V Hokejové tombole se vybralo už přes jeden milion korun!

25. října 2017, 9:00

Tomáš Čekal

V 16. kole TELH vybrali fanoušci nejvíce v Třinci, necelých dvacet pět tisíc korun, ve Zlíně 20 300 Kč a v Olomouci 14 050 Kč. V Chomutově a Mladé Boleslavi pak do deseti tisíc.

Fanshop

Podívali jsme se tentokrát do Olomouce, kde před zraky 4 507 diváků Mora porazila dosavadního lídra soutěže, Plzeň, 5:0. Vrátili tak Plzni porážku z prvního vzájemného utkání. Atmosféra na stadionu byla famózní, více než 10 minut po skončení utkání domácí na ledě děkovali divákům. Konrád se v závěru nechal povozit na hokejové brance :-) Mora tak parádně ukončila svůj vítězný večer. 

Fanoušci v tombole vybrali 14 050 Kč, celkem bylo prodáno 281 tiketů. Polovina vybrané částky připadne klubu, konkrétně tak na marketingové účely. Na maskota týmu si už fanoušci vybrali v předchozích kolech, takže mají další cíl před sebou. Výherkyně Šárka Murová si odnesla krásných 7 025 Kč, sama byla překvapená, jak jednoduché to je. 

Šárka je fanynka Olomouce, s přítelem chodí hráče povzbuzovat již třetí sezonu. Od září si pravidelně na každém domácím utkání koupí jeden tiket do Hokejové tomboly. Tentokrát měla štěstí a odnesla si domů pěknou výhru. Přijít na hokej a koupit si tiket se totiž vyplácí!

Fandili i rodáci, závodníci! Na hokejové klání dorazili i bratři Janišové, přední automobiloví jezdci, kteří se po dlouhé době sešli doma v Olomouci a společně vyrazili podpořit svůj domácí tým. Společně s kotlem fanoušků nejen skandovali, ale i zpěvem klubových choreo povzbuzovali hráče

I oni se zapojili do Hokejové tomboly a koupí tiketu tak přispěli na aktivity klubu.

Děkujeme všem fanouškům, že se zapojují a pomáhají tak svému klubu. Nezapomeňte, čím více fanoušků se zapojí, tím větší částku si mohou odnést a tím více podpoří projekt či aktivitu svého klubu!

Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport.

Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.czPřehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH. K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz