Regionální liga juniorů

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 3 3 0 0 0 23:2 9 7.67 0.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Třemošná 3 3 0 0 0 20:4 9 6.67 1.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Rokycany 4 1 0 0 3 20:20 3 5.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Klatovy 3 1 0 0 2 6:9 3 2.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Tachov 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Žebrák 3 0 0 0 3 2:36 0 0.67 12.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 2 2 0 0 0 20:6 6 10.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 2 2 0 0 0 16:2 6 8.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 4 2 0 0 2 11:23 6 2.75 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Ostrov 3 0 1 0 2 5:14 2 1.67 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Mostečtí Lvi 3 0 0 1 2 8:15 1 2.67 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 3 3 0 0 0 29:5 9 9.67 1.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 3 2 0 0 1 23:9 6 7.67 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Mělník 3 2 0 0 1 20:14 6 6.67 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Děčín 2 1 0 0 1 9:17 3 4.50 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Louny 3 1 0 0 2 10:29 3 3.33 9.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Bílina 4 0 0 0 4 10:27 0 2.50 6.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kralupy nad Vltavou 4 4 0 0 0 20:8 12 5.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hvězda Praha 4 3 0 0 1 27:10 9 6.75 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Letňany 4 2 0 0 2 16:13 6 4.00 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J PZ Kladno 4 2 0 0 2 16:15 6 4.00 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 4 1 0 0 3 11:25 3 2.75 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 4 0 0 0 4 6:25 0 1.50 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 4 4 0 0 0 31:7 12 7.75 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poděbrady 4 3 0 0 1 14:7 9 3.50 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kolín 4 2 1 0 1 18:13 8 4.50 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 4 1 0 1 2 12:20 4 3.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černošice 3 0 0 0 3 6:18 0 2.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Kutná Hora 3 0 0 0 3 2:18 0 0.67 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 4 4 0 0 0 27:10 12 6.75 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nová Paka 4 2 0 1 1 14:15 7 3.50 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 4 1 1 0 2 14:12 5 3.50 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Nový Bydžov 2 1 0 0 1 5:11 3 2.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdlant 1 0 0 0 1 2:3 0 2.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Lomnice nad Popelkou 3 0 0 0 3 7:18 0 2.33 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J České Budějovice B 4 3 0 0 1 26:12 9 6.50 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J DDM České Budějovice 4 3 0 0 1 17:7 9 4.25 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Písek 4 3 0 0 1 21:13 9 5.25 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Tábor 4 3 0 0 1 19:12 9 4.75 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Strakonice 4 0 0 0 4 10:22 0 2.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Český Krumlov 4 0 0 0 4 6:33 0 1.50 8.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 4 4 0 0 0 24:7 12 6.00 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Žďár nad Sázavou B 4 3 0 0 1 16:8 9 4.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Jindřichův Hradec 4 2 1 0 1 21:13 8 5.25 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 4 1 0 0 3 19:20 3 4.75 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Velké Meziříčí 4 1 0 0 3 11:25 3 2.75 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Vlašim 4 0 0 1 3 9:27 1 2.25 6.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 5 4 1 0 0 49:10 14 9.80 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Světlá nad Sázavou 5 4 0 0 1 18:12 12 3.60 2.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 5 3 0 1 1 22:19 10 4.40 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hlinsko 5 2 0 0 3 20:36 6 4.00 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Chotěboř 5 1 0 0 4 18:23 3 3.60 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 5 0 0 0 5 8:35 0 1.60 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 4 4 0 0 0 40:3 12 10.00 0.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Česká Třebová 5 4 0 0 1 33:20 12 6.60 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lanškroun 5 3 0 0 2 25:19 9 5.00 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 3 1 0 0 2 10:16 3 3.33 5.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 5 1 0 0 4 8:32 3 1.60 6.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 4 0 0 0 4 5:31 0 1.25 7.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Jaroměř 4 4 0 0 0 38:11 12 9.50 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nové Město nad Metují 4 4 0 0 0 27:8 12 6.75 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 3 1 0 0 2 42:14 3 14.00 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opočno 3 1 0 0 2 10:21 3 3.33 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Třebechovice pod Orebem 4 1 0 0 3 15:32 3 3.75 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Náchod 4 0 0 0 4 7:53 0 1.75 13.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 3 3 0 0 0 17:7 9 5.67 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Uherský Brod 3 2 0 0 1 11:6 6 3.67 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Technika Brno 3 1 0 0 2 7:9 3 2.33 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hodonín 3 1 0 0 2 10:14 3 3.33 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 4 1 0 0 3 12:21 3 3.00 5.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 4 4 0 0 0 30:3 12 7.50 0.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kroměříž 4 2 1 0 1 14:8 8 3.50 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Valašské Meziříčí 4 2 0 1 1 23:14 7 5.75 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Černí Vlci 4 1 0 0 3 15:20 3 3.75 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Prostějov 4 1 0 0 3 8:23 3 2.00 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 4 1 0 0 3 11:33 3 2.75 8.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Poruba 4 3 0 1 0 18:10 10 4.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Opava 4 2 1 0 1 23:11 8 5.75 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Český Těšín 3 1 2 0 0 10:7 7 3.33 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Frýdek-Místek 4 1 0 1 2 14:13 4 3.50 3.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Orlová 3 1 0 0 2 9:22 3 3.00 7.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 4 0 0 1 3 7:18 1 1.75 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz