Procházka opouští Plzeň, míří do Boleslavi. Urban hlásí návrat

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Po návratu střelce Dominika Kubalíka na něj nezbylo místo, útočník Martin Procházka se proto v rámci hostování do konce sezony stěhuje z Plzně do Mladé Boleslavi! Bruslařům se zatím na dva měsíce upsal také navrátilec Tomáš Urban. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

Fanshop

Martin Procházka v létě opět zamířil ze Sparty do Plzně, za kterou hrál už v uplynulém ročníku v rámci hostování. Indiáni s třiadvacetiletým útočníkem počítali, ale nakonec je všechno jinak a mladý hokejista mění plzeňský dres za mladoboleslavský. Do středočeského klubu odchází na hostování do konce nové sezony.

„Nečekaně se k týmu vrátil Dominik Kubalík, potřebovali jsme pro něj místo v sestavě.“

„Nečekaně se k týmu vrátil Dominik Kubalík, potřebovali jsme pro něj místo v sestavě. Mrzí nás, že Martin odchází, ale je to mladý hráč a bude pro něj určitě lepší, když bude pravidelně nastupovat do zápasů a hrát, aby se mohl dál rozvíjet,“ vysvětluje Procházkův odchod plzeňský sportovní manažer Tomáš Vlasák.

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Bruslaře před časem opustil Petr Vampola, šikovný útočník se trenéru Augustovi jistě hodí. Martin Procházka si extraligu zahrál už za Spartu, Liberec a Plzeň, celkem mezi tuzemskou elitou sehrál 96 zápasů a zapsal v nich 27 bodů za 16 branek a 11 nahrávek. Ve WSM Lize pak hájil barvy Litoměřic a Kladna.

„Snažíme se o zvýšení konkurence v týmu.“

„Jedná se o talentovaného mladého hráče, který bude se svým důrazem a bruslením zapadat do naší koncepce,“ říká na adresu nové posily sportovní manažer Luděk Bukač. K Bruslařům se navrch vrací útočník Tomáš Urban, který podepsal zatím dvouměsíční smlouvu. „Snažíme se o zvýšení konkurence v týmu.“

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz