Osmý dívčí víkend se blíží. Vezměte své hokejistky do Blanska a Příbrami!

Foto: Karel Švec, Český hokej

Aktuální dny patří po celé zemi náborům v rámci Týdne hokeje, zanedlouho ale přijde na řadu také tradiční akce vyhrazená pro všechny malé hokejistky. V sobotu 6. října si mohou užít celodenní program na dvou zimních stadionech – v Blansku a Příbrami.

Fanshop

Pod hlavičkou Mezinárodní hokejové federace se letos uskuteční už osmý Světový víkend dívčího hokeje. Každoroční podzimní událost má sjednotit hokejistky po celém světě, současně propagovat ženský hokej jako takový a přitáhnout k němu další dívky.

Loni se u příležitosti dívčího víkendu uskutečnily akce ve 40 zemích včetně Ukrajiny, Thajska, Jižní Afriky, Mexika či Austrálie. A také na třech místech v České republice. Další kempy pak následovaly zkraje nového roku v Uherském Hradišti a v březnu v Lovosicích.

Nyní mohou rodiče s dětmi dorazit do dvou měst – ze západní poloviny Česka to mají blíže do Příbrami, z té východní zase do Blanska. Na obou zimních stadionech pro ně bude připraven zábavný program v sobotu 6. října od 10:00 do 17:30.

Rodiče čeká v dopoledních hodinách informační mítink, děvčata tradičně nejprve rozcvička na suchu a odpoledne pak pět hodin na ledě s krátkými přestávkami. Po tréninku na stanovištích si mezi sebou zahrají minihokej a na závěr si vyzkoušejí další soutěže a hry. Všechny zúčastněné dívky si domů odnesou drobné dárky.

Pro účast na akci je nutná registrace – buď na e-mailu vyber15@czehockey.cz, nebo prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Kapacita obou akcí je omezena na 60 hráček.

Program dívčího dne (Blansko a Příbram)

10:00 – sraz pro děti i rodiče
10:15 – prezence (nutná kontrola fyzické přítomnosti přihlášených kvůli rozdělení do skupin), rozdělení a výdej dresů
10:30 – informační mítink a debata pro rodiče
11:00–11:40 – rozcvička na suchu
11:40–12:00 – převlékání do výstroje
12:00–13:15 – trénink na ledě
13:15–13:30 – úprava ledu / přestávka
13:30–15:30 – turnaj v minihokeji
15:30–15:45 – úprava ledu / přestávka
15:45–17:00 – soutěže a hry + individuální dovednosti
17:30 – konec akce – poděkování a rozloučení, předání dárků a cen

Podívejte se, jak probíhaly předchozí akce:

Biatlon na ledě! I tak se bavily hokejistky v Lovosicích

Sedmý víkend dívčího hokeje v Česku

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz