Příprava mládeže: Kluby z Německa i Kanady či atraktivní turnaje

Foto: Jan Vavřina, mountfieldhk.cz

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME – Stejně jako starší kolegové, i extraligoví mládežníci absolvují v letních měsících přípravné zápasy se zajímavými soupeři z Německa, Slovenska, Norska, Ruska, či dokonce Kanady. Kromě vzájemných duelů v rámci účastníků DHL a ELIOD extraligy se v Česku uskuteční i řada turnajů.

Fanshop

Mezi zajímavé soupeře v juniorské kategorii se řadí celek z Lillehammeru, který se představí na ledě karlovarské arény. Tam dorazí i několik mužstev z Německa – Drážďany, Kolín nad Rýnem, Mannheim a Regensburg.

Ze severských zemí absolvuje přípravu v České republice výběr Stockholmu, který se utká s tuzemskými týmy na turnaji nejstarší mládežnické kategorie v Mladé Boleslavi. Do Prahy na souboj s juniorkou Slavie přijede Berlín, který nastoupí i proti rakouskému účastníkovi extraligy ze Salcburku.

Právě Red Bull bude mít hodně pestrou přípravu. Vyzve totiž finskou Raumu a dva týmy z Tampere, poté se postaví proti švédským celkům – Linköpingu, Djurgårdenu ze Stockholmu a Frölundě.

Další juniorská mužstva odehrají tuzemské turnaje například v Karlových Varech, Mladé Boleslavi nebo Přerově.

Stejně jako karlovarští junioři, i jejich mladší kolegové z dorostu narazí na německé soupeře z Weidenu, Regensburgu nebo Drážďan, které se představí také v Chomutově. Dorostenci pražské Slavie přivítají v rámci turnaje německý Rosenheim.

I nejmladší kategorii čeká několik turnajů, které pořádají České Budějovice, Chomutov, Zlín, Přerov nebo Jihlava. Prestižní turnaj President Cup se uskuteční v Třinci, kam přiletí CSKA Moskva, HS Riga nebo Slovan Bratislava.

Hned na startu přípravy mají v kalendáři hodně zajímavou prověrku dorostenci Zlína. Na domácí půdě totiž hostí dvojici kanadských celků – Canada Bears z Alberty a Nothern Rage ze Saskatchewanu.

Foto: Kateřina Kundertová, piratichomutov.cz

DHL Extraliga juniorů

Skupina A

HC Škoda Plzeň

31.07. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 1929 4:2 (Slanina 2)
02.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň 1:2 pp (Hasman 2)
09.08. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 1:2 (Adamec)
14.08. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 3:5 (Hasman 2, Princl)
18.08. Neznámý soupeř – HC Škoda Plzeň (turnaj)
19.08. Neznámý soupeř – HC Škoda Plzeň (turnaj)
24.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
29.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov
31.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň

HC Energie Karlovy Vary

31.07. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 5:1 pp (Stejskal) 
08.08. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 0:3
09.08. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 1:2 (Holub, Jiskra)
11.08. HC Energie Karlovy Vary – Drážďany 6:1 (Holub 2, Berčík, Záruba, Černý, Maydl)
15.08. HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie 1:5 (Prošek)
16.08. HC Energie Karlovy Vary – Mannheim (turnaj v Karlových Varech) 3:2 pp (Cankov,  Jiskra, Holub)
18.08. HC Energie Karlovy Vary – Kometa Brno (turnaj v Karlových Varech)
19.08. HC Energie Karlovy Vary – Neznámý soupeř (turnaj v Karlových Varech)
25.08. HC Energie Karlovy Vary – Regensburg
28.08. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK

Rytíři Kladno

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Slavia Praha

27.07. Mountfield HK – HC Slavia Praha 7:3 (Macek, Křenek, Černý)
31.07. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 0:4
02.08 HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 2:0 (Antoš, Brož)
07.08. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 3:4 sn 
13.08. HC Slavia Praha – Eisbären Berlín 5:2 (Havrda 2, Holý, Hradil, Hasil)
14.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:1 (Havrda, Holý)
23.08. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
24.08. HC Slavia Praha – Norsko
28.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
30.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha

Piráti Chomutov

31.07. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 5:1 pp (Švec 2, Ouřada, Bajer, T. Koblížek)
02.08. Piráti Chomutov – HC Plzeň 1929 1:2 pp (Beneš)
07.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov 4:1 (Chlán)
08.08. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 0:3 (Chlán, Holka, Švec)
16.08. Kölner Haie – Piráti Chomutov (turnaj v Karlových Varech) 3:4 (Bajer, Koblížek, Mežnar, Zeman)
17.08. Piráti Chomutov – HC Dukla Jihlava (turnaj v Karlových Varech)
19.08. Piráti Chomutov – Neznámý soupeř (turnaj v Karlových Varech)
22.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
28.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav
29.08. HC Plzeň 1929 – Piráti Chomutov

HC Litvínov

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Skupina B

HC Sparta Praha

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Bílí Tygři Liberec

31.07. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 2:2 pp (Vomáčka, Adamec)
02.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 4:5 (Rychlovský 2, Vomáčka, Šeliga)
07.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov 4:1 (Drábek, Hájek, Šafařovský, Bitman (TS))
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov 4:2 (Cikhart 2, Kovář, Rychlovský)
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec 2:1 (Jiruš, Charvát)
12.08. Bílí Tygři Liberec – BK Havlíčkův Brod (Turnaj v Pardubicích) 3:1 (Adamec, Rychlovský, Šeliga)
12.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice (Turnaj v Pardubicích) 2:0 (Kovář, Liška)
14.08. HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec 5:1 (Liška)
17.08. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
22.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
24.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
28.08. Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov
31.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň

HC Dynamo Pardubice

31.07. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice 0:4
02.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav 8:1
09.08. Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice 3:1 
11.08. HC Dynamo Pardubice – BK Havlíčkův Brod (Turnaj v Pardubicích) 7:0 (Bucek 3, Kostka, Šír, Hebek, Antoníček)
11.08. HC Dynamo Pardubice – HC Litvínov (Turnaj v Pardubicích) 4:0 (Tobiáš 2, Leder, Hledík)
12.08. HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec (Turnaj v Pardubicích) 6:1 (Chára 2, Bucek, Blažej, Jelínek, Trejbal)
12.08. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec (Turnaj v Pardubicích) 0:2
16.08. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 3:1
21.08. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
23.08. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
28.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
30.08. HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha

Mountfield HK

27.07. Mountfield HK – HC Slavia Praha 7:3 (Pinkas 2, Janda, Kuboš, Síla, Jušta, Jakubec)
02.08. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK 4:5 (Hrabčák 2, Jakubec, Daniel, Šedivý)
03.08. HC Olomouc – Mountfield HK 3:8 (Sklenář 2, Lang, Síla, Kukla, Pinkas, Kuboš, Jušta)
08.08. BK Mladá Boleslav – Mountfield HK (turnaj v Mladé Boleslavi) 3:5 (Kukla, Síla, Janda, Ďuriš, Hrabčák)
08.08. AZ RESIDOMO Havířov – Mountfield HK (turnaj v Mladé Boleslavi) 1:2 (Ďuriš,  Kynčl)
09.08. Lidingö Vikings HC – Mountfield HK (turnaj v Mladé Boleslavi) 4:6 (Sklenář 2, Hrabčák 2, Síla, Poppel)
09.08. Mountfield HK – Orli Znojmo (turnaj v Mladé Boleslavi) 5:2 (Ďuriš 2, Janda, Kukla, Sklenář) 
14.08. HC Slavia Praha – Mountfield HK 2:1 (Pajer)
16.08. Mountfield HK – BK Havlíčkův Brod 6:2 (Jakubec, Šedivý, Kašpar, Síla, Hrabčák, Řehák)
17.08. Mountfield HK – Eisbären Berlín 
21.08. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
24.08. Mountfield HK – HC Olomouc
28.08. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
30.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK

BK Mladá Boleslav

31.07. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 2:2 pp
01.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav 8:1 (Moucha)
08.08. BK Mladá Boleslav – Mountfield HK (turnaj v Mladé Boleslavi) 3:5 (Zajíček, Houška,Simon)
09.08. AZ RESIDOMO Havířov – BK Mladá Boleslav (turnaj v Mladé Boleslavi) 4:2
09.08. BK Mladá Boleslav – Stockholm (turnaj v Mladé Boleslavi) 6:2
10.08. BK Mladá Boleslav – Orli Znojmo (turnaj v Mladé Boleslavi) 7:0
16.08. Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
21.08. BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
23.08. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
28.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav
30.08. HC Litvínov – BK Mladá Boleslav

BK Havlíčkův Brod

03.08. BK Havlíčkův Brod – Orli Znojmo 5:3 (Košťál, Kopic, Klofáč, Fiala, Vacík)
04.08. BK Havlíčkův Brod – Orli Znojmo 5:2 (Petržilka, Pokorný, Tecl, Kopic, Cachnín)
07.08. BK Havlíčkův Brod – Kometa Brno 2:3 (Tecl (TS), Petržilka)
11.08. HC Dynamo Pardubice – BK Havlíčkův Brod (Turnaj v Pardubicích) 7:0
11.08. BK Havlíčkův Brod – HC Oceláři Třinec (Turnaj v Pardubicích) 2:4 (Košťál, Petržilka)
12.08. BK Havlíčkův Brod – Bílí Tygři Liberec (Turnaj v Pardubicích) 1:3 (Kopic)
12.08. HC Litvínov – BK Havlíčkův Brod (Turnaj v Pardubicích) 1:2 (P. Vacík, Dudycha)
16.08. Mountfield HK – BK Havlíčkův Brod
17.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou
23.08. SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod
28.08. BK Havlíčkův Brod – Kometa Brno
30.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK

Skupina C

HC Motor České Budějovice

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Dukla Jihlava

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Kometa Brno

03.08. HC Kometa Brno – VHK ROBE Vsetín 7:2
07.08. BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno 2:3 (Kadlic, Snášel, Kunc)
17.08. HC Kometa Brno – Mannheim (turnaj v Karlových Varech)
18.08. HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v Karlových Varech)
19.08. HC Kometa Brno – Neznámý soupeř (turnaj v Karlových Varech)
23.08. HC Kometa Brno – Aukro Berani Zlín (v Blansku)
28.08. HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod
30.08. Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno

HC Olomouc

31.07. Aukro Berani Zlín – HC Olomouc 3:2 (Štědrý, Ministr)
03.08. HC Olomouc – Mountfield HK 3:8 (Pěcha, Kořenek, Mácha)
08.08. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 4:3 (Kaplan, Vosátko, Štědrý)
10.08. HC Dukla Jihlava – HC Olomouc 6:3 (Tichý 2, Štědrý)
14.08. HC Olomouc – Aukro Berani Zlín 3:1 (Kalač, Hlaváč, Horký)
16.08. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
21.08. HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
23.08. HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
24.08. Mountfield HK – HC Olomouc
28.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
30.08. VKH ROBE Vsetín – HC Olomouc

EC Red Bull Salcburk

11.08. EC Red Bull Salcburk – Eisbären Berlín 1:4
12.08. EC Red Bull Salcburk – Eisbären Berlín 3:2
17.08. Lukko Rauma – EC Red Bull Salcburk
18.08. Ilves Tampere – EC Red Bull Salcburk
18.08. Tappara Tampere – EC Red Bull Salcburk
19.08. Neznámý soupeř – EC Red Bull Salcburk
24.09. Linköping HC – EC Red Bull Salcburk
25.09. Djurgårdens IF – EC Red Bull Salcburk
26.08. Frölunda HC – EC Red Bull Salcburk

SKLH Žďár nad Sázavou

03.08. Dynamo Pardubice – SKLH Žďár nad Sázavou 3:4 
07.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dukla Jihlava 2:1 
08.08. SKLH Žďár nad Sázavou – SK Horácká Slavia Třebíč 9:3
17.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou
21.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dynamo Pardubice
23.08. SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod
28.08. HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár nad Sázavou

Skupina D

HC VÍTKOVICE RIDERA

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Aukro Berani Zlín

31.07. Aukro Berani Zlín – HC Olomouc 3:2
07.08. Aukro Berani Zlín – HC ZUBR Přerov 5:4 sn
09.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – Aukro Berani Zlín
14.08. HC Olomouc – Aukro Berani Zlín
16.08. Aukro Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA
23.08. HC Kometa Brno – Aukro Berani Zlín (v Blansku)
28.08. HC ZUBR Přerov – Aukro Berani Zlín
30.08. Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno

AZ RESIDOMO Havířov

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

VHK ROBE Vsetín

03.08. Kometa Brno – VHK ROBE Vsetín 7:2
11.08. HC Zubr Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 6:2 (Holba, Zetocha)
11.08. VHK ROBE Vsetín – HC Tábor (turnaj v Přerově) 15:0 (Krupa 4, Kožený 3, Petriska 2, Gorás, Frimel, Jenáček, Lukačka, Pospíšil, Vašenka)
12.08. Banská Bystrica – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 4:1 (Lukačka)
12.08. VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou (turnaj v Přerově) 3:3 (Krupa, Tulpa, Veselý)
17.08. AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín
24.08. VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov
30.08. VHK ROBE Vsetín – HC Olomouc
31.08. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín

HC Oceláři Třinec

04.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC Oceláři Třinec (turnaj)
04.08. HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec (turnaj) 5:1
08.08. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 4:3 (Geidl, Havránek, Krč, Matěj)
11.08. BK Havlíčkův Brod – HC Oceláři Třinec (turnaj) 2:4 (Mikler, Matěj, Najsar, Čmiel)
11.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (turnaj) 2:1 (Čmiel)
12.08. Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec (turnaj)
12.08. HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec (turnaj)
18.–26. 08. Světový pohár juniorů v Soči
31.08. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín

HC ZUBR Přerov

28.07. HC ZUBR Přerov – HC VÍTKOVICE RIDERA 0:0
28.07. HC ZUBR Přerov – HC VÍTKOVICE RIDERA 1:2 (Takáč)
02.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC ZUBR Přerov 6:0
07.08. Aukro Berani Zlín – HC ZUBR Přerov 5:4 sn (Kylnar, Bieniek, Kristek, Zmeškal)
11.08. HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj) 6:2 (Chytil 2,Kopeček, Tarnoczy, Indrák, Kylnar)
11.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC ZUBR Přerov (turnaj) 4:1 (Fencl)
12.08. HC Tábor – HC ZUBR Přerov (turnaj) 2:16 (Tarnoczy 4, Chytil 3, Hradil 3, Hanák 2, Vlček, Vohrabal, Krátký, Zeman)
12.08. HC ZUBR Přerov – Banská Bystrica (turnaj) 5:2 (Chytil, Zmeškal, Hradil, Kristek, Kylnar)
17.08. HC ZUBR Přerov – HK Skalica
22.08. HK Skalica – HC ZUBR Přerov
28.08. HC ZUBR Přerov – Aukro Berani Zlín

Foto: Adam Mráček, hc-olomouc.cz

ELIOD Extraliga dorostu

Skupina Západ

HC Škoda Plzeň

31.07. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 4:2 (Soukup 2, Matoušek, Kupčo)
02.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 8:3 (Korčák 2, Jánský, Matoušek, Kreuzman, Hodinář, Fiala, Hauser)
07.08. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 1:2 (Kaiser, Šiler)
10.08. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha 2:3 (Korčák, Jiříček)
13.08. HC Škoda Plzeň – HC Litvínov 3:4 (Dáňa, Korčák, Hauser)
18.08. Neznámý soupeř – HC Škoda Plzeň (turnaj)
19.08. Neznámý soupeř – HC Škoda Plzeň (turnaj)
24.08. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
28.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
31.08. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec

HC Sparta Praha

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Energie Karlovy Vary

06.08. HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary (President Cup) 2:1 sn (März)
06.08. HC Energie Karlovy Vary – CSKA Moskva (President Cup) 0:16
07.08. HC Energie Karlovy Vary – HK Dukla Trenčín (President Cup) 6:4
12.08. HC Energie Karlovy Vary – Drážďany 1:4 (Blecha)
17.–18. 08. turnaj v Chomutově
23.08. HC Energie Karlovy Vary – Weiden
25.08. HC Energie Karlovy Vary – Regensburg
01.09. HC Energie Karlovy Vary – HC Meteor Třemošná

Rytíři Kladno

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Slavia Praha

27.07. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 4:3 (Srdínko 2, Slavíček 2)
31.07. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 3:2 (Hofman, Slavíček)
02.08 HC Slavia Praha – HC Meteor Třemošná 1:4 (M. Svoboda)
03.08. PZ Kladno – HC Slavia Praha 4:3 pp
10.08. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha 2:3 
11.08. HC Litvínov – HC Slavia Praha 4:1
12.08. HC Slavia Praha – Velké Popovice 6:0  
16.08. HC Slavia Praha – PZ Kladno
16.08. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha
21.08. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
22.08. HC Tábor – HC Slavia Praha
24.08. HC Meteor Třemošná – HC Slavia Praha
28.08. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
29.08. HC Slavia Praha – HC Tábor
31.08. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice

Piráti Chomutov

27.07. Piráti Chomutov – HC Meteor Třemošná 6:4 (Štefančík, Kalčík, Príhoda, Rindoš, Ekrt, Poschl)
02.08. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov 8:3 (Vostiňák, Kulich, T. Svoboda)
07.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:2 (L. Koblížek, Iljuk, Príhoda)
11.08. Piráti Chomutov – HC Meteor Třemošná (turnaj v Českých Budějovicích) 8:1 (Štefančík, Jiří Kulich, Martínek, Iljuk, Vostiňák, Döring, Príhoda, T. Svoboda)
11.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Českých Budějovicích) 3:4 pp (Štefančík 2, Spudich, Príhoda) 
12.08. Piráti Chomutov – Orli Znojmo (turnaj v Českých Budějovicích) 19:1 (Štefančík 5, T. Svoboda 2, M. Pöschl 2, Perný 2, T. Šilar, Ekrt, Vostiňák, Iljuk, Döring, Jiří Kulich, Vostiňák)
12.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Českých Budějovicích) 1:2 (Perný, Kalčík)
18.08. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary (turnaj v Chomutově)
18.08. ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov (turnaj v Chomutově)
22.08. BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov
24.08. Piráti Chomutov – ESC Drážďany
28.08. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň

HC Litvínov

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Meteor Třemošná

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

PZ Kladno

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Kobra Praha

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Skupina Střed

HC Motor České Budějovice

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Dynamo Pardubice

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Bílí Tygři Liberec

03.08. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 7:1 (Plos 2, Trunda 2, Hujer, Polák, Jenčovský)
07.08. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec 5:5 (Putz, Gajda, Damašek, Tůma, Plos)
09.08. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice 8:0 (Měchura 2, Putz 2, Gajda, Vodlan, Trunda, Jenčovský)
17.08. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
21.08. Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
23.08. Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
24.08. Bílí Tygři Liberec – HC Plzeň 1929
31.08. HC Plzeň 1929 – Bílí Tygři Liberec

Mountfield HK

26.07. Mountfield HK – HC Olomouc 10:1 (Pinkas 3, Brožek 2, Novotný, Pavlata, Budina, Boukal, Králik)
30.07. Generation France – Mountfield HK 1:4 (Pajer 2, Budina, Marha)
31.07. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 4:6 pp (Marha 2, Moravec, Pelda)
03.08. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava 4:2 (Havlíček, Moravec, Budina, Pajer)
07.08. HC Olomouc – Mountfield HK 1:5 (Pajer, Pinkas, Pavlata, Jerman, Beneš)
10.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:4 (Marha 2, Pajer, Moravec)
15.08. Mountfield HK – SKLH Žďár nad Sázavou 13:0 pp (Giesl 3, Brožek 2, Pinkas 2, Marha 2, Beneš, Gaspar, Havlíček, Budina)
16.08. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
18.08. HC Kometa Brno – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně) 
18.08. Aukro Berani Zlín – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně)
19.08. HC Plzeň 1929 – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně)
19.08. AZ RESIDOMO Havířov – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně)
23.08. Mountfield HK – HC Tábor
24.08. HC Dukla Jihlava – Mountfield HK
27.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Mountfield HK
01.09. Mountfield HK – Nové Město nad Metují

HC Dukla Jihlava

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HC Kometa Brno

31.07. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
03.08. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno 5:3 (Brabenec 2, Masař)
08.08. HC Kometa Brno – HCM Warrior Brno (v Blansku) 7:2 (Brabenec 2, Sever 2, Fajmon, Mišiak, Sedláček)
16.08. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
18.08. HC Kometa Brno – Mountfield HK (turnaj ve Zlíně)
18.08. HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod (turnaj ve Zlíně)
19.08. HC Kometa Brno – Aukro Berani Zlín (turnaj ve Zlíně)
19.08. HC Kometa Brno – HC Plzeň 1929 (turnaj ve Zlíně)
22.08. HC Olomouc – HC Kometa Brno
28.08. HC Kometa Brno – HC Olomouc
31.08. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava

BK Mladá Boleslav

03.08. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 7:1
07.08. Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav 3:1 (Sommer)
09.08. Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav 7:1 
14.08. BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno 5:4
17.08. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
22.08. BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov
29.08. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
31.08. Kobra Praha – BK Mladá Boleslav

BK Havlíčkův Brod

08.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0 (Dymák 3, Juřica, Prášek)
09.08. BK Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:4 (Mi. Beneš, Juřica)
18.08. BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno
23.08. HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod
28.08. Warrior Brno – BK Havlíčkův Brod

SKLH Žďár nad Sázavou

02.08. Warrior Brno – SKLH Žďár nad Sázavou 4:4 
08.08. BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 5:0
09.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dukla Jihlava 0:13
14.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Warrior Brno
15.08 Mountfield HK – SKLH Žďár nad Sázavou
27.08. SKLH Žďár nad Sázavou – Mountfield HK
28.08. SK Horácká Slavia Třebíč – SKLH Žďár nad Sázavou
01.09. VSK Technika Brno – SKLH Žďár nad Sázavou

HC Tábor

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Skupina Východ

HC VÍTKOVICE RIDERA

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Aukro Berani Zlín

01.08. Aukro Berani Zlín – Canada Bears
01.08. Aukro Berani Zlín – Northern Rage
02.08. Aukro Berani Zlín – Northern Rage
02.08. Aukro Berani Zlín – Canada Bear
09.08. HC Olomouc – Aukro Berani Zlín
18.–19. 08. turnaj ve Zlíně
24.08. Aukro Berani Zlín – VSK Technika Brno
31.08. Aukro Berani Zlín – HC Olomouc

HC Olomouc

26.07. Mountfield HK – HC Olomouc 10:1 (Zembol)
01.08. HC Olomouc – VSK Technika Brno 1:5 (Zembol)
07.08. HC Olomouc – Mountfield HK 1:5 (Ruda)
09.08. HC Olomouc – Aukro Berani Zlín 7:3 (Zembol 2, Prísažný 2, Václavský, Havel, Ruda)
15.08. VSK Technika Brno – HC Olomouc 4:4
18.–19. 08. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě
22.08. HC Olomouc – Kometa Brno 
28.08. Kometa Brno – HC Olomouc
30.08. Aukro Berani Zlín – HC Olomouc
31.08. Aukro Berani Zlín – HC Olomouc
03.09. HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba

AZ RESIDOMO Havířov

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

VHK ROBE Vsetín

04.08. HC Zubr Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 7:8 (Jurek 2, Urban, Turek, Novotný, Babeliak, Kočí,  Kuchařík)
04.08. VHK ROBE Vsetín – Poprad (turnaj v Přerově) 9:2 (Bednařík 2, Babeliak, Kočí, Jurek, Půček, Kunst, Dědek, Turek)
05.08. HC Tábor – VHK ROBE Vsetín (turnaj v Přerově) 1:4 (Půček 2, Jurek, Kuchařík)
05.08. VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou (turnaj v Přerově) 10:5 (Turek 2, Bednařík 2, Jurek, Dědek, Půček, Kočí, Babeliak, Urban)
09.08. AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín 10:1
12.08. Púchov – VHK ROBE Vsetín 0:5 (Půček 2, Dědek, Babeliak, Kočí)
18.–19. 08. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě
22.08. VHK ROBE Vsetín – HC Brumov-Bylnice
29.08. VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov
30.08. VHK ROBE Vsetín – Púchov

HC Oceláři Třinec

06.08. HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary (President Cup) 2:1 sn (Wawrzkiewicz, rozh. nájezd Petrovský)
06.08. HC Oceláři Třinec – HK Dukla Trenčín (President Cup) 6:3 (Ramik 2, Przybyla, Samuhel,  Chovaniak, Tomiczek)
07.08. CSKA Moskva – HC Oceláři Třinec (President Cup) 7:1
07.08. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA (President Cup) 1:4 (Kašpárek)
08.08. HS Riga – HC Oceláři Třinec 8:3 (Ramik 2, Petrovský)

HC ZUBR Přerov

28.07. HC ZUBR Přerov – Draci Šumperk 3:4 sn (Jobánek 2, Štíbr)
04.08. HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín (turnaj) 7:8 (Závadský 2, Buršík, Štíbr, Juřička, Kaprál, Hlávka)
04.08. SKLH Žďár nad Sázavou – HC ZUBR Přerov (turnaj) 4:6 (Jobánek 2, Shchipakin, Machalík, Halík, Kuncek)
05.08. HK Poprad – HC ZUBR Přerov (turnaj) 2:8 (Závadský 3, Kuncek, Brázda, Holík, Kuncek, Buršík)
05.08. HC ZUBR Přerov – HC Tábor (turnaj) 2:2 (Hradil, Ryšavý)
08.08. AZ RESIDOMO Havířov – HC ZUBR Přerov 6:2 (Halík, Štíbr)
17.08. HC ZUBR Přerov – HK Skalica
18.–19. 08. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě
22.08. HK Skalica – HC ZUBR Přerov
28.08. HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov
30.08. HC ZUBR Přerov – AZ RESIDOMO Havířov

VSK Technika Brno

01.08. HC Olomouc – VSK Technika Brno 1:5 (Frýza 2, Fonrál, Hrnčíř, Přidal)
10.08. VSK Technika Brno – Skalica 7:2
15.08. VSK Technika Brno – HC Olomouc (v Boskovicích) 4:4
18.08. BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno 
21.08. Skalica – VSK Technika Brno
24.08. Aukro Berani Zlín – VSK Technika Brno
01.09. VSK Technika Brno – SKLH Žďár nad Sázavou

HK Mladí Draci Šumperk

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

HCM Warrior Brno

Klub rozpis přípravy nezveřejnil.

Foto: Filip Javůrek, mountfieldhk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz