Příklepy

Všechny příklepy

26.6.2016

Chtěli jsme Hájka už v prvním kole, přiznal Yzerman

17:23

Představitelé Tampy Bay mají radost, že se jim povedlo v draftu získat Libora Hájka. "Chtěli jsme ho brát už v prvním kole a proto jsme přemýšleli o výměně. Nakonec jsme ji udělali ve druhém kole, pustili jsme De Angela a máme českého zadáka. Jsme spokojeni," komentoval výběr odchovance brněnského hokeje Steve Yzerman, generální manažer Lightning.

Jalasvaara má být první posilou čínského klubu v KHL

17:20

Čínský klub Rudá hvězda Kunlun z Pekingu bude hrát KHL a už staví mužstvo. Podle serveru championat.ru má být první posilou Janne Jalasvaara, finský obránce dosud působil v Soči. Během uplynulé sezony stihl v ruské soutěži 57 utkání, předtím úspěšně nastupoval za Dynamo Moskva a s týmem slavil i Gagarinův pohár.

Lewis o rok prodloužil spolupráci s Los Angeles

11:31

Americký útočník Trevor Lewis bude nadále nastupovat za Los Angeles, bronzový medailista z loňského mistrovství světa se s vedením Kings dohodl na nové roční smlouvě, která mu zaručuje příjem dva milióny dolarů. Lewis u Králů strávil všech osm sezon NHL, během té uplynulé sehrál 75 utkání základní části, vstřelil osm branek a přidal stejný počet nahrávek.

Legendární Bourque byl zadržen, řídil pod vlivem alkoholu

09:11

Legendární obránce Ray Bourque byl zadržen poté, co se stal účastníkem dopravní nehody dvou aut a policisté zjistili, že někdejší hráč Bostonu či Colorada řídil pod vlivem alkoholu. Jak uvádí The Score, pětapadesátiletý Bourque byl posléze na kauci propuštěn, ale půjde před soud. Při havárii se nikomu nic nestalo.

Bennett byl vymeněn do New Jersey, Holdena mají Jezdci

08:32

V průběhu draftu NHL došlo k několika výměnám, k těm nejzajímavějším patřilo stěhování amerického útočníka Beau Bennetta z Pittsburghu do New Jersey, Tučňáci na oplátku obdrželi právo volby v draftu. Zadák Nick Holden se zase přesunul z Colorada do New York Rangers.

25.6.2016

Hokejistkou sezony Peslarová, nejlepším juniorem Lakatoš

21:37

V rámci slavnostního galavečera ankety Zlatá hokejka 2016 byla nejlepší hokejistkou uplynulé sezony vyhlášena brankářka Klára Peslarová, která působí ve Švédsku. Nejlepším juniorem sezony je útočník Dominik Lakatoš z Liberce, nejlepším sledge hokejistou byl vyhlášen sparťan Michal Vápenka.

Harringtona získal Columbus, Rychel míří do Toronta

21:25

Kanadský obránce Scott Harrington byl vyměněn z Toronta do Columbusu, představitelé Maple Leafs na oplátku získali útočníka Kerbyho Rychela. Během minulé sezony sehrál Harrington 15 utkání NHL, jinak nastupoval za farmu Toronta, Rychel stihl za Blue Jackets 23 zápasů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz