VTM

V září 2015 odstartoval Český svaz ledního hokeje nový program nesoucí název Výchova talentované mládeže v krajích. Jeho stěžejním cílem je poskytnout jedenácti- až patnáctiletým talentovaným hokejistům co nejkvalitnější přípravu.

 

Projekt vyplňuje prostor mezi výchovou na klubové úrovni a mládežnickými reprezentacemi, které začínají až kategorií šestnáctiletých. Podmínkou účasti je odpovídající výkonnost, vzorný přístup k hokeji a prospěch ve škole.

 

V každém kraji se minimálně jednou měsíčně sejdou nejtalentovanější hokejisté, kteří absolvují krátké soustředění. Několikrát za sezonu se pak v rámci turnajů utkají se stejně starými soupeři z ostatních krajů republiky.

 

Historii výsledků turnajů v rámci projektu od začátku v roce 2015 najdete na webu ČSLH.

 

Články:

Všechny články »

 

Dokumenty:

Turnaje VTM v sezoně 2017/18

Kategorie U15 (ročník 2003)

5. listopadu 2017

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Ústecký (Děčín) Královéhradecký Plzeňský   Královéhradecký
Karlovarský (Sokolov) hl. m. Praha Jihočeský   Karlovarský
Olomoucký (Přerov) Moravskoslezský Pardubický Zlínský Moravskoslezský
Vysočina (Havlíčkův Brod) Liberecký Jihomoravský Středočeský Středočeský

7. ledna 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Jihočeský (Č. Budějovice) Jihomoravský Pardubický   Jihomoravský
Zlínský (Kroměříž) Královéhradecký Moravskoslezský   Královéhradecký
Liberecký (Lomnice n/P) hl. m. Praha Karlovarský   hl. m. Praha
Středočeský (Kladno) Ústecký Olomoucký Plzeňský Plzeňský

Kategorie U14 (ročník 2004)

1. října 2017

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
hl. m. Praha (Kobra) Jihočeský Liberecký   hl. m. Praha
Vysočina (Třebíč) Královéhradecký Pardubický   Vysočina
Ústecký (Litvínov) Karlovarský Plzeňský Středočeský Středočeský
Moravskoslezský (Karviná) Jihomoravský Olomoucký Zlínský Moravskoslezský

18. února 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Jihomoravský (Brno-Úvoz) Moravskoslezský Vysočina   Moravskoslezský
Karlovarský (Cheb) Jihočeský Plzeňský   Jihočeský
Zlínský (Kroměříž) Královéhradecký Olomoucký Pardubický Královéhradecký
Liberecký (Lomnice n/P) hl. m. Praha Ústecký Středočeský hl. m. Praha

4. března 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Liberecký (Turnov) Královéhradecký Ústecký   Ústecký
Jihočeský (Strakonice) Pardubický Vysočina   Jihočeský
Olomoucký (Uničov) Jihomoravský Moravskoslezský Zlínský Olomoucký
Středočeský (Benátky n/J) hl. m. Praha Karlovarský Plzeňský hl. m. Praha

Kategorie U13 (ročník 2005)

1. října 2017

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Královéhradecký (Jaroměř) Liberecký Pardubický   Královéhradecký
Jihočeský (Milevsko) hl. m. Praha Vysočina   Vysočina
Moravskoslezský (Ostrava-Poruba) Jihomoravský Olomoucký Zlínský Moravskoslezský
Plzeňský (Třemošná) Karlovarský Středočeský Ústecký Ústecký

3. prosince 2017

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Pardubický (Hlinsko) Moravskoslezský Olomoucký   Moravskoslezský
Jihomoravský (Znojmo) Vysočina Zlínský   Zlínský
hl. m. Praha (Kobra) Karlovarský Královéhradecký Ústecký Královéhradecký
Středočeský (Mladá Boleslav) Jihočeský Liberecký Plzeňský Jihočeský

7. ledna 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
hl. m. Praha (Kobra) Liberecký Středočeský   hl. m. Praha
Ústecký (Děčín) Karlovarský Plzeňský   Ústecký
Olomoucký (Šumperk) Jihomoravský Moravskoslezský Zlínský Moravskoslezský
Pardubický (Česká Třebová) Jihočeský Královéhradecký   Královéhradecký

4. března 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Vysočina (Jihlava) Jihomoravský Moravskoslezský   Moravskoslezský
Karlovarský (Sokolov) Jihočeský Ústecký   Ústecký
Zlínský (Uherský Ostroh) Královéhradecký Olomoucký Pardubický Zlínský
Plzeňský (Třemošná) hl. m. Praha Liberecký Středočeský hl. m. Praha

Kategorie U12 (ročník 2006)

5. listopadu 2017

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Pardubický (Pardubice) Moravskoslezský Olomoucký   Moravskoslezský
Jihomoravský (Hodonín) Vysočina Zlínský   Jihomoravský
Královéhradecký (Dvůr Králové n/L) Liberecký Ústecký   Královéhradecký
Středočeský (Kolín) Jihočeský Karlovarský Plzeňský Středočeský

3. prosince 2017

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Královéhradecký (Rychnov n/K) Liberecký Ústecký   Ústecký
Jihočeský (Č. Budějovice) Středočeský Vysočina   Vysočina
Olomoucký (Uničov) Jihomoravský Moravskoslezský Zlínský Moravskoslezský
Karlovarský (Mariánské Lázně) Pardubický Plzeňský   Karlovarský

18. února 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
Vysočina (Havlíčkův Brod) Jihomoravský Pardubický   Vysočina
Moravskoslezský (Havířov) Olomoucký Zlínský   Olomoucký
Plzeňský (Plzeň) Jihočeský Karlovarský Ústecký Plzeňský
Královéhradecký (Rychnov n/K) Středočeský Liberecký   Středočeský

4. března 2018

Pořadatelský krajDalší účastníciVítěz
hl. m. Praha (Kobra) Liberecký Plzeňský   Plzeňský
Ústecký (Litvínov) Karlovarský Středočeský   Středočeský
Moravskoslezský (Ostrava-Poruba) Jihomoravský Olomoucký Zlínský Moravskoslezský
Pardubický (Hlinsko) Jihočeský Královéhradecký Vysočina Vysočina

Výsledky a statistiky turnajů na jednotlivých krajských webech:

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz