55 58
2. IHC Písek 28 24 1 3 337:93 49
3. HC Slavoj Český Krumlov 27 21 1 5 240:63 43
4. TJ DDM Rokycany 29 19 4 6 232:135 42
5. HC Příbram 29 18 5 6 198:95 41
6. HC Spartak Žebrák 28 16 4 8 171:124 36
7. HC Motor České Budějovice 28 15 3 10 223:173 33
8. HC Plzeň 1929 28 15 2 11 189:150 32
9. HC Milevsko 2010 29 12 3 14 156:135 27
10. HC Tábor 28 13 1 14 146:129 27
11. Spartak Soběslav 29 13 0 16 162:208 26
12. HC Meteor Třemošná 29 11 1 17 144:185 23
13. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 27 11 0 16 172:179 22
14. HC Střelci Jindřichův Hradec 28 8 3 17 113:200 19
15. HC Klatovy 29 6 2 21 93:254 14
16. HC Domažlice 28 4 1 23 62:247 9
17. HC Strakonice 26 3 1 22 60:306 7
18. HC Vimperk 29 0 0 29 42:373 0

Nadstavba skupin 10 a 11 – Královéhradecká a Liberecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Bílí Tygři Liberec 9 8 1 0 70:33 17
2. HC Česká Lípa 9 6 1 2 61:41 13
3. Mountfield HK 8 6 0 2 53:29 12
4. HC Lomnice nad Popelkou 9 5 0 4 43:39 10
5. HCM Jaroměř 9 2 1 6 37:51 5
6. HC Stadion Vrchlabí 7 2 0 5 33:47 4
7. HC Frýdlant 9 1 1 7 30:67 3
8. Spartak Nové Město nad Metují 6 1 0 5 20:40 2

Skupiny 10 a 11 – o umístění

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Náchod 7 5 1 1 46:22 11
2. HC Opočno 6 4 1 1 37:16 9
3. HC Jiřín 6 4 0 2 35:25 8
4. Stadion Nový Bydžov 6 3 2 1 35:27 8
5. HC Nová Paka / Jičín 7 3 2 2 28:25 8
6. TJ HC Jablonec nad Nisou 6 3 0 3 32:28 6
7. HC Turnov 1931 7 1 3 3 22:35 5
8. HC Trutnov 7 2 1 4 17:31 5
9. SK Třebechovice pod Orebem 6 2 0 4 36:43 4
10. HC TS Varnsdorf 6 0 0 6 22:58 0

Skupina 12 – Středočeská I

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slavia Praha 27 25 0 2 287:64 50
2. HC Lev Benešov 28 23 2 3 305:124 48
3. HC Berounští Medvědi 28 23 0 5 241:103 46
4. HC Sparta Praha 27 20 0 7 231:115 40
5. SK Černošice 27 15 0 12 172:163 30
6. HC Buldoci Neratovice 28 13 3 12 173:148 29
7. HC Kobra Praha 27 13 1 13 172:158 27
8. Rytíři Kladno 28 8 1 19 106:198 17
9. HC Kralupy nad Vltavou 28 7 2 19 113:244 16
10. HC Rakovník 28 7 1 20 110:248 15
11. PZ Kladno 28 5 1 22 110:277 11
12. Slavoj Velké Popovice 28 1 1 26 87:265 3

Skupina 13 – Středočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Hvězda Praha 28 26 1 1 342:87 53
2. HC Letci Letňany 26 21 1 4 301:117 43
3. HC Junior Mělník 25 19 2 4 171:110 40
4. HC Benátky nad Jizerou 29 18 1 10 188:101 37
5. SK Sršni Kutná Hora 26 15 0 11 155:147 30
6. SC Kolín 29 14 2 13 165:165 30
7. BK Mladá Boleslav 27 13 0 14 160:160 26
8. HC Nymburský Lev 27 9 1 17 120:192 19
9. HC Buldoci Neratovice 28 7 1 20 112:212 15
10. HC Rytíři Vlašim 28 6 2 20 114:250 14
11. HC Poděbrady 26 5 1 20 77:221 11
12. TJ Slavoj Zbraslav 27 4 0 23 95:238 8

Skupina 14 – Vysočina

 TýmZVRPSkóreBody
1. SKLH Žďár nad Sázavou 19 16 1 2 168:45 33
2. HC Dukla Jihlava 16 11 2 3 113:45 24
3. HHK Velké Meziříčí 19 11 2 6 107:88 24
4. HC Ledeč nad Sázavou 19 9 2 8 104:100 20
5. SK Horácká Slavia Třebíč 19 8 1 10 103:143 17
6. BK Havlíčkův Brod 17 2 2 13 71:129 6
7. HC Lední medvědi Pelhřimov 19 2 0 17 75:191 4

Skupina 15 – Pardubická

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slovan Moravská Třebová 27 22 2 3 273:77 46
2. HC Spartak Choceň 27 22 0 5 235:102 44
3. HC Dynamo Pardubice 26 21 1 4 254:71 43
4. TJ Loko Česká Třebová 26 18 1 7 168:72 37
5. HC Hlinsko 26 14 0 12 191:157 28
6. TJ Lanškroun 26 7 1 18 103:208 15
7. HC Chrudim 26 7 0 19 69:164 14
8. HC Litomyšl 27 3 1 23 51:277 7
9. HC Spartak Polička 25 1 0 24 38:254 2

Skupina 16 a 17 – Zlínská a Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1. VSK Technika Brno 24 21 0 3 224:59 42
2. Hokej Uherský Ostroh 25 19 1 5 239:117 39
3. HC Orli Znojmo 24 18 0 6 151:70 36
4. VHK ROBE Vsetín 24 17 1 6 177:114 35
5. HC Kometa Brno 23 14 1 8 167:103 29
6. HK Kroměříž 23 13 0 10 169:115 26
7. HC Uherské Hradiště 23 13 0 10 151:104 26
8. HCM Warrior Brno 24 11 1 12 123:125 23
9. HC Brumov-Bylnice 24 11 0 13 101:160 22
10. HK Kroměříž 23 9 3 11 111:121 21
11. Aukro Berani Zlín 26 10 1 15 142:176 21
12. HC Lvi Břeclav 24 8 3 13 120:158 19
13. HC Bobři Valašské Meziříčí 24 6 1 17 86:157 13
14. HC Boskovice 24 6 0 18 87:261 12
15. SHK Hodonín 24 4 3 17 120:201 11
16. HC Spartak Uherský Brod 25 4 1 20 103:230 9

Nadstavba skupin 18 a 19 – Olomoucká a Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HK Krnov 5 4 1 0 30:22 9
2. HC Frýdek-Místek 5 4 0 1 34:18 8
3. HK Mladí Draci Šumperk 5 4 0 1 24:17 8
4. HC Oceláři Třinec 6 3 1 2 33:24 7
5. HC Orlová 4 3 0 1 25:16 6
6. HC VÍTKOVICE RIDERA 6 3 0 3 31:25 6
7. Hokejový klub Opava 6 3 0 3 32:30 6
8. HK Nový Jičín 6 1 0 5 25:40 2
9. HC Uničov 6 1 0 5 21:39 2
10. HC Olomouc 5 0 0 5 13:37 0

Skupiny 18 a 19 – o umístění

 TýmZVRPSkóreBody
1. SK Prostějov 1913 10 6 1 3 64:40 13
2. HC BOSPOR Bohumín 5 5 0 0 49:14 10
3. TJ Slavoj Český Těšín 5 5 0 0 46:15 10
4. HC Frýdek-Místek 4 3 1 0 46:27 7
5. HC ZUBR Přerov 7 3 0 4 43:34 6
6. Metropolia Silesia 2 2 0 0 14:8 4
7. HC AZ Havířov 2010 4 2 0 2 22:27 4
8. SK Karviná 4 1 0 3 18:25 2
9. HC Černí Vlci 7 1 0 6 43:54 2
10. HC RT TORAX Poruba 4 1 0 3 12:28 2
11. SK Karviná 4 1 0 3 15:38 2
12. HC Studénka 8 1 0 7 32:94 2

O pohár Ústeckého kraje

 TýmZVRPSkóreBody
1. Mostečtí Lvi "A" 22 17 4 1 203:72 38
2. HC Roudnice nad Labem 17 15 2 0 152:34 32
3. HC Slovan Louny "A" 20 14 1 5 219:79 29
4. HC Litvínov 21 11 3 7 140:109 25
5. HC Slovan Ústí nad Labem 19 11 0 8 103:97 22
6. HC Draci Bílina 21 10 1 10 151:223 21
7. SK Kadaň 16 8 2 6 108:63 18
8. Piráti Chomutov 16 6 2 8 95:107 14
9. HC Slovan Louny "B" 15 6 0 9 117:106 12
10. HC Stadion Litoměřice 20 4 1 15 79:136 9
11. Mostečtí Lvi "B" 16 4 1 11 78:151 9
12. HC Děčín 21 3 1 17 78:259 4
13. HC Klášterec nad Ohří 18 3 0 15 68:155 6

Skupina 21 – Vysočina II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Světlá nad Sázavou 22 17 1 4 120:49 35
2. VSK Technika Brno 22 15 1 6 169:75 31
3. HC Dukla Jihlava 22 13 2 7 108:93 28
4. SKLH Žďár nad Sázavou 22 13 1 8 121:67 27
5. TJ Náměšť nad Oslavou 22 12 1 9 120:86 25
6. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 21 11 1 9 88:78 23
7. HC Orli Znojmo 22 10 0 12 82:134 20
8. Jiskra Humpolec 21 6 1 14 111:158 13
9. HC Moravské Budějovice 2005 22 4 2 16 59:141 10
10. HCM Warrior Brno 22 3 0 19 68:162 6

Skupina 22 – Jihočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Pilsen Wolves 19 18 0 1 207:56 36
2. HC Příbram 19 11 0 8 106:91 22
3. HC Benešov 18 10 0 8 122:82 20
4. HC LVI 2009 20 9 1 10 99:113 19
5. HC Slavoj Český Krumlov 20 8 0 12 80:130 16
6. IHC Písek 20 6 1 13 89:110 13
7. Slavoj Velké Popovice 20 5 0 15 68:189 10

Skupina 23 – Pardubická II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HK Mladí Draci Šumperk 17 15 0 2 228:58 30
2. HC Město Rychnov nad Kněžnou 17 12 0 5 134:108 24
3. HC Wikov Hronov 16 10 0 6 135:121 20
4. HC Slovan Moravská Třebová 17 10 0 7 91:139 20
5. SK Žamberk 18 3 0 15 77:160 6
6. HC Dvůr Králové nad Labem 17 1 0 16 64:143 2

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz