Vstupenky on-line

Česko - Rusko (generálka na Světový pohár, O2 arena, 10. 9. 2016 od 16:30)

 

Národní tým čeká před odletem do zámoří, kde se v kanadském Torontu uskuteční souboje těch nejlepších hokejistů planety na Světovém poháru 2016, domácí duel proti Rusku. Hrát se bude v sobotu 10. září od 16:30 hodin v pražské O2 areněProdej vstupenek byl spuštěn ve čtvrtek 5. května v 16:30 hodin, ale členové HOKEJKY měli možnost zakoupit si vstupenky přednostně již od středy 4. května od 00:01 hodin do 5. května do 15:30 hodin. Mohli si tak vybrat ty nejlepší místa! 

 

CZE-RUS

 

Předešlé akce pro HOKEJKY:


Česko - Kanada

 

Jako členovi týmu HOKEJKA jsem Ti přihrála i super akci s českým nároďákem! Tentokrát sis mohl přednostně již od středy 23. března vybrat ta nejlepší místa na květnový zápas české reprezentace proti obhájcům titulu mistrů světa – hvězdným Kanaďanům. A navíc si mohl získat cash back 20 Kč z každé zakoupené vstupenky. Duel s Kanadou se hrál 3. května v pražské O2 areně. Prodej vstupenek byl spuštěn ve čtvrtek 24. března v 17:00, ale Ty jsi měl jako člen HOKEJKY možnost zakoupit si vstupenky na tento zápas již od středy 23. března od 9:00 hodin

 

CZE-CANEuro Hockey Tour: Česko - Švédsko


Národní tým odehrál v rámci Euro Hockey Tour dva zápasy proti Švédsku, které se hrály na zimním stadionu ve Znojmě. První duel byl na programu ve středu 27. dubna od 19:20 hodin, druhý v pátek 29. dubna opět od 19:20 hodinProdej vstupenek byl spuštěn ve čtvrtek 14. dubna, ale Ty jsi měl jako člen HOKEJKY možnost zakoupit si vstupenky na oba zápasy již od středy 13. dubna od 11:00 hodinNavíc se Ti z každé zakoupené vstupenky vrátilo 20 Kč zpět na Tvůj HOKEJKA účet. Stačilo jen vyplnit své HOKEJKA ID při nákupu.

 

CZE-SWE

 

 

Euro Hockey Challenge: Česko - Německo

 

V úvodu března se čeští reprezentanti střetli hned dvakrát ve třech dnech s Německem, a to na ledě Zimního stadionu Ústí nad Labem. Členové HOKEJKY si mohli vstupenky na oba zápasy koupit přednostně již od 8. března a navíc získat cash back 20 Kč z každé zakoupené vstupenky. 

 

Vstupenky Česko - Německo

 

Euro Hockey Tour: Česko - Rusko


V únoru se národní tým pod vedením kouče Vladimíra Vůjtka hned dvakrát střetl s ruskou sbornou. Nejprve ve čtvrtek 11. února v Třinci, poté v sobotu 13. února v OstravěProdej vstupenek na tyto zápasy byl spuštěn ve středu 20. ledna, ale členové HOKEJKY měli možnost si přednostně zakoupit vstupenky již od pondělí 18. ledna. Navíc se jim 20 Kč z každé zakoupené vstupenky vrátilo zpět na jejich HOKEJKA účet. Plnoletým členům HOKEJKY Plzeňský prazdroj na místě věnoval poukaz na pivo Radegast v obou halách v rámci akce 1+1 zdarma.

 


hokejka

 

Hokejové hry Brno 2016 


HC Kometa Brno sehrála v rámci lednových Hokejových her dva zápasy Tipsport extraligy pod otevřeným nebem. Prodej vstupenek pro všechny fanoušky odstartoval v pondělí 16. listopadu, ale členové HOKEJKY si je mohli pořídit přednostně již od čtvrtka 12. listopadu od 12:00 hodin!

 

KOMvsPLZ

 


Channel One Cup: Česko - Finsko


Ve čtvrtek 17. prosince od 18:30 hodin se Češi v pražské O2 areně střetli s výběrem Finska v rámci úvodního zápasu Channel One Cupu a členové HOKEJKY mohli získat z každé vstupenky 20 Kč zpět formou cashbacku! Navíc měli při nákupu čtyř a více vstupenek od fanshopu české reprezentace dárek v podobě náramků. A do třetice měl každý člen HOKEJKY, který si přes své ID koupil vstupenky na zápas, nabitý voucher v hodnotě 150 Kč na kšiltovku české hokejové reprezentace.


hokejka

 

Aktuální informace o reprezentaci najdeš na oficiálních profilech reprezentace:

Facebook - Twitter - Instagram

 

 

 

 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz