Regionální liga dorostu

RLD – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Litvínov B 1 1 0 0 0 8:3 3 8.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Cheb 1 1 0 0 0 5:0 3 5.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litoměřice 1 1 0 0 0 5:0 3 5.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Karlovy Vary B 1 1 0 0 0 5:2 3 5.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Rokycany 1 0 0 0 1 2:5 0 2.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Ústí nad Labem 1 0 0 0 1 3:8 0 3.00 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Kadaň 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Plzeň B 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Slavia B 1 1 0 0 0 3:0 3 3.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Letňany 1 1 0 0 0 5:3 3 5.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Mladá Boleslav B 1 1 0 0 0 5:3 3 5.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Benátky nad Jizerou 1 1 0 0 0 4:2 3 4.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Hvězda Praha 1 0 0 0 1 3:5 0 3.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Tábor B 1 0 0 0 1 3:5 0 3.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D České Budějovice B 1 0 0 0 1 2:4 0 2.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Kolín 1 0 0 0 1 0:3 0 0.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 1 1 0 0 0 3:2 3 3.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třebíč 1 0 1 0 0 6:5 2 6.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Moravská Třebová 1 0 1 0 0 4:3 2 4.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Lomnice nad Popelkou 1 0 0 1 0 5:6 1 5.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Jaroměř 1 0 0 1 0 3:4 1 3.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Hronov 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Lanškroun 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Pardubice B 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Uherské Hradiště 1 1 0 0 0 10:4 3 10.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Kroměříž 1 1 0 0 0 5:0 3 5.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Poruba 1 1 0 0 0 6:2 3 6.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Vítkovice B 1 1 0 0 0 7:4 3 7.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Frýdek-Místek 1 0 0 0 1 4:7 0 4.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Brumov-Bylnice 1 0 0 0 1 2:6 0 2.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Lions 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Znojmo 1 0 0 0 1 4:10 0 4.00 10.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ostrov 1 1 0 0 0 4:1 3 4.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Domažlice 1 1 0 0 0 5:4 3 5.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Sokolov 1 0 1 0 0 5:4 2 5.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Bílina 1 0 0 1 0 4:5 1 4.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Klášterec nad Ohří 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Louny 1 0 0 0 1 4:5 0 4.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Tachov 1 0 0 0 1 1:4 0 1.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Česká Lípa 1 1 0 0 0 5:2 3 5.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Kralupy nad Vltavou 1 1 0 0 0 4:3 3 4.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Frýdlant 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Jablonec nad Nisou 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Krkonoše 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Varnsdorf 1 0 0 0 1 3:4 0 3.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Děčín 1 0 0 0 1 2:5 0 2.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Poděbrady 1 1 0 0 0 12:0 3 12.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Velké Popovice 1 1 0 0 0 5:2 3 5.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Slaný 1 1 0 0 0 3:0 3 3.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Beroun 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Příbram 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Černošice 1 0 0 0 1 2:5 0 2.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Kutná Hora 1 0 0 0 1 0:3 0 0.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Zbraslav 1 0 0 0 1 0:12 0 0.00 12.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění W

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vlašim 1 1 0 0 0 6:1 3 6.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Ledeč nad Sázavou 1 1 0 0 0 6:3 3 6.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Strakonice 1 1 0 0 0 4:3 3 4.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Chotěboř 1 1 0 0 0 3:2 3 3.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Pelhřimov 1 0 0 0 1 3:4 0 3.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Soběslav 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D DDM České Budějovice 1 0 0 0 1 3:6 0 3.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Písek 1 0 0 0 1 1:6 0 1.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Česká Třebová 1 1 0 0 0 5:0 3 5.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Polička 1 1 0 0 0 5:1 3 5.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 1 1 0 0 0 4:0 3 4.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Litomyšl 1 1 0 0 0 7:6 3 7.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 1 0 0 0 1 6:7 0 6.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Skuteč 1 0 0 0 1 1:5 0 1.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Nový Bydžov 1 0 0 0 1 0:4 0 0.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Opočno 1 0 0 0 1 0:5 0 0.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Prostějov 1 1 0 0 0 7:0 3 7.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 7:4 3 7.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Orlová 1 1 0 0 0 4:1 3 4.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Hodonín 1 1 0 0 0 7:5 3 7.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Karviná 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Třinec B 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Nový Jičín 1 0 0 0 1 5:7 0 5.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Břeclav 1 0 0 0 1 4:7 0 4.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 D Opava 1 0 0 0 1 1:4 0 1.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 D Černí Vlci 1 0 0 0 1 0:7 0 0.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 10 9 0 0 1 82:9 27 8.20 0.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Cheb 10 6 0 0 4 34:39 18 3.40 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 10 4 1 0 5 43:46 14 4.30 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 10 3 1 1 5 43:54 12 4.30 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Klášterec nad Ohří 10 3 0 1 6 33:63 10 3.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Tachov 10 2 1 1 6 32:56 9 3.20 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kadaň 8 8 0 0 0 99:21 24 12.38 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 8 5 1 0 2 54:32 17 6.75 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Bílina 8 3 0 1 4 46:47 10 5.75 5.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 8 3 0 0 5 22:51 9 2.75 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Louny 8 0 0 0 8 24:94 0 3.00 11.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 10 9 0 0 1 63:10 27 6.30 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litoměřice 10 8 1 0 1 55:17 26 5.50 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Děčín 10 5 0 0 5 30:38 15 3.00 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 10 3 2 0 5 29:35 13 2.90 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Česká Lípa 10 1 0 2 7 20:54 5 2.00 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Varnsdorf 10 1 0 1 8 19:62 4 1.90 6.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Benátky nad Jizerou 10 8 0 0 2 72:26 24 7.20 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lomnice nad Popelkou 10 8 0 0 2 64:45 24 6.40 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Mladá Boleslav B 10 7 1 0 2 70:23 23 7.00 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Jablonec nad Nisou 10 4 0 0 6 35:57 12 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Krkonoše 10 1 0 1 8 33:65 4 3.30 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 10 1 0 0 9 21:79 3 2.10 7.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Plzeň B 10 9 0 0 1 66:21 27 6.60 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Rokycany 10 8 1 0 1 47:30 26 4.70 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 10 3 1 1 5 24:31 12 2.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Strakonice 10 3 0 0 7 40:44 9 4.00 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Beroun 10 3 0 0 7 31:53 9 3.10 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Domažlice 10 2 0 1 7 34:63 7 3.40 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 10 8 1 0 1 86:19 26 8.60 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 10 7 1 0 2 65:25 23 6.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Letňany 10 7 0 1 2 80:31 22 8.00 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Velké Popovice 10 3 0 2 5 26:48 11 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 10 2 1 0 7 23:63 8 2.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Zbraslav 10 0 0 0 10 12:106 0 1.20 10.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kolín 8 8 0 0 0 41:9 24 5.13 1.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Pardubice B 8 5 0 0 3 50:22 15 6.25 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Poděbrady 8 5 0 0 3 48:27 15 6.00 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 8 1 0 0 7 21:57 3 2.63 7.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kutná Hora 8 1 0 0 7 19:64 3 2.38 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tábor B 10 8 1 0 1 72:17 26 7.20 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D České Budějovice B 10 8 0 1 1 67:27 25 6.70 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Vlašim 9 4 0 1 4 49:33 13 5.44 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Písek 10 3 0 0 7 27:52 9 2.70 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Soběslav 9 3 0 0 6 36:71 9 4.00 7.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D DDM České Budějovice 10 1 1 0 8 23:74 5 2.30 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 8 7 1 0 0 61:12 23 7.63 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třebíč 8 5 0 1 2 50:23 16 6.25 2.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 8 4 0 0 4 36:44 12 4.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 8 2 0 0 6 27:56 6 3.38 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Chotěboř 8 1 0 0 7 17:56 3 2.13 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Moravská Třebová 10 8 0 0 2 64:33 24 6.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lanškroun 10 6 1 0 3 38:31 20 3.80 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litomyšl 10 6 0 0 4 34:25 18 3.40 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Polička 10 5 0 1 4 41:39 16 4.10 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 10 3 1 1 5 52:48 12 5.20 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Třebová 10 0 0 0 10 22:75 0 2.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 8 7 1 0 0 88:14 23 11.00 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jaroměř 8 6 0 1 1 65:21 19 8.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 8 4 0 0 4 42:51 12 5.25 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opočno 8 1 0 0 7 27:76 3 3.38 9.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 8 1 0 0 7 31:91 3 3.88 11.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kroměříž 10 6 1 1 2 49:40 21 4.90 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lions 10 4 1 3 2 57:47 17 5.70 4.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Znojmo 10 4 2 1 3 43:38 17 4.30 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Hodonín 10 5 0 0 5 60:59 15 6.00 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Prostějov 10 4 0 0 6 45:48 12 4.50 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Břeclav 10 2 1 0 7 35:57 8 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Brumov-Bylnice 10 9 0 0 1 48:16 27 4.80 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Frýdek-Místek 10 6 1 0 3 54:31 20 5.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 10 6 0 0 4 48:34 18 4.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Valašské Meziříčí 10 4 0 1 5 48:50 13 4.80 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černí Vlci 10 2 1 0 7 29:49 8 2.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nový Jičín 10 1 0 1 8 27:74 4 2.70 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vítkovice B 10 9 0 0 1 83:22 27 8.30 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poruba 10 9 0 0 1 71:23 27 7.10 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třinec B 10 5 0 0 5 38:39 15 3.80 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Orlová 10 4 0 0 6 54:71 12 5.40 7.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Opava 10 3 0 0 7 38:72 9 3.80 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Karviná 10 0 0 0 10 26:83 0 2.60 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz