Příklepy

Všechny příklepy

15.8.2018

Steve Santini pokračuje v New Jersey

09:06

Americký obránce Steve Santini pokračuje v New Jersey, s vedením klubu se dohodl na nové tříleté smlouvě, která mu zajistí příjem 4,25 miliónů dolarů. Informují o tom stránky Devils. V minulé sezoně sehrál Santini za Ďábly 36 utkání NHL, vstřelil dvě branky a zaznamenal osm asistencí.

Kozun má z Jaroslavle namířeno do Astany

09:04

Kanadský útočník Brandon Kozun, který nedávno ukončil angažmá v Jaroslavli, bude nadále hrát ruskou KHL. Hokejista se zkušenostmi z NHL má podle serveru shaiba.kz namířeno do Barysu Astana. V minulém ročníku základní části Kontinentální ligy sehrál Kozun 53 utkání, vstřelil 13 branek a přidal 20 nahrávek.

Obránce Sekera je po operaci achillovky

08:30

Druhé vážné zranění v krátké době za sebou potkalo Andreje Sekeru. Obránce Edmontonu si natrhl achillovku a v úterý absolvoval operaci. Představitelé klubu neoznámili, jak dlouho bude slovenský vicemistr světa 2012 mimo hru, start nové sezony ovšem nestihne. V loňském play off si Sekera přetrhl přední zkřížený vaz v koleně a do NHL naskočil až v prosinci.

14.8.2018

Rabbit jde z Jihlavy do zámořské ECHL

21:58

Kanadský útočník Wacey Rabbit, který uplynulou sezonu končil v Jihlavě, bude hrát nižší zámořskou East Coast Hockey League. Někdejší naděje Bostonu oblékne dres týmu Jacksonville IceMen, kde už zahajoval uplynulý ročník. V Tipsport extralize sehrál Rabbit 22 utkání, vstřelil tři branky a zaznamenal stejný počet nahrávek. Dalších devět startů přidal v baráži.

Obránce Ellis prodloužil smlouvu s Nashvillem

18:38

Kanadský obránce Ryan Ellis bude pokračovat v Nashvillu i po následující sezoně, kdy mu vyprší stávající smlouva. Ellis se s vedením Predators dohodl na novém osmiletém kontraktu, který mu zajistí celkový příjem ve výši 50 miliónů dolarů. Smlouva vstoupí v platnost od sezony 2019-20.

Rooney se na dva roky upsal New Jersey

09:18

Útočník Kevin Rooney se dohodl na dvouleté dvoucestné smlouvě s New Jersey, která mu v případě působení v NHL zajistí 700 tisíc dolarů ročně. Rooney strávil minulou sezonu na farmě v týmu Binghamton Devils, kde sehrál 71 utkání, vstřelil 14 gólů a přidal 20 nahrávek. V NHL má zatím na kontě jen pět zápasů.

Přípravy NHL uvidí v Číně, Švýcarsku a Německu

08:22

Představitelé NHL potvrdili, že některá přípravná utkání proběhnou v Evropě a Asii. Hokejisté Bostonu a Calgary se 15. září (Šanghaj) a 19. září (Peking) představí v Číně. Švýcarský Bern hostí 1. října duel místního týmu s New Jersey, dva dny poté se v Kolíně nad Rýnem utkají hokejisté domácího klubu s Edmontonem. Informuje o tom nhl.com.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz