41letý Trávníček ještě nekončí, v Chance lize přidá další sezonu

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Před dvěma dny oslavil už 41. narozeniny, ale pověsit brusle na hřebík ještě rozhodně nehodlá. Zkušený útočník Michal Trávníček se dohodl na pokračování v Ústí nad Labem, kde podepsal nový roční kontrakt. Účastník Chance ligy o tom informoval na svých webových stránkách.

Michal Trávníček si loni po nečekaném konci v Litvínově rychle našel nové angažmá, o patro níž kývl na nabídku Ústí nad Labem, kde se okamžitě stal klíčovou postavou mužstva.

Sbíral takřka bod na zápas a jako kapitán pomohl dotáhnout Slovan až do vyřazovacích bojů, ve 33 zápasech základní části Chance ligy zazářil 31 body za 13 branek a 18 nahrávek.

Za čtyři utkání předkola se Vsetínem zapsal gól a tři asistence. Jeho tým sice favorita potrápil, ale po dvou domácích porážkách padl 1:3 na zápasy a sezona tak pro něj skončila.

„Jsem rád, že byla naplněna vize, kterou vedení klubu před sezonou nastínilo. Jednalo se hlavně o splnění cíle, který jsme si vytyčili, a to bylo play off,“ pokyvuje zkušený útočník.

„Současná filosofie klubu mě přesvědčila o prodloužení smlouvy.“

„Jsem přesvědčen, že rovněž spolupráce Slovanu s Mladou Boleslaví včetně zařazení mladých talentovaných hráčů do našeho týmu splnila naše očekávání,“ dodává spokojeně.

To vše hrálo pro to, aby v Ústí nad Labem zůstal. „Současná filosofie klubu mě přesvědčila o prodloužení smlouvy,“ potvrzuje hráč s úctyhodnými 1064 extraligovými starty na kontě.

Vedení Severočechů už během února podepsalo smlouvy s jinými oporami. Nové kontrakty mají brankář Petr Hamalčík, obránce Jiří Drtina či útočníci Jiří Severa a Daniel Vrdlovec.

Kádr Slovanu v sezoně 2020/21

Brankáři:
Radek Haas, Petr Hamalčík, Marek Schwarz, Oliver Šatný.

Obránci:
Vladimír Brož, Jiří Drtina, Štěpán Havránek, Sebastian Jasečko, Karel Klikorka, Erik Mareš, David Moravec, Jevgenij Pika, Dominik Vacík, David Vala, Marek Voženílek, Adam Zich.

Útočníci:
Martin Bláha, Ondřej Bláha, Kale Costa, Tomáš Čermák, Aleš Furch, Jan Grim, Daniel Jouza, Štěpán Matějček, Anatolij Protasenja, Jiří Severa, Dominik Sklenář, Gabriel Szturc, Michal Trávníček, Martin Tůma, Daniel Vrdlovec.

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz