HC Dynamo Pardubice | 2 |
Mountfield HK | 0 |
HC Sparta Praha | 2 |
Bílí Tygři Liberec | 0 |
HC Oceláři Třinec | 2 |
Banes Motor Č. Budějovice | 0 |
HC Kometa Brno | 0 |
HC VERVA Litvínov | 2 |
Tomáš Filippi útočník, LIB 8 (1+7)
Milan Gulaš útočník, CEB 6 (4+2)
T.J. Melancon obránce, LIB 6 (0+6)
Liam Kirk útočník, LIT 5 (5+0)
Brant Harris útočník, CEB 5 (4+1)
Marek Baránek obránce, LIT 18
Kristaps Zile obránce, LIT 15
Radim Šalda obránce, LIT 15
Jaroslav Vlach útočník, LIB 15
Ian McCoshen obránce, LIB 15
HC Dukla Jihlava | 3 |
HC RT TORAX Poruba 2011 | 1 |
HC ZUBR Přerov | 1 |
VHK ROBE Vsetín | 3 |
Berani Zlín | 3 |
LHK Jestřábi Prostějov | 0 |
HC Stadion Litoměřice | 3 |
SK Horácká Slavia Třebíč | 2 |
Tomáš Harkabus útočník, JIH 13 (11+2)
Tomáš Čachotský útočník, JIH 13 (1+12)
Tomáš Havránek útočník, JIH 11 (2+9)
Radim Toman útočník, JIH 10 (3+7)
Matouš Menšík útočník, JIH 7 (2+5)
Tomáš Harkabus útočník, JIH 11
Frenks Razgals útočník, POR 4
Ondřej Machala útočník, VSE 4
Radim Toman útočník, JIH 3
Tomáš Hanousek obránce, PRO 3
Václav Jankovský útočník, BNJ 11 (6+5)
David Šafránek útočník, BNJ 10 (5+5)
Roman Maliník útočník, NJI 8 (4+4)
Lukáš Bednář útočník, HAV 8 (2+6)
Lukáš Kučera útočník, BNJ 8 (1+7)
Václav Jankovský útočník, BNJ 6
Adam Studený obránce, VYS 6
David Šafránek útočník, BNJ 5
Petr Eret útočník, CHM 5
Roman Maliník útočník, NJI 4
Riders Univerzita Pardubice | 0 |
Black Dogs Budweis | 2 |
HC NORTH WINGS Ústí nad Labem | 0 |
ČVUT Engineers Prague | 2 |
VUT Cavaliers Brno | 0 |
ZČU Akademici Plzeň | 2 |
UK Kings Prague | 1 |
HC MUNI | 1 |
David Routa útočník, ENG 6 (4+2)
Štěpán Říha útočník, AKA 6 (2+4)
František Januška útočník, ENG 6 (2+4)
Tomáš Pánek obránce, AKA 5 (2+3)
Marek Princl útočník, AKA 5 (1+4)
David Routa útočník, ENG 4
Jan Macel útočník, NWU 3
Štěpán Říha útočník, AKA 2
František Januška útočník, ENG 2
Tomáš Pánek obránce, AKA 2
J Plzeň | 1 |
J Liberec | 3 |
J Litvínov | 1 |
J Mladá Boleslav | 3 |
J Pardubice | 3 |
J Vítkovice | 1 |
J Zlín | 1 |
J Jihlava | 3 |
Karjala Cup 2023 (Finsko):
9. listopadu od 19:00 – Švédsko vs. Česko (ve Växjö)
11. listopadu od 16:00 – Finsko vs. Česko (v Tampere)
12. listopadu od 12:00 – Česko vs. Švýcarsko (v Tampere)
Swiss Ice Hockey Games 2023 (Švýcarsko):
14. prosince – Česko vs. Finsko (v Česku)
16. prosince od 18:00 – Švýcarsko vs. Česko (v Curychu)
17. prosince od 13:00 – Česko vs. Švédsko (v Curychu)
Beijer Hockey Games 2024 (Švédsko):
8. až 11. února
Euro Hockey Challenge 2024:
11. – 13. dubna Česko vs. Německo
18. – 19. dubna Česko vs. Rakousko
25. – 26. dubna Slovensko vs. Česko
České hokejové hry 2024:
2. až 5. května
Mistrovství světa 2024 v Praze a Ostravě:
Pátek 10. května od 20:20 – Česko vs. Finsko
Sobota 11. května od 20:20 – Norsko vs. Česko
Pondělí 13. května od 20:20 – Švýcarsko vs. Česko
Středa 15. května od 16:20 – Česko vs. Dánsko
Pátek 17. května od 20:20 – Česko vs. Rakousko
Sobota 18. května od 20:20 – Česko vs. Velká Británie
Úterý 21. května od 16:20 – Kanada vs. Česko
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz