Tři góly nároďáku a parádní výhra 35600,- Kč v tombole

Foto: Aleš Krecl

Vyprodaná hala, přes 16 tisíc diváků, hokejové legendy. Česká reprezentace otočila zápas s Finskem hattrickem Martina Růžičky, tombola přinesla šťastnému výherci 35 600,- Kč. Stejná částka putuje do dětského domova v Tachově. Skvělý večer!

Fanshop

Součástí včerejšího nabitého programu byla i Hokejová tombola 50:50. Celkem bylo prodáno 1424 tiketů. Částka, která se tedy vybrala a dělila, byla přes sedmdesát tisíc! Polovina herní jistiny získaná z prodeje tiketů šla dětem z Dětského domova Tachov na hokejové vybavení a druhá část šťastnému výherci, Vojtěchu Beránkovi z Českého Krumlova.

Foto: Aleš Krecl

Děti i Vojtěch Beránek si odnesli 35 600,- Kč! Symbolický šek oběma stranám předal ředitel úseku loterií společnosti Tipsport Jan Havel. „Ještě jednou děkujeme moc, já sám jsem hokejový trenér, už mám na ledě z dětského domova dva hráče a tři v přípravce, jedna pětka je již postavena!“ směje se Ing. Jaroslav Jirmus, zástupce ředitele z Dětského domova Tachov. „Jsme moc rádi, vybavení, zvlášť pro ty starší děti, je už dražší záležitostí, takhle jim můžeme pořídit nové brusle a hokejovou výstroj,“ dodává Jirmus. Po skončení utkání všem dětem předali hokejisté Nestrašil s Kolářem dárkové balíčky. Děti byly nadšené, sami hráči je vybídli k „selfíčkám“. Andy (A. Nestrašil) popřál za celý tým dětem veselé Vánoce a dodal: „Jsme rádi, že můžeme pomoci a udělat radost dětem, které to mají bez vlastní rodiny těžké.“

Vítěz druhé poloviny vybrané částky, Vojtěch Beránek, nemohl uvěřit, že právě on získal takovou částku. „Pořád tomu nemůžu uvěřit, a to jsem se narychlo registroval do Hokejky, abych si mohl koupit přednostně vstupenky! V poslední době mi moc nevycházelo sledovat nároďák naživo,“ vysvětluje sympatický Vojta, který je sám aktivní hokejista a hraje okresní soutěž.

Chtěli jsme pomoci dětem z Tachova, vypráví výherce

Vojtěch Beránek dával před zraky všech diváků O2 areny jasně najevo, jak obrovskou radost mu výhra udělala. Svými kreacemi na kostce nad ledem všechny pobavil. Rád odpověděl na naše otázky.

Kolik jste si koupil tiketů do Hokejové tomboly?

Je nás tu pět, kamarádi a rodina, celkem jsme si koupili 14 tiketů, já si nechal dva. Naštěstí ten výherní. Chtěli jsme podpořit děti z Dětského domova a udělat jim radost! A teď mám radost dvounásobnou.

Na co půjde vyhraná částka?

Rozhodně na podnikání, určitě je spolkne firma.

Co kamarádi tady v hale na to, že jste vyhrál?

No už mi kamarád volal a dělal si ze mě legraci, takže už to samozřejmě všichni vědí. To je budu muset pozvat na pivo, no je potřeba to dneska pořádně oslavit (smích).

Komu fandíte v hokeji?

V extralize nemám favorita, sleduji první ligu, hlavně Motor.

Vánoce se blíží a hokejová tombola nadělila díky fanouškům v O2 areně dětem z Dětského domova Tachov krásný dárek! Děkujeme všem fanouškům, přejeme krásné, a hlavně klidné vánoční svátky. 

Národní tým děkuje fanouškům


RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz