Příklepy

Všechny příklepy

28.6.2017

Brendan Smith podepsal s Rangers čtyřletý kontrakt

20:45

Kanadský obránce Brendan Smith pokračuje v Rangers, kam se v uplynulé sezoně přesunul z Detroitu, s vedením klubu se dohodl na novém čtyřletém kontraktu. Osmadvacetiletý zadák, jenž byl před deseti lety draftován Red Wings v prvním kole, nastoupil v NHL už k 348 kláním a zaznamenal v nich 81 bodů za 18 branek a 63 nahrávek.

Vsetínskou obranu vyztuží jihlavský Filip Dundáček

20:07

Vedení prvoligového nováčka ze Vsetína hlásí příchod dvaadvacetiletého obránce z Jihlavy, Valaši se dohodli na spolupráci s Filipem Dundáčkem. "Je to důrazný zadák, který se navíc nebojí hrát hokej. Věříme, že u nás uplatní svou důraznou hru a bude patřit mezi produktivní beky," říká vsetínský jednatel Daniel Tobola. Dundáček ve WSM Lize sehrál už 97 střetnutí.

Motor potvrdil příchod obránce Zdeňka Kutláka

19:59

Zkušený zadák Zdeněk Kutlák se po dlouhých deseti sezonách vrací do Českých Budějovic, s vedením Motoru se domluvil na ročním kontraktu. "Očekáváme od Zdeňka, že prodá svoje bohaté zkušenosti a bude lídrem na ledě i v kabině," říká generální manažer klubu Stanislav Bednařík na adresu bývalého hráče Ambri, Slovanu Bratislava, Davosu či Salcburku.

McDavid by měl prodloužit v Edmontonu o osm let

19:48

Kanadský útočník Connor MacDavid je blízko podpisu nové osmileté smlouvy s Edmontonem, informuje o tom stanice TSN. Podle uvedeného zdroje by měl nejužitečnější hráč uplynulého ročníku NHL uzavřít s Oilers osmiletý kontrakt, který McDavidovi ročně vynese zhruba 13 miliónů dolarů. Původní nováčkovská smlouva hráči vyprší po sezoně 2017-18.

Chytila draftovalo North Bay, Romana má Vancouver

17:05

Nejlepším českým hokejistou v letošním CHL Import Draftu je Filip Chytil. Zlínský útočník, jehož si v draftu NHl zamluvili New York Rangers, připadl ze sedmé pozice North Bay. O příčku výš se umístil Miloš Roman. Slovenský útočník Miloš Roman, který působí v Třinci, zaujal skauty týmu Vancouver Giants, kde před lety váleli mj. Řepík, Schwarz, D. Musil nebo Bližňák.

Rusk Svěčnikov jedničkou CHL Import Draftu

17:02

Ruský útočník Andrej Svěčnikov, který dosud hrál zámořskou USHL za Muskegon, je jedničkou letošního CHL Import Draftu. Účastníka letošního MS do 18 let si z první pozice zamluvilo Barrie. Jaku druhý přišel na řadu jiný Rus Alexander Chovanov (Moncton), ze třetí příčky uspěl Švýcar Gilian Köhler (Kootenay).

Běloruský obránce Vorobej na zkoušce ve Slovanu

16:35

Běloruský obránce Pavel Vorobej, který startoval na nedávném mistrovství světa, se pokusí prosadit do kádru Slovana Bratislava. Vorobej se zapojí do přípravy slovenského týmu, přichází prozatím na zkoušku. Devatenáctiletý rodák z Minsku hrál loni za běloruskou dvacítku a také za juniorský tým Dynamo Moloděčno.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz