0:8? Takhle to dál nejde, musíme to zlomit tvrdou prací, burcuje Kohout

Martin Kohout | Foto: Jakub Knap, hokejkv.cz

Kometa nastoupila do KV Areny s několika bývalými energetiky v sestavě. Jejich nejnovější posily z Karlovarska jsou brankář Štěpán Lukeš a útočník Martin Kohout. Ani ten ovšem nezlomil dosavadní střeleckou smůlu Brna, které musí skousnout další prohru 0:4.

„Hráli jsme špatně. Šance si vytvoříme, ale bohužel už je neproměníme, to pak nemůžeme vyhrávat,“ shrnul zklamaný Martin Kohout.

Brnu se zkrátka střelecky nedaří. „Těžko říct. Situace je, jaká je, nedaří se nám vůbec nic. Nedá se nic dělat. Buď to zkusíme tvrdou prací zlomit, anebo to skončí špatně,“ varuje Kohout.

„Návrat byl velice zvláštní. Na jednu stranu jsem se těšil, ale taky jsem tady nechtěl prohrát,“ řekl k návratu do KV Areny brněnský útočník.

Kohout nastoupil v jedné formaci s Jakubem Flekem, se kterým dlouhodobě sdílel kabinu Energie. „V klubu jsem už znal více hráčů. Určitě si spolu ale rozumíme. Ale nic to nemění na tom, že prostě nejsme schopni dát gól a to budeme muset změnit. V kabině jsme super parta, už to jenom přenést na led.“

Pomohli bývalí energetici s taktikou? „O něčem jsme se bavili, rozhoduje se ale hlavně na ledě. Taktika nějaká může být, záleží to pak na nás.“

Přesilové hry Komety loni patřily k těm lepším, nyní jim však nepomohly ani ty. „Problém je v tom, že nám to prostě nelepí. To se pak odráží i na hře. Dostali jsme jeden gól, to nás srazilo. Snažili jsme se v přesilovkách něco změnit a vychytal nás gólman. Nemůžeme se ale na nic vymlouvat, hokej je pro oba týmy stejný a my si s tím musíme poradit. Oba dosavadní zápasy jsme prohráli 0:4 a takhle to dál nejde, budeme se muset vrátit k tvrdé práci a jednoduchosti,“ zavelel Kohout.

Na rozdíl od utkání s Hradcem Králové přitom byli Brněnští střelecky aktivnější. „Je to jedno z hlavních pravidel hokeje, když nestřílíte, nemůžete skórovat. Takže to k pokynům určitě patřilo,“ uzavřel.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz