Pardubický srdcař si zahraje ve WSM Lize. Starý pomůže Prostějovu

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Pardubice avizovaly, že jejich útočník Jan Starý bude vytížen i ve WSM Lize. Teď už je známo kde. Jednatřicetiletý hokejista se objevil v prostějovské sestavě v zápase proti Přerovu.

Fanshop

Starý odehrál v minulém extraligovém ročníku 38 utkání, ve kterých získal dvě asistence. 

Po sezoně, kterou negativně ovlivnilo zranění, dostal Starý znovu šanci a Pardubice na něj uplatnily opci. „Honza po svém návratu po zranění poctivě trénuje. Věřím, že si vybral veškerou smůlu,“ řekl pro hcdynamo.cz generální manažer Dušan Salfický.

A dodal: „Je obrovským srdcařem a emotivním hráčem, co dokáže strhnout mužstvo. To dokázal v baráži a patří mu za to veliký dík. Rozhodně nepatří do starého železa." 

Starý, který pomohl Dynamu ke dvěma titulům a v dobách nejlepší formy hrál i za reprezentaci, ale začne sezonu ve WSM Lize. Podobně jako jiný pardubický hráč Josef Horyna zamířil do Prostějova.

Prostějovská sestava v prvním kole proti Přerovu: Groh (Neužil) – Kolář, Žovinec, Holík, Horyna, Drtina, Mikliš – M. Zabloudil, Voženílek, Luňák, Švec, Dvořáček, Hozák, Starý, Nouza, Fiala, Divíšek, Rudovský, Venkrbec.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz